Jump to content

Milvador

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Milvador

1. מטרת העל של מחלקת הנוער היא לייצר שחקני בוגרים ברור שזה לא שחור ולבן ושאין מקום לכולם אבל הפרוספקט-שניים במחזור צריכים להשלים את התהליך ולקבל צאנס בסגל, בטח לפני שהם נמכרים לליגה ומי שכבר נמכר צריך להמכר עם סעיף ביי באק כבר הוכח בליגה שכמה מיליוני יורו הם לא ערובה להצלחה. שחקנים מוכשרים מחויבים ורעבים הם כן אתה תתחרט הרבה יותר על כוכב שמכרת ליריבה מפלופ שלא מכרת..
  2. אגב, התקופה שדור פרץ לא בדיוק כיכב פה, היו דיווחים שב"ש שמה עליו מיליון יורו, וגם חצי פורום הסכים לתת לו טרמפ למדבר איך זה היה עובד לכם בדיעבד? מצחיקולים
  3. מי שמוכן למכור את אילון אלמוג הזוי אנחנו תחת מגבלת זרים, כך ששחקנים ישראלים מוכשרים הם המשאב היקר ביותר שיכול להיות בידנו. למכור שחקן מוכשר לליגה זה הזיה, בטח בסכום שלא ישנה הרבה במאזן שלנו.. קודם ממצים את הפוטנציאל של שחקן ואז אם הוא תותח נהנים ממנו ומוכרים מקסימום לחול.. זו אבולוציה בריאה של קבוצה ששופכת ארגזים על מחלקת נוער מפוארת שמחתי לעזור
  4. המשחק שלו ממש תואם את החזון שכרגע הקבוצה מתכנסת אליו. הוא שחקן מאוד שלם ביחס לגיל שלו, והוא צעיר ובגיל שממש ניתן לעבוד על האספקטים החסרים של המשחק שלו בשביל להפוך אותו למפלצת בסוף אין מאה אחוז באף שחקן, אבל הוא בגיל וביכולת שמאוד תואמים את מה שאנחנו צריכים ומחפשים. הבנתי שיש בעיית התנהגות, ואנחנו בדיוק המערכת שיכולה לאפשר לו להצליח בהינתן בעיה כזו אני לא יודע איזה סכומים אנחנו יכולים להרשות לעצמנו להוציא ולכן ממש לא מבקר את המערכת או משהו. אם היה ניתן להביא אותו, לדעתי הוא היה צריך להיות אצלנו מאחר והוא לא - זה מבאס
  5. אין אף שוער בעולם, בעצם, בהיסטוריה, שהודף את הבעיטה הזאת יותר מזה, שים את שלושת השוערים הכי טובים בעולם בשער, וזה עדיין גול
  6. מדברים שם על זה שבגול של קויאר קבאה פרקטיקלי לוקח אותו ביד ומביא אותו לנקודה שממנה יהיה לו נוח לנגוח?
  7. לפי לוציפר הפועל הציעו תפקיד לשייע מי שכותב את התסריט של העונה הזאת הוא שילוב של אוהד מכבי וקראק סטאנק
  8. אם יש וודאות בעולם זה שהשמש תשקע עוד כמה שעות, תזרח מחר, ושבמכירה שמים לסולומון סעיף שהוא יכול לחזור רק למכבפ"ת או שהוא יאלץ לעבוד במכרות פחם כל חייו ולשלם ללוזונים אצבע כל שנה, פעם מהיד ופעם מהרגל
  9. בחרו להדגיש שלהבדיל מאדידס אנחנו נהיה שותפים לייצור כך שיתאם את הטעם של האוהדים וזה אחרי שכשנפרדו מאדידס אמרו שהם לא ספרו אותנו וזרקו לנו מדים גנריים של קבוצות דרג ד' ועל כן, אני אופטימי. עד כדי שזורם על התערבות...
  10. פלומיין שחקן וזה אבל זה יוצר התקפה של בוזגלו ורד בניון פלומיין אינברום ערן לוי וראן סילבסטר על 3 עמדות מתאים למערך של אלישע לוי עם 2 שחקני כנף בכל כנף
  11. הנה השני גרוש שלי: מיכה שחקן שכל הקריירה שלו ניזון מהאנרגיה של הקבוצה, אם שחקנים סביבו בתנועה וההצבה הטקטית נכונה הוא נראה כמו דויד סילבה. כשהקבוצה סטטית והעמידה הטקטית לא נכונה הוא משחק בדיוק אותו דבר רק שזה נראה רע, עד שגם הוא דועך כי באופי שלו הוא לא סוחב קבוצה אלא מתאים את המשחק שלו לאנרגיות שלה (להבדיל מזהבי נניח שגם אם כל הקבוצה תוריד הילוך הוא יכול להיות זה שיגרום לה להעלות חזרה, אבל בשום פנים ואופן לא יוריד הילוך יחד איתה). העונה הקבוצה והתפקוד שלה מאפשרת למיכה לזרוח.. דסה, לפי איך שאני קראתי אותו בקריירה שלו, הוא שחקן שהיכולת שלו עם קורלציה למה שיש לו להוכיח. הרבה פעמים כשהוא היה חוזר מפציעה הוא נראה