Jump to content

robertod

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by robertod

1. אני לא בעד להפריש חולצות - לא הפרישו לאלי ויונה פוקס, שייע גלזר ועוד רבים וטובים מאז- מיקו בלו למשל שהוא שיאן ההופעות. איפה הגבול? הקריטריונים? גם לגבי זהבי ואחרים אחזיק באותה הדעה. מה גם שבכדורגל לרוב שיחקו עם אותם המספרים ואין פול גדול כנט בספורט האמריקאי. מכבי תא כמועדון יותר גדולה מכל שחקן בודד וזה צריך להשאר ככה.
  2. לצערי הרב הוא כנראה לא יחזור לשחק במכבי. בגיל ובפציעה כזו כבר הוא ייצא מהלופ.. תודה אל קפיטן!!!! ועכשיו תביאו לו צלחת.
  3. כרגע לדעתי דוידה השחקן שצריך להנעל להרכב. הרבה יותר "בלגן" /מעניין/פחות שבלוני. מילסון זה באנקרה בצד השני. כל השאר לפי הכושר. אם טננבויים בלופ אז הייתי שמח לראות אותו משחק.
  4. אם הייתה מסירה ימינה במתפרצת היו שם שני שחקנים חופשיים. במקום זה המסירה הלכה למלדה שהיו עליו שני שומרים. זה ההבדל בין לקחת משחק בזמן הפציעות ולקבל בוסט לשאר העונה עם כל הקהל בטירוף.
  5. צריך לתת לו את הזמן לחזור ללופ. צריכים לחזק ולעודד ולא להיות אנטי.
  6. שים לב שמילסון מחזיר כדור בשתי הרגליים ואדו מחזיר כל פעם בימין
  7. מחלקת מדיה אדירההההה. כל פעם מקוריים ו"בול בפוני". שאפו. נקווה שיצדיק את הסרטון.
  8. משגע מה שקורה עם קיקו. שחקן עם איכויות. מקווה שיהיה סבלני. שחקן שאפשר להרוויח לכמה שנים קדימה.
  9. אין לנו מה להלין אלא רק על האוהדים שזרקו. ברגע שהורידו לחיפה נקודות הקהל היה צריך להיות "יותר קדוש מהאפיפיור" שכן היה הגיוני ובטוח שיחפשו לאזן כדי שהמאבק על האליפות יוכרע לפי המשחקים על כר הדשא ולא באמצעות העונש לחיפה אם היה מגיע לשוויון בסוף העונה. חבורת דבילים שירתה לעצמה (ולנו) ברגל (בסדר.. פגעה ליד...)
  10. הוא שחקן ממש אנדרייטד לדעתי. לא בדקתי את המספרים שלו אבל יש לו חלק ענק בשושלת האליפויות שלהם. כמעט תמיד הוא מופיע או שם גול במאני טיים. שיחוק שלהם חייב להודות.
  11. נגמר איך שהתחיל. אני אופתע אם יצליחו לחזור מפיגור 2 מוקדם ואם כן כל הכבוד. כרגע נראה שחיפה יותר קרובה לשלישי ואנחנו נראים מבוהלים ולא מאורגנים. אם ניקח השנה אליפות זה יהיה באותו תרחיש שמפסידים לקוטנדורית ראש בראש אבל לוקחים את כל הנקודות מהקבוצות האחרות (עדיין אליפות משמחת אבל בתור אוהד מכבי יהיה לי חסר בלי לנצח אותם). נחזיק אצבעות..
  12. מה פספסתי עם לוקאסן? את הגול הספקתי לראות. עכשיו צריך לרדוף אחריהם כשהקהל והם בטירוף. נקווה להביא גול משווה מהר ולכבות את ההתלהבות.
  13. אם גם רז שלמה וגם שגיב יחזקאל יחתמו זה יהיה סהכ אחלה חלון.
  14. הייתי עולה מול חיפה עם עוד מוביל כדור שחושב קדימה במקום דור פרץ. חושב מחוץ לקופסה ושם שם את קיקו במקומו )שביחד עם יוריס ישגעו את חיפה במסירות ותנועה( ומקבל מישהו אחר מקדימה (דודה, מלדה, אחר..)
  15. שיחוק שהבאנו אותו. אם אין פציעות יסיים עם שישה שערים ושמונה בישולים עד סוף עונה.
  16. משעשע ששני הבישולים הגיעו בהתקפה שהתחילה מכדור שוער של הקבוצה שלו ו"בלגן" שהיה אחרי שנחת.
  17. סרטון וולקאם ענקקקקק. שוב מחלקת מדיה ביי פאר יותר טובה מכל מחלקה אחרת במועדון (כולל מקצועי). יש לי הערכה כל כך גדולה לצוות שם.
  18. ברגע שהיו אזעקות השבוע הבנתי שאם היה זר בדרך הוא חוזלש. עד האזעקות עוד היה אפשר למכור סיפור לזר שהמצב רחוק מהמרכז , שירו פעם אחרונה לפני חודש וכבר הכל שקט.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.