Jump to content

תמיר יצחקי

משתמשים רשומים
    26
  • Last visited

Everything posted by תמיר יצחקי

1. ״הם לא פראיירים אבל הם חיות אדם״
  2. או רחמנא ליצלן אצטדיון סימטרי בעל 2 מפלסים
  3. פנחס שוף אתה ענק. נכנסתי מ8, המאבטח נתן לי להיכנס. אצטדיון מפחידדד!!!!! ממליץ בחום למי שבאזור להגיע.
  4. גם אותי סילק. כנראה ידע שבעוד שבוע כולם הולכים להוריד לו עוקב אז החליט לזרוק את כולם לפני שזה יקרה. איזה טלאט זה..
  5. איזה מסכן? לפי מה שהבנתי מאחת שעובדת שם, ממש השתוקק לטוס בהתחלה אבל נמנע ממנו מכיוון שהוא הנחה טקס כלשהו. לאחר מכן התחנן לטוס לקפריסין, ולך תגיד לברהנו "לא" כשהוא מתחנן. קיצר, החליף את הכתבת שהייתה שם ונהנה מכל רגע.
  6. הייתי מנוי ל8 בעונה האחרונה בבלומפילד ומעוניין לעבור ל11. יכול לחדש ולעבור יציע רק מחר?
  7. כל אנשי אחרי ה17:00 קיבלו הודעה? אני קיבלתי לפני כ-20 דקות.
  8. סוף העונה אבד לי המנוי. אין סיבה שבנוסף למנוי שאני מחדש יבקשו 100 שח קנס, נכון? בכל זאת, אצטדיון חדש, מנוי חדש.
  9. תמונה מדהימה. ופתאום המרחק בין שער כבוד לדשא נראה בסדר גמור לעומת 3 עמודים אחורה חחח
  10. כותרת בוואן: "לה פמיליה" התקפלו: אין בעיה עם השחקן החדש. מדליקים אותם בכוח, איזה כיף
  11. באמת שאין לכם מושג, אולי זה נראה לכם רק בגלל הקשתות. תחכו שתכנסו לשם בפעם הראשונה, אתם תשמיטו לסתות.
  12. אוי הוא כל כך אידיוט.. אם מישהו שמע/השיג את הקלטת הווטאסאפ שלו שהוא הקליט לאוהדי בני יהודה אחרי המשחק שהם נהמו לשחקני ביתר, מבין שמדובר באהבל רציני. עם זאת, את תקשורת הספורט זה לא מעניין והם רק חיכו שמישהו יבוא ויטנף עלינו. חבל שמכבי בחרה שלא להגיב על הכתבה.
  13. ביום שגוזרים את הסרט, יש תכנון להורדת עוקב המונית מטאלט?
  14. וואו אלונה וואוווווו להקליט ולעלות ליוטיוב גירסה שחוזרת בלופים של שעה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.