Jump to content

robertod

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by robertod

1. חיפה התחילו לקזז משמעותית את הפרש השערים
  2. הבעיה הגדולה שהם מצמצמים את ההפרש שערים שהיה שווה עוד נקודה יתרון. צריכים להשיג תוצאות יותר גדולות ולסגור משחקים על 3 4 (מה גם שראינו עם ההגנה שלנו שאחד יתרון זה שביר). בכל נקרה הכל מתכנס למשחק מולם - ניצחון 9 הפרש ואנחנו בורחים ולא רואה איך שומטים את זה. חיפה מצמצמים ל 3 הכל פתוח.
  3. הם ינצחו היום. אנחנו צריכים לשים את השני כדי שהפער יישאר שש גם בסוף היום.
  4. אם לא הייתה מלחמה היינו מביאים חיזוק ואחלה זרים בינואר כי יש זמן להשתלב עד מרץ וטורפים את הליגה
  5. לאורך ההיסטוריה רשמה מכבי תל אביב תשעה הופעות בשלבי הבתים של המפעלים האירופאים, בהן שתי הופעות בשלב הבתים של ליגת האלופות, חמש הופעות בשלב הבתים של הליגה האירופית שכולל שתי העפלות לשלב 32 האחרונות (שיא ישראלי משותף) ושתי הופעות בשלב הבתים של הקונפרנס ליג שכולל העפלה לשלב הנוקאאוט הראשוני (שיא ישראלי).
  6. ההישג והניצחון האירופי הכי גדול שלנו בכל הזמנים?
  7. יהיה צמוד יחסית עד הפוטו פיניש. עם המצב בארץ שיתמשך + זרים + חיפה מתחזקת בינואר (מקווה שגם אנחנו) לא יהיה כאן 20 הפרש (מקווה שאתבדה).
  8. מפתיע. לא ציפיתי שהגדיל את הפער. המשחק איתם ראש בראש יקבע לאיפה הולכים. 9 פער והפרש שערים משמעותי לטובתנו אני חושב שנצליח להחזיק.
  9. אני מקווה שיתחילו ליישם את הפתרון הפשוט הזה נגד שוערים שמבזבזים מולנו זמן בליגה - שריקת בעיטה חופשית מתוך הרחבה (צהוב לשוער לא עוזר פרקטית אם לא מוציאים צהוב שני ואדום): https://m.one.co.il/Mobile/Article/23-24/3,14,3,66359/446510.html?ref=hp
  10. עבר לי פלרמו בראש.... יאללה לתת עוד אחד ולסיים עם זה.
  11. אולי נצליח איכשהו לשים גול + לשמור עליו עד הסיום ולעבור הלאה למשחק הבא. חבל אם לא ננצח היום ממש יכול להכניס את חיפה ללחץ אטומי.
  12. פנדל רשלני יש להגיד. חבל. צריך כל שער כדי לעבור את מזרחי וגם היינו יכולים לפתוח את המשחק מוקדם.
  13. אני מקווה שאנחנו /אוהדים שלנו בחיים לא יעשו שטויות כאלה. סכנת נפשות. היה יכול להיות מישהו שיישן באוטו וחגור ולא יכול לברוח/נוחת על מישהו ומקבל כוויות. לא צחוק. אוהדים שלנו בכיף הייתי זורק לכלא ומקבל בהבנה של עונש שירצו לתת לקבוצה. לפחות תפסו אותם- נראה את בתי המשפט - שינקו לנו את הטיפשים האלה מהכדורגל. תנו לבוא בשקט עם הילדים לראות משחק להנות ולהתנתק.
  14. הנקודה הכי חשובה - ד"ש לדן שילון. הוא אוהד הפועל ומחק את הקלטת עם צילום המשחק של ה 5 0 הראשון שהיה. https://m.one.co.il/mobile/Article/153381.html אני לא מבין איך מישהו יכול לעסוק אח"כ בעיתונאות כשהוא פשוט עשה פעולה לא נסלחת ולא אתית. אני מקווה שעכשיו לא חסרים לו צילומים של שערים בדרבי.
  15. אני לא מבין למה - אתם ספורטאים? המשחק לא נגמר? הקבוצה השניה עם הגב על הקיר ובקאנטים? שימו עוד!!!
  16. אני אשמח אם יהיה בויקיפדיה גם אפשרות לראות בנפרד הפסדים הכי גדולים מול קבוצה יריבה ותוצאות הכי גבוהות משולב (ניצחונות והפסדים). למשל בדרבי הייתי רוצה לראות את 20 התוצאות הגבוהות ביותר בכל הזמנים ולראות מה התוצאה הכי טובה של הפועל ביחס אלינו (מדהים שעשרת התוצאות הכי טובות שלנו הן רק 5 0 ו 4 0).
  17. פשוט הזדמנות לעשות תוצאה היסטורית. באף חמישיה לא היינו קרובים ככה. אני בטוח שאם מילסון וההרכב החזק היה נשאר עוד כמה דקות היה אפשר לשים את החמישי קודם ואז היה מספיק זמן לתת עוד אחד. זה בתוספת המומנטום שעבד עם העצירה של המשחק - תעשו חגיגה אחרי דקה 80 כשהכל כבר נסגר פחות או יותר, אחרי השישי או בסוף המשחק.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.