Jump to content

robertod

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by robertod

1. אני נטרפתי ממנו כבר מההקפצה שעשה סתם על שחקן כשנגמר המשחקון אימון בחימום בזמנו. אני לא יודע אם מישהו אז צילם את זה אז אבל עשה שטויות של החיים בקטע פסיכי.
  2. זה משחק שעושה לגולדהאר טעם של עוד עם הפרויקט הזה
  3. אם חיפה ואנחנו עולים אז ברבע בטוח מקבלים אותם (קבוצה מאותה המדינה)? מעצבן שגם באירופה אי אפשר לברוח להם והם נדבקים
  4. רק הוא? חיפה מוכיחים שיש הרבה פוטנציאל. מבחינתי כל יהודי שמשחק כדורגל שיבוא למבחנים, יחתימו על חוזה ומכסימום ישאילו.
  5. כמה כסף שווה הניצחון? אם עולים? כמה נקודות אירופאיות קיבלנו? איפה זה מדרג אותנו?
  6. חשב שזה דרבי בגלל המדים שלהם ונכנס לזון
  7. שיום אחד במקום אימון בוקר שילכו לשאוב למילסון זרע
  8. חייזר. אם ימכרו לא פחות מ 10.
  9. אני בעד להוציא קרנות כמה שיותר מהר. מי שהכי קרוב לקרן שירים לרחבה בטוח יותר טוב ממה שיש עכשיו ואולי ייצא משהו מהקצת בלגן כשההגנה לא מאורגנת/סידרה שמירה.
  10. מצטער אין לי בעיה. אליפות השנה יכולה להיות משנה משחק לשנים קדימה - אנחנו יכולים להיות באלופות שנה הבאה באופן אוטומטי, מונעים אליפות רביעית רצופה שלהם וכו. התנהגות ספורטיבית זה חלק מהעניין - רק אומר שאם מגיע לנו והקהל עושה שטויות אז שיורידו גם לנו.
  11. אני ואתה מבינים. השאלה אם זה מחלחל לשאר הקהל?
  12. בבקשה בבקשה שהקהל שלנו יפנים ויתנהג יפה עד סוף העונה.חייבים חייבים לדבר עם כל חבר וכל אוהד ולהדגיש את זה. צריכים כל נקודה לאליפות ורק יחפשו עכשיו על מה לאזן בנקודות מול חיפה.
  13. ידעתי שיהיה תגובות כאן אחרי הראיון שפורסם עכשיו על הגג
  14. שסק היה צריך לקבל אדום ומתי שקיבלו פנדלים שלא היו להם
  15. שומע את השידור ברדיו חיפה וחייב לציין שפעם ראשונה שומע את ראובן עטר והוא הכי אובייקטיבי/דוגרי שיש.
  16. הם רוכבים עליהם. הגול שלהם יגיע בסוף.
  17. שים אותו בקבוצה איכותית כמו שלנו הוא סילון שמתאים בול. ממה שראיתי מאוד התרשמתי (לא רואה את המשחק שלהם אז לא יודע מה ראית).
  18. איזו חולצה יפה והז'קט פשוט מהמם בלבל אחר. אין על הסמל כשהוא ככה. הכי פשוט והכי יפה. אוף איתם. שימותו.
  19. הבעיה שהחולצה הכי סתמית בעולם כמו החולצה שהייתה בשנת המאה עם הרסידו. שעמום.
  20. נהייתי קרח על מה אתה מדבר. הרגו אותנו עם הראש בראש הזה עד הפוטו פיניש.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.