Jump to content

eliran ben ezri

משתמשים רשומים
    74
  • Last visited

Everything posted by eliran ben ezri

1. כבר חשבתי שכיסאות פסיפס עברו מהעולם,אין דבר מכוער מזה.
  2. יש שם משבר כלכלי מטורף אז סביר להניח שזה יהיה סיפור נתניה 2.
  3. האצטדיון של בורסהספור חולני בצורת נחש.
  4. מסטייה החדש,75 אלף נתקל בקשיים מארסיי 67 אלף
  5. הכי מביש שהוא נקרא על שם הי"א במינכן. כן,ניס נחנך,מליקסון שיחק במשחק הפתיחה אם אני לא טועה.
  6. קראיסקאקיס,אולימפיאקוס,32 אלף ניס,35 אלף אנדרלכט, 30 אלף פאו, 40 אלף קייסריספור 33 אלף דרזדן, 32 אלף לברקוזן,30 אלף
  7. מקווה שלא כך יהיה. בכל מקרה חייב לאחד את 7 ו-8 ,זה פשוט מכוער ככה. ואני לא מבין למה הגג לא מכסה את 11.
  8. הכי הזוי שההקלטה גם עובדת באוגוסט, ובחורף מוכרים 3 קסטה ב10. כאילו קצת התאמה לתנאי מזג האוויר.
  9. הפועל,רבע גמר וופא,כפסע מחצי גמר. יש שיאמרו חיפה 02/03 בליגת האלופות.נתון לוויכוח.
  10. גם שם יהיה את הרמקול:"הקהל קר והמגרש יקר"
  11. כן היה בלבול מסויים,זכרתי זאגרב באותה עונה. החולצה עם הסוס,גם נוסטלגי.
  12. ז'לגיריס וילנה. כשעוד דגו שיחק. לא כזה הישג בשני המקרים.
  13. לצאת מהחנייה הגדולה בבלומפילד זה הדבר הכי הזוי שיש ,עשרות מכוניות יוצאות באלכסון ואתה מתקדם סנטימטר כל פעם ואז עוד צריך להשתלב בכביש ואז יש לך אדום.
  14. דרך אתר טרווליסט יש טיסות ללרנקה רק בימי ראשון או חמישי והאתר הזה סוקר את הסוכנויות. בקיצור מכבי צריכים לחכור מטוס או לארגן הפלגה.
  15. אסור לשחק יותר באצטדיון האנטי כדורגל הזה,קר ומנוכר,אקוסטיקה באה לבקר בר"ג ומהר ברחה על גשר איילון,פשוט אסור לשחק שם!!!
  16. קצת אופטימיות חברייה, בונים פה בארץ פרוייקטים גדולים בשנים האחרונות וזה לא בשמיים, צצות פה סינמות מודרניות כמו פטריות אחרי הגשם,מגדלי ענק,קניונים ענקיים ומרכזים מסחריים אז שיפוץ אצטדיון למטרופולין כמו תל אביב זה לא כזה מופרך.
  17. הייתי צמוד לקרן וואלה הם עודדו רוב הזמן. הבעיה שרוב הזמן הקהל ניזון ממה שקורה על המגרש ולא להיפך,שגם ברגעים מתים על המגרש צריך לבוא אטרף מלאכותי, אולי זה טבעי אבל תמיד יש הרגשה של הליכה על קצות אצבעות,עידוד תלוי משחק,אם יש שליטה בכדור בהתקפה מסויימת אז העידוד מתגבר,אם יש קרן אז פתאום כולם באטרף,או כשיש הרבה מצבים בזמן קצר אז הקהל מתעורר כולו.
  18. היה מעולה,בעיקר בגלל הניצחון אך כמה נקודות לשיפור,כמובן עם מגבלות התקציב. אפשר לדרוש מהאוהדים 50 שקלים ובכך גם לתת תנאים יותר טובים,למשל כיסאות כי זה היה קשה מאוד לעמוד ושאנשים מסתירים לך וכל שנייה להוזיז את הראש כמו איזה בת יענה,ובמחצית אתה נשען על איזה אוטו בתור מנוחה. הייתי בכמה מפגשים של אוהדי בארסה בישראל וואלה הם לוקחים מכל אחד 50 שקלים,שוכרים מקום,מסכי ענק,קייטרינג חופשי ושתייה ראשונה חינם.תנאים מעולים בהתאם למחיר,אפשר להתייעץ עם "בארסה מאניה" ולראות איך מרימים אירוע כזה,בהנחה ריאלית שאירופה תהיה מנת חלקינו כל שנה.
  19. הפועל הייתה רחוקה שער חוץ אחד בסן סירו מחצי גמר ועוד כשהיא אירחה את מילאן בקפריסין במשחק הראשון. הלוואי והשנה נגיע למשהו קרוב לזה.בטופ 32 מצטרפות נושרות מהצ'מפיונס ואז זה קשה רצח. חיפה עברה את צסקא כך.
  20. אל נא לזלזל בהישגים של מכבי באירופה: תיקו עם יובנטוס ניצחון על אייאקס ניצחון על בואבישטה ניצחון על בורדו ניצחון על פסז' ניצחון על אולימפיאקוס ניצחון על פנאתינייקוס ניצחון כפול על פאוק סלוניקי ניצחון ענק 6-0 על זאגרב פעמיים פספסה את העלייה לליגת האלופות כחוט השערה (מול פנרבחצ'ה וגראסהופרס) יש עוד לאן לשאוף כמו חיפה והפועל אך אין במה להתבייש.
  21. חבילה ללרנקה(טיסה+מלון,3-4 לילות) עולה 400-450 $ http://www.travelist.co.il/faces/xhtml/packageResults.xhtml?fldAction=2&fldRegionCode=2&fldCountryCode=56&fldCityCode=916&fldSiteCode=0
  22. שכונה מה שהלך שם.העיקר 15 ש"ח עמלה יודעים לעשוק ממך, זה גם קרה אם אני לא טועה גם מול באזל כשהמכונות לא עבדו ועובדי לאן לקחו בוכטה של כרטיסי אשראי,ואחרי ששפר מזלך וקיבלת את המעטפה אז היית צריך להדחס כמו סרדין בתור ולראות ילדים נמחצים,ישראל 2013.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.