Jump to content

Milvador

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Milvador

1. 2 מטרות הרכש העיקריות לעונה הבאה (שאני מכיר בשם) הן עלי מוחמד ובלקמן. כשבלקמן מיועד לשפיץ וזהו, אנחנו באינפלציה בכנפיים עם מושאלים וכו'. מאמין שהכסף שיכנס ממכירת שחקנים יוכל לממן את הרכישות/שכר האינטרס הוא שבשער יעמוד שוער ישראלי לאחר מכירת ראיקו המסתמנת. ג'רפי בהנחה שהמחיר יהיה ריאלי ושפוי (ברמת המאות אלפי יורו).
  2. תקשיב הבנאדם אשכרה נחת וירו על ישראל טיל קרקע קרקע
  3. הוא אשכרה אמר שישחק במקום אחר *אם מכבי לא ירצו אותו* הוא דיבר לעניין ובכללי אני אוהב את זה שהוא חצוף, הוא גם ככה על המגרש ותמיד אמרתי שבסגנון שלו בכנפיים הוא פוטנציאל להיות הפוקימון המפותח של מיכה. אפילו ציינתי איזה פוקימון הוא. אוהב אותו.
  4. אם ניימאר ישחק אצל יואב כץ התג מחיר שלו יהיה חצי מיליון יורו ולוזון על כל דני פרדה רוצה מיליון יורו זה הורג אותי הקטע הזה
  5. מעניין מי הסוכן שהתערבב בלודוגורץ שפתאום היא רוצה חצי ליגה
  6. חייב להגיד שבאול אין אול אני באמת לא כזה בטוח שדסה עדיף על קנדיל לט רואה הבדל מובהק מבחינה הגנתית (כי לא ראיתי את קנדיל מגן הרבה) דסה עדיף באתלטיות, מהירות, החזקה וטיפול בכדור קנדיל עדיף בקרוסים ומסירות ועושה רושם שמתנהל נכון יותר ברחבה ודסה פציע יותר לא מאמין גם שמחכה לו שכר גבוה יותר בחוץ. הסרט היחידי שאני רואה שהוא מקהל בו מעל 400 אלף זה חיפה. לגמרי רואה את הקסקט משכיב עליו סכום מופרך. ואני לא חושב שאנחנו צריכים להשוות אותו אם כך יהיה
  7. קנדיל כזאת הברקה קארצב חייב להיות מושאל ולחזור שנה הבאה לרוטציה. חייב לקבל מלא דקות ולפרוץ קדימה, זה שם יוני סקורר על.. את השאר יש לו, רק דורש שפשוף, ליטוש, נסיון ובטחון
  8. מעולם לא היה שחקן שלפי התקשורת לא היה נחוש לעזוב אותנו עטר היה מוכן לוותר על שכר, רק שנשחרר אותו מיכה היה נחוש לעזוב לחו"ל דסה מהרגע שחתם חוזה נחוש לעזוב ראיקו נחוש לעזוב טיבי היה נחוש להתקדם והואיל בטובו להשאר עבור חוזה שתואם את היכולות שלו עד שיוני כהן אמר שהוא רוצה להשאר הוא גם היה נחוש לעזוב לקראת הקיץ דור פרץ יהיה מאוד נחוש לעזוב, זה בטוח ובגדול כל שחקן מכבי שאיזושהי קבוצה בעולם מעוניינת בו נחוש לעבור אליה. ככה זה היה תמיד להבדיל, כל שחקן שאנחנו מעוניינים בו מעדיף להשאר במועדון שלו או נחוש לעבור למועדון אחר
  9. עניין אותי מה תרשום על מיכה ביחס למה שאני ראיתי כי עם כל הכבוד להרמה ליוני, אני לא זוכר משחק גרוע כזה שלו בשנים האחרונות.. היה מחריד כאילו
  10. מה שאני הבנתי בהרצאה שהייתי בה הוא שהרציונאל במסלול שמכבי בנתה הוא כזה: עד גיל 21 אתה עדיין בהתפתחות פיזית (הגוף עדיין משתנה, בעיקר מתרחב בין 18 ל-21). עקרונות פיזיולוגיים שחשוב לשים עליהם דגש ושבאירופה נפוצים בקבוצות בוגרים בארץ כמעט לא קיימים. לכן שחקנים שמגיעים לבוגרים של קבוצות אחרות לפני גיל 20 נניח מפספסים אספקטים משמעותיים בהתפתחות שלהם שיתרמו למשחק שלהם בגילאים מאוחרים יותר*. לכן מכבי מעדיפה ששחקנים יעברו את השנה הקריטית להתפתחות של גיל 18-19 19-20 בביתר תל אביב תחת עקרונות האימון של הקבוצה הבוגרת של מכבי ובמקביל יזכו לדקות משחק משמעותיות באינטנסיביות ובפיזיות של משחק בוגרים גם אם השחקן הנ"ל כבר בנוי ומוכן להשאלה בליגת העל הרעיון הוא שאם הוא יחכה עוד שנה שנתיים בעקרונות האימון שמותאמים להתפתחות הפיזיולוגית שלו ולאחר מכן יעשה את המעבר לליגת העל בלונג ראן זה ישתלם לו בצורה משמעותית (יש כמובן יוצאים מהכלל, כמו אילון אלמוג נניח שאחרי חצי שנה בביתר תל אביב המערכת כבר חשבה שהוא מוכן לבוגרים בליגת העל דור פרץ הוא פחות דוגמא כי הוא עלה לבוגרים עם/לפני ההגעה של ואן לוון) המחשבה על ההשאלה אחרי ביתר תל אביב בליגת העל מבוססת על העקרון שדקות משחק באינטנסיביות של בוגרים בליגת העל יתרמו בהכרח לעקרונות המשחק של שחקן צעיר באיזור גיל 20. גם שחקן וירטואוז שמשחק בקבוצה נסוגה יקבל ממשחק כזה אספקטים למשחק שלו שיתרמו לו בהמשך וישפרו אותו (עקרונות הגנה, