Jump to content

robertod

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by robertod

1. בכל מקרה הוא כבר רצה לצאת לאירופה כבר בשנה הבאה אז לעשות עליו מכה כמה שיותר מהר
  2. ממש. גם זה וגם משפחת ספרא. עוד ירידת ליגה בלי בעלים נורמלי באופק היה יכול לסגור את הסיפור שלהם.
  3. תוסיף מעל הכל שנה באמת נוראית שהכדורגל בה משני
  4. אין לי כח לעונה הזאת. תצא הנשמה עד שיהיה תואר. ואם חס וחלילה משלשלים את זה איכשהו באמת שאני לא יודע כמה זמן ייקח לי להתאושש.
  5. אני חושב שהיינו צריכים ללכת ולו רק בגלל המצב הגיאופוליטי במדינה והאפשרות להיות תחת התקפות/איומים בשנה הקרובה. מאמן מחול יהיה קשה להשיג ומאמן ישראלי (ועוד מצוין) יהיה קשה להשיג.
  6. נגיד וחיפה מוציאה תיקו אחד בכל המשחקים שנשארו ומנצחת את כולם. כמה נקודות צריכים להבטיח מהמשחקים שנשארו לנו?
  7. בגול שלהם היו שישה על שלוש ואחכ על ארבע ממש על הרחבה. זה לא משחק הגנה בלבל של מכבי ומשחק עונה..
  8. זה ביחד עם כל מה שהיה מסביב בחצי שנה האחרונה... הכדורגל ומכבי היה צריך להיות האסקפיזם אבל למי יש אנרגיות וכח לכדורגל עם כל מה שקורה
  9. חושב שדווקא הוא מביא משהו שקצת חסר בקישור שלנו - בעיטות מרחוק שקצת גורמות להגנה לצאת (אפילו שכרגע לא מאיימות ולא מצא את השער) הבעיה הגדולה שלא יציב ולא מראה שמתקרב לקאפ שלו
  10. לא בעד להפריש מספרים. סתם הופך את השחקן ליותר גדול מהמועדון. יש תמיד את הדיבייט למה שחקן x כן ואחר לא. מני לוי זה מקרה טארגי ולכן במקרה כזה חושב שההחלטה נכונה. כל השאר נמני, ערן, ייני, לא באופן חד משמעי
  11. וואו בול. אני לא חושב שהיית יכול לנסח את מה שיש לי עכשיו בראש יותר טוב ממה שרשמת.
  12. הם אדירים. גם מקצועית וגם הטראש טוק שבגדר הטרלה לא מזיקה.
  13. שלא יביאו אותם. שיביאו בתור רכש את מי שעושה להם סקאוטינג. רוצה חכה ולא דג.
  14. אני חושב שאם יש משהו פוטנציאל טוב בליגה להביא. אתה יודע מה אתה מביא פחות או יותר וגם התאקלם.
  15. מצאתי מי רשם. הקטע הוא שאני עם הילדה ולא יכול לראות שידור אני שומע רדיו חיפה. תענוג. מה שכן כמות הפעמים שהוא צעק 1:1!!! ואז אחרי 5 שניות לא!!!!!! הוריד לי כמה שנים מהחיים. ראובן עטר ציינתי לטובה את האובייקטיביות שלו לפני כמה שרשורים היום בשידור הוא מאוד לא כזה. בסהכ מביו ומפרשן כדורגל יפה )הייתי שמח לשמוע אותו במשחקים שלא שלנו או חיפה).
  16. מישהו מקודם רשם על ורגאס. הוא על התקן שלהנוואקמה של רעננה. וואי אם יישאר ככה איזה בלגן יעשה שם.
  17. אם הם יאבדו את הראש אולי יהיו צהובים/אדומים לפני משחק העונה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.