Jump to content

robertod

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

• Days Won

1

1 Follower

Recent Profile Visitors

197 profile views
  1. איזה פאק עכשיו עם העידוד... לפחות שיעשו עכשיו את המשחקי בית בסוף שאוהדים יוכלו להגיע במשחקים האחרונים בפלייאוף..
  2. בול. ועוד שרנו "יש להפועל קורונה.. " :-)
  3. אני מסכים. אני ישבתי עם הילדים בשער שבע אבל הגיוני שמתישהו עברתי על פני שער 8 או התערבבתי עם אוהדים שלהם לפני או אחרי המשחק.. מה שכן יהיה הרבה הרבה פחות עידוד בפלייאוף.
  4. משתפרים! עוד כמה שנים הם יהיו כמו ב"שדים"..
  5. נניח והייתה לנו "להקת אוהדים" (כן.. כמו לאה קטמין וחוות מזור) - איך הייתם מציעים שיקראו לה?
  6. הנה גול אחד מתוך ה 19.. https://filebin.net/x19ack1eq669ocv8/Maccabi_First_Derbi_Girls_19-0.mp4?t=5010x8to לא קשור לקונוסים. הן מקצועניות. אפשר לראות שהשחקניות של הפועל מנסות להגן. תראה בתיאור של קבוצת הבנות מה המעטפת של קבוצת ילדות ובנות ותבין כמה רציני לוקחים במועדון את זה.
  7. יש לי המון מה לכתוב אני אנסה להזכר בהכל ואולי פעם הבא לרשום לעצמי תוך כדי המשחק. 1) המסך עם המילים של השיר ממש עוזר. הגעתי אתמול לדרבי עם שני הילדים שלי ובפעם היחידה ששמו את זה זה עזר להם להבין את המילים ולהצטרף. 2) שומעים את שער 11 ממש חלש משער 7. לעיתים (ככה נראה) שער 11 פשוט "נרדם" (שומעים בדכ משהו לפחות אבל הייתה הפסקה בכלל לאיזו דקה ומשהו בכל פעם). אם לא נחטא לאמת לא הרגשתי שהאיצטדיון בטירוף אתמול מבחינת העידוד. הפועל נתנו הצגה עד שהמשחק השתנה עם הגול וההרחקה ואנחנו היינו די כבויים ועייפים למרות הבייתיות והמסות. מישהו כאן הגדיר את זה שהשירים עייפים ונראה שהבחירה של אוהדי הפועל בשירים הייתה יותר נכונה וקצבית. לעיתים הילד שלי הסתכל עליהם מעודדים יותר מאשר מה שקורה על המגרש (יש הטיה ששער 7 קרוב אליהם אבל עדיין אני כותב את זה באופן אובייקטיבי). 3) אהבתי גם יותר את התפאורה שלהם עם דגלים על מוטות - אין לי מושג אם זה קשור למשטרה אבל זה יותר בולט ואין שום סיבה שלא יהיו לנו המון כאלו גם ב 11. 4) מבחינה ויזואלית זה ממש מחבר והילדים שלי לבד כבר עשו את זה ברגע שראו שכל האיצטדיון ככה עם הצעיפים פרוסים. צריך למצוא יותר שירים כאלו שיהיו אינטרקטיביים עם הצעיף. 5) כל שיר או קריאה מצד לצד (אפילו משהו פשוט) עדיפה לדעתי בגירסה הנוכחית של בלומפילד - קודם כל בחזרה של אותו משפט וכו' אז הרבה יותר קל לאנשים להבין מה אומרים ולחזור, חבר'ה חדשים בדגש על ילדים קטנים מצטרפים אחרי כמה פעמים (יכול להעיד ממקור ראשון) וזה נשמע הרבה יותר עוצמתי. בהקצנה, אם צריך וזה מה שגורם לאיצטדיון לרעוד שיעשו מכבי מצד לצד כל המשחק. 