מדהים ואז פשוט נעלם לחלוטין למשחקים שלמים. העונה, להבדיל, הוא הראה יכולת שיא בערך בכל המשחקים ששיחק. אז אני, שהדעה שלי באמת לא שווה יותר מדי, זוקף את זה לקנדיל שמאיים עליו מהספסל. לגבי קנדיל, אני לא מכיר אותו מספיק בשביל לדעת מאיפה מגיע הדרייב שלו, אבל אני גם לא רוצה לבדוק בחצי השנה הקרובה אם יש לזה קשר לדסה או לא. מעדיף לעשות חישובי מסלול מחדש בקיץ מאשר להגיב לגירויים חיצוניים שליליים במהלך העונה. שוב, כל מה שאמרתי שווה לתחת אם שמים על השולחן סכום שלא ניתן לסרב לו. בסוף במעמד שלנו באירופה, לכל שחקן בסגל שלנו יש מחיר גם בינואר וגם בקיץ. 500 אלף יורו למגן הטוב בישראל (כשהוא כשיר), זה בהחלט סכום שאפשר לסרב לו
  12. לא משחרר עכשיו ב500.. מעדיף טרבל חלק מהגרף המרשים שקנדיל מציג והעובדה שדסה נראה טוב יותר השנה מאשר שנה שעברה (כשהוא כשיר) היא בגלל שיש להם את התחרות ביניהם וחלק מהותי באיך שהקבוצה שלנו נראית היא שהמגנים שלנו דומיננטיים לשחרר את דסה, בינואר (בדגש על ינואר), בשביל סכום שאפשר להגיד לו לא, זה מהלך יהיר ולא במקום לקבוצה שיש לה שאיפות גבוהות להמשך השנה ב"ש של האליפות השניה היתה מאוד דומיננטית ועוצמתית. הם הגיעו לינואר והיו אולטרא זחוחים, אמרו שהסגל יותר ממספיק ואין צורך לגעת בו, וכתוצאה מכך נחלשו משמעותית בחצי השני של העונה נטו על מנטליות כשאתה משחרר שחקן הרכב דומיננטי בסכום נמוך אתה יכול לשדר לסגל דברים שאתה לא רוצה לשדר. במקרה כזה אפשר להגיד שסומכים על איביץ' אבל גם לזה יש גבול, לא צריך להביא את יכולות ניהול הסגל שלו לפינות כאלה.. דסה יכול לחתום עם דודוגורש לקיץ והכל טוב...כרגע הוא תחת חוזה לעוד חצי עונה והוא חלק חשוב מהשאיפות של הסגל הזה להמשך העונה
  13. בעונה של כבירי, עם כל המיליון החתמות שהלכו שם, אני זוכר שהם העבירו מהנוער שלנו איזה שחקן אליהם שיצר הרבה רעש שחקן שהיה דיבור על זה שהוא הדבר הבא וממש היה פה דיבור לא נעים על זה שהוא עזב את הנוער שלנו לשם מישהו זוכר דבר כזה? במי היה מדובר? זוכר הרבה באז גם כשלקאו עזב לנו את הנוער..
  14. ה800 אלף יורו כבר נהיה מותג.. אל תיקחו לי את זה
  15. מודה שלא ראיתי את פלומיין מספיק בשביל לקבוע, אבל הוא היה נראה טוב מאוד ממה שראיתי בתור מי שהיה פותח פה נושאים כל שבועיים על וואקמה כשהיה ברעננה, אני יכול להגיד שלהשוות כל שחקן טוב אליו לא מוסיף כבוד למי שעורך את ההשוואה וואקמה היה שחקן שפשוט היה ברור שהוא עילוי כשנדרש בערך חצי הרכב שלנו להוציא לו כדור מהרגל..
  16. *מתישהו בחודש פבואר, טקס הנפת צלחת האליפות. ייני ניגש ואוחז בצלחת* *ייני מעיף מבט אחורה לקבוצה. אלירן מחכה שיקרא בשם שלו. דור מיכה מלא תכונה אולי הוא יעלה להניף בצוותא עם הקפטן. דור פרץ מקווה להניף צלחת לפני שיימכר בקיץ* -שרן: מרסלו. *כולם בהלם. מרסלו מסתכל לצדדים וחזרה אל שרן* מרסלו: מי? שרן: יס מרסלו. קום קום היר. *מרסלו בהלם. לוקח צעד קדימה..* -מרסלו: שרן. מי? יו וונט מי? -שרן: יס מרסלו. ווי דונט הב הול דיי. קאם קאם. *מרסלו צועד במעלה הבמה. שרן מניח לו יד על הכתף, מתקרב ולוחש* -שרן: איטס דירטי. קלין אפ אה ביט סו ווי קן קונטיניו גבר. נוט ריספקטפול לייק דיס. תודה כפרה *מרסלו משפיל מבט. תופס מטאטא ומעביר וויש...*
  17. מי אלה בינוני, שיחק רק משחק אחד, לא משחק בתפקיד שלו חייב להגיד שרק בינוני מוכר לי.. את האחרים אני ממש לא מכיר נטע נראה כאילו הוא דפק איזה יוסוף על סולליך והוא מבסוט מזה רצח.. סולליך נראה כאילו הוא קלט שנטע הביא בו איזה יוסוף
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.