Jump to content

robertod

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by robertod

1. הבעיה הכי גדולה היא שלא נכחתי במשחק ולכן למרות כל ההתרגשות זה קצת מוריד ולכן אני משוחד בקשר למשחקים אחרים...
  2. משהו עם הסרט הטוב, הרע והמכוער או מערבון כלשהו שיש סצנה של שליפות...
  3. אף פעם לא יצאתי ממשחק לפני הסוף אבל חשבתי שאחרי הטיל של לוגאסי אנשים כבר הפנימו..
  4. אני ידעתי ששחקן של מכבי יבקיע היום שלושער (הייתי בטוח שפריצה)..
  5. שמישהו יעלה את המשחק המלא... חייב לראות את כל הדברים הקטנים שפספתי שקפצתי בבית...
  6. משחק שמגדיר בדיוק את ההבדל בין שתי הקבוצות.
  7. לא ראינו את ה 5:0 ההיסטורי אז אין איך להשוות... בכל מקרה זכינו לשלושה דרבים מהגדולים שהיו בשנתיים האחרונות..
  8. אם הם לא לקחו את זה היום אז אני לא יודע מתי כן... מת להכנס לראש של אוהד הפועל שהיה שם ורואה את זה בורח לו מהידיים בכמה דקות..
  9. הערתי את הילדה שלי אחרי שכבר הצלחתי להרדים אותה לידי על הספה מרוב ששמחתי...
  10. אני עדיין לא מבין מה בדיוק קרה פה...
  11. אם הם לא ניצחו אותנו היום אז אני לא יודע מתי כן... תוסיפו את המשחק הזה ל 2:0 ול 4:2 בעונה שעברה ותחשבו מה עבר על האוהדים שלהם.. יאללה מחכים לתגובות מהשדים!!!
  12. הייתה לי הרגשה ששחקן ישים היום שלושער!!!!
  13. אם זה מה שרבש אמר אתמול אחרי המשחק... http://www.one.co.il/Article/229603.html בן שמעון אגב, מצא דרך ציורית משהו לראות את המשחק כשאמר: "יש מנה במסעדות סיניות של חמוץ מתוק, ככה אני מרגיש לגבי המשחק הזה" אז נקווה שזה מה שהוא יגיד אחרי הדרבי הבא...
  14. קשקשנים. אחד הגדולים. נקודה. וכן.. ישר חושבים עליו... בדרג של קרויף ושאר החבר'ה האלו משנות ה50-60-70.
  15. רק אם אתם בצבע הנכון כמובן... http://www.youtube.com/watch?v=vIgx70J9SRw
  16. הרגתם את אחד משני הנושאים שרק בשבילם הפורום הזה קיים בשבילי (הmemeים זה השני).. אם לא ציטוטים וכו' - לפתוח ולהמשיך להתדיין בנושא אחר (חדש)... רוצה כל כמה זמן להכנס לראות כמה ציטוטים ולהנות (בלי להתחיל לדפדף ולחפש בין כל מה שרשום את העיקר בנושא). ולא. הנושא הזה ממש לא מיותר.
  17. עכשיו נצטרך לבוא עם קונספט חדש לדרבי.... חמש..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.