Jump to content

Milvador

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Milvador

1. מאמין שאם נכוון ללשבור את שיר הנצחונות שלנו אז נקבל גם אליפות מאוד מוקדמת על הדרך ומשם הקטע של לא להפסיד פחות מעניין אותי, בהנחה שזה יכלול שילוב של צעירים נוספים עם פוטנציאל שייבנו לקראת הרוטציה של שנה הבאה
  2. דסה בהחלט מוכשר מספיק לאירופה, אבל לא ידוע איפה הוא יוכל להצליח עם רגלי הפתי-בר שלו מאמין שהוא רוצה לעזוב למשכורת בוננזה ולחזור אחרי חצי שנה-שנה למשכורת גבוהה יותר מכפי שמוצע לו עכשיו המהלך הקבוע של שחקן ישראלי סביר...
  3. רכישת שגיב יחזקאל היתה הבעת האי-אמון הכי חריפה שג'ורדי נקט נגד הנוער שלנו שחקן שלא היה מספיק טוב בשביל להתמודד בהתקפה שלנו, עוזב אותנו להפועל ונרכש חזרה בסכום מופרך בלי שצבר שום קבלות בדרך... אכן הרכישה ההזויה של התקופה ראדוניץ' זה מעצבן והכל בגלל שהיה פצוע והוצע לקבוצות פה בחינם ובסוף אנחנו שילמנו על ההשאלה כסף, אבל מסכים שהרכישה אפילו לא קרובה להיות מקוממת באותה מידה
  4. שמח שכולם מבינים שצדקתי לאורך כל הדרך אתם מרגשים אותי 3>
  5. בשיר לפני שמנגנים זה נראה כמו דור פרץ עם אפרו
  6. מה זה אתגר אחר, הבנאדם חתום על 400-500 אלף דולר עד 2022.. אתה לא בכזאת קלות מוותר על כלכך הרבה כסף
  7. בכר מאמן מעולה גם בעיני. רק ציינתי עובדה לגבי וואקמה הוא נפל השנה איפה שאנחנו נפלנו אחרי הטרבל. האמין שאין צורך בשינויים מהותיים על-אף ששנה שעברה האליפות שלהם היתה מאוד לא משכנעת בלשון המעטה (כמו ששלנו היתה בטרבל בעיני). לא זיהה נכון את מגמת הירידה החדה בה נמצאת הקבוצה שלו. ההבדל בינינו לבינם, לפי איך שאני רואה את זה, הוא שברגע שהם התחילו לקבל סטירות בתחילת העונה, אלונה איבדה את העשתונות והתחילה לבנות סגל הזוי, יקר ולא מאוזן בעליל, מה שגם פגע בהם מקצועית אבל בעיקר פירק אותם מנטאלית (מה שלעתים מתפרש אצלם כקבוצה לא מאומנת בעיני הוא בעיקר קבוצה מאוד לא מחויבת קודם כל). מכאן שאני מאמין שגם הכשלון שלהם השנה הוא בעיקר לא עליו. כשההצלחות שלהם בשלוש שנים שלפני הן בעיקר עליו.
  8. וואקמה עוד היה סגור שם מינואר של אלישע, וביקש לחכות לקיץ כי קיווה להגיע למכבי
  9. חייבים לבוא לטרוף את הדשא, אם נהיה שאננים רעננה ידעו להעניש אותנו חחחחחח
  10. מליקסון יותר שנוא מאבוקסיס? מה..... אבוקסיס זה יריב של WWF. יריב בעולם שאני מייצר לעצמי שבו יש טובים ורעים. זו יריבות ושנאה שיש מאחוריה מראה, קול, אופי, סיפורים, ציטוטים, ראיונות, כסאח כמו שאוהד הפועל שונא את זהבי נניח (בלי להשוות את גודל השנאה, רק העקרון זהה), שזו שנאה שמבוססת על הרבה מעבר ל"הוא שם לנו גולים" אני אפילו לא יודע איך מליקסון נשמע.. הדבר היחידי שיש לי להגיד עליו זה שהוא שחקן מוכשר כמעט כמו שהוא בכיין ומתחזה מגעיל, והרבה פחות מכמה שהוא מכוער, וששחקן שכל הקריירה שלו בילה 75% מהעונות בחוץ על פציעות ופתאום בשנתיים וחצי האחרונות בגיל 30 ומשהו הפסיק להפצע ונהיה לו גוף של רונאלדו זה מחשיד לכאורה...
