Jump to content

robertod

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by robertod

1. מה? נגיחה חזקה מקרוב בלי שמירה של המגן ממרחק קרוב ועוד גול עצמי עם שינוי כיוון מפתיע. אף אחד מהשערים לדעתי לא נזקף לחובתו בצורה מובהקת
  2. אני עפתי מהחימום שהיה מול צליה. לא יודע אם מישהו צילם אבל היה שם-איזו דקה שהקפיץ ועשה שטויות עם טכניקה מדהימההה ובסוף עשה סומבררו מעל שחקן גבוה של מכבי שהלך לידו כשכולם הלכו הצידה בשביל הכיף משהו פסיכי
  3. העיקר שפתחנו את העונה עם וייב טוב זה חשוב לאווירה מסביב לקבוצה
  4. איזה הבדל בין לוקאסן מאחורה לעומת ניר ביטון
  5. ברגע שיבינו את התנועה שלו ויהיה תיאום יבואו הרבה שערים
  6. כושר שיא. הוא היה בכל מקום. מחפש בעיקר קדימה.
  7. פעם ראשונה שנסעתי והיה אששששש. לא הבנתי איך פתאום אני בבית בלי להיות בפקק עם האוטו שעה וחצי ליד החניון של המכללה האקדמית כשהילד כבר יישן עמוק לידי.
  8. ההגנה נראתה שברירית לעיתים. אני חושב שקבוצות אחרות יגיעו ינצלו הרבה יותר טוב את המצבים. לצערי כרגע השילוב של ביטון וסאבו לא מרגיע אותי והייתי שמח אם זה יהיה המקום הראשון שיביאו חיזוק להרכב הראשון.
  9. אני נדלקתי ממנו כבר בחימום... עוד מישהו ראה מה הוא עשה שם עם כל ההקפצות והשטויות? שחקן עם טכניקה ברמה גבוהה. על פניו נראה שפיניש/בעיטות עדיף שייתן לאחרים כי זה החלק החלש יחסית שלו אבל סוף סוף יש ענייין/בלגן בצד וכניסות לרחבה. הוא מצליח לפרוץ ןלהגיע למצבים מתי שלקח על עצמו אובל דריבל זה כי היו לו פחות אופציות למסירה ממה שנראה. הם לא הסתדרו איתו באגף. היה שלב שהקיפו אותו חמישה שחקנים של צלייה. ברגע שיהיה תיאום ושחקנים ידעו איפה להתמקם (במיוחד זהבי שאמור להרוויח מהפריצות ולקבל מסירות לרחבה כמו שדור מיכה היה נוהג לבשל) אז זה יהיה כלי שובר שוויון.
  10. מילסון הטריף אותי בחימום. אני לא יודע אם מישהו עקב או שם לב אבל הוא התחיל לעשות שם הקפצות כמו בחימום של מראדונה בחימום בנפולי ואז בסוף סתם עשה סומבררו לשחקן שהלך לידו כשכל השחקנים הלכו הצידה
  11. התקנתי את האפליקציה, בדקתי באתר הרשמי וכו' ולא הצלחתי למצוא מידע פורמלי מה שעות הפעילות - מצאתי רק כתבה מ ynet מלפני שבוע שרשום בה לגבי שעות הפעילות: "מ 05:00 ועד ל 01:00 ביום המחרת". מישהו יכול להגיד מתי יוצאת רכבת אחרונה מאזור בלומפילד לכיוון פתח תקווה?
  12. מקווה שיאנג בויז יגנבו איזה גול שיכניס את הקהל ללחץ
  13. יש שידור למשחק של חיפה? מחפש מה לראות תוך כדי שעושה משהו
  14. מתעדכן עכשיו - אני מבין שאנחנו לא נראים טוב היום?
  15. נמסרו באהבה לשני חבר'ה נחמדים שהגיעו אליי. שמח שיוכלו להנות היום (הבטיחו לעודד). יאללה מכבי.
  16. אם מכירים חיילים/חיילות קרביים שיוצאים היום הבייתה ורוצים לקבל במתנה את הכרטיסים אנא תכתבו לי בפרטי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.