6) עדיף לדעתי אולי לחייב או לממן תוף קטן ב 10-5 שח של בטודקה בראזילאית (אני מנגן באחת כזאת) ופשוט לעשות רעש. 7) אין מספיק בוז בהתקפות של היריב ואני מדבר על כך שזה צריך להיות כל הזמן וכל רגע שמתחילה התקפה של שחקן יריב עד שהכדור חוזר אלינו. 8) הרבה אנשים באים בצבעים לא נכונים. קחו אפילו את הסרטים ששחררו מהמנהלת, ממכבי וכולם של שער 11. יש המון חבר'ה שבאים בשחור. הייתי מצפה מאוהדים שבאים הרבה שנים לאחר כל כך הרבה זמן יהיה להם איזה קפוצון, מעיל או משהו ארוך בצבע צהוב ואם אין אז לשים על חולצה ארוכה חולצה קצרה של המשחק. זה מסות של אנשים בכל היציעים ופוגע בנראות. החלום שלי שבכל המשחקים ככה הקהל ייראה וזה יבוא רק אולי משיימינג של אוהדים ושכל אחד יעיר את החבר'ה הקרובים שלו: ואם נהיה יותר ספציפים לגבי הצבע אז ככה: זה כאילו לפני הכל וזה נראה לי כזה בייסיק - לבוא למשחק לבוש בצבע צהוב או צהוב-כחול. 9) באופן עקרוני יותר שירים שמאדירים ומעודדים את האהבה שלי לקבוצה ופחות שירים עם קללות וכו' נגד הקבוצה היריבה (בדגש על הפועל). בטוח שיש לי עוד אבל זה מה שיש כרגע בשלוף.. אוהב כל אחד ואחד מכם - הדברים נאמרו מתוך ביקורת בונה ורצון לשפר ולא בצורה של חוסר הערכה (מישהו כתב, מי שכנראה רושם כאן וכו' הוא אחד שאכפת לו מין הסתם והוא פחות הבעיה). ועוד דבר... היה ממש כיף גדול להיות בדרבי ראשון עם הילדים (איזה משחק הם תפסו). חוויה שזוכרים לכל החיים! אם קצת היינו יותר מפוקסים אני חושב שהיינו יכולים בסוף לדרוס ולעשות תוצאה היסטורית (אני משער שאם צ'יקו לא היה נפצע והיינו נשארים 11 מול 10 היינו שמים עוד אחד בעשר דקות שנשארו).
  8. היא הייתה שמחה אם יהיו חבר'ה שיוכלו לבוא לצלם משחקים של הבנות באופן מסודר (לפחות את הדרבים.. :-)
  9. בדקתי מול דנה המאמנת. לצערי יש צילום של רק גול אחד.. אמרתי לה שאין ברירה והן יצטרכו לעשות את זה שוב..
  10. 19-0?????????????? כל הכבוד להן!!! היו צריכים להקרין את המשחק שלהן לשחקנים של הבוגרת לפני הדרבי בשני.. אם אתן ב-14 תעשו את זה 15...אם אתן 15 תעשו את זה 16... יש תקציר? היו מקרינים אותו במחצית של המשחק - היה יכול להיות אדיר! ככה נראה מועדון מקצועני מהמסד עד הטפחות (שוב, יצא לי לראות את זה באופן אישי עם הקבוצת מחשבים שהמועדון לקח עליה חסות אבל כיף לראות בכל פעם עוד סטמפה למה שקורה שם).
  11. זה לא האוהדים שרים (אפשר לפתוח את זה בנפרד) - זה השחקנים של המועדון שהם גם מייצגים אותו באופן רשמי.
  12. אני באופן אישי לא אהבתי את זה דרך אגב. הם ספורטאים ושגרירים של המועדון היו יכולים לצעוק "מ-כ-ב-י" מצד לצד ביניהם לבין האוהדים שהגיעו לאימון. אני גם בטוח שמיץ' לא יאהב את זה ואני מסכים - זאת לא דרכו של המועדון. באופן אישי אני גם מעדיף שבמגרש עצמו יהיו שירי עידוד ואהבה למכבי ולא שירים כנגד הקבוצות היריבות.
  13. בדיוק באתי לעדכן גם... ד"א, ממש מתרגש - דרבי ראשון עם הילדים (רק שננצח).
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.