  11. אם ג'רפי יהיה במחיר מוגזם אז הוא מוזמן להגיע בחינם לקבוצת ליגה שניה בסקוטלנד כמו מרציאנו ואנחנו כבר נסתדר... אם הוא ריאלי ובמחיר סביר אז אחלה
  12. לסבע יש רק אפשרות של בעיטה. זה מדהים הוא שקר סטטיסטי מהלך, כי כל פעם שהוא לוחץ על הריבוע מרבע מגרש וזה יוצא יותר קרוב לדגל קרן מלשער, זה עדיין נרשם כאיום...
  13. מביא את ג'רפי לשער ומבחינתי אם וואקמה ריאלי אני מביא גם אותו
  14. סופר סאייה שלמד השתנות מהירה
  15. בליגת האלופות 16/17, אמרתי שריאל מדריד מראה שכשיש 2 מגנים שמשלבים בצורה מצוינת הגנה והתקפה, זה משהו שהכדורגל המודרני עוד לא יודע להתמודד איתו.. ברגע שמרסלו היה נותן פריצה ההגנה לא ידעה אם ללכת אליו ולהפקיר את הווינגר או להשאר בעמדות ולקבל ממנו איום בגול. חלק לא קטן מהסיפור שלנו העונה הוא שהליגה לא יודעת להתמודד עם שני מגנים שמאזנים יפה הגנה והתקפה בלי קשר ליכולת אישית סבוריט פשוט זר מרגש
  16. חייבים להיות אחראים ולא להסתנוור. צריך לזהות עמדות בעיתיות או עמדות ב*מגמת ירידה* ולגשת אליהן. כפי שנעשה בעמדת הקשר ההתקפי ויעשה עוד בעמדת החלוץ (הלוואי ששועה) צריך גם להפנים שדור פרץ כנראה לא יהיה פה שנה הבאה ולחשוב על זה כבר מעכשיו עמ שמי שלא יבוא (לא בינואר) יהיה מוכן לפתיחת האימונים בעונה הבאה ושלא נמצא את עצמנו נתקעים. כנל ראיקו... בקיצור למישהו כמו מנספורד אין נחת.. לנו יש
  17. לא יודע איפה לכתוב את זה אבל אני ממש חרמן על הקטע של להעלות שחקני בית לבוגרים עכשיו כשנצחנו אותם, למה לא לצרף להמשך העונה עוד שחקן שניים?
  18. יום לא פשוט אבל מאמין שנדע לקום ולצמוח מכאן
  19. היי מי יכול לשים בבקשה תמונה של אריק קילמונגר מהפנתר השחור? תודה מראש
  20. האמת שמבחינתי הקטע במשפט היה שמבחינתם ברור שאם זהבי היה מגיע אליהם הוא היה נכשל.. זה הצחיק אותי
  21. איך פספסת את זה: 30 אלף דולר והוא לא היה יותר מעוד לגיונר שחזר ונכשל במכבי חיפה (כמובן שהייתי מעדיף את זה, כי זה בטוח היה פוגע בגרמנים המטונפים).
  22. זוכרים את הנאום של קלינגר אחרי ה5-2 בעונה של פאקו?
  23. אשכרה מתנהל דיון על זה? מהרגע שסבוריט משחרר את הבעיטה שכטר רץ מימין לשמאל (שלנו) וניצן משמאל לימין ברגע הבעיטה הם סוג של אחד מול השני וגם זה בספק ושכטר באיזה אמצע הרחבה אם שחקן בועט מהחצי ובקו אוירי בינו לשוער יש שחקן שלנו בנבדל נניח 20 מטר מהשער, זה הפרעה לשוער? מה זה החרא הזה לנסות לדבר על זה זו הזיה בזויה שעוד לא היתה פה בחסות הכסף/ברטולין מהדרום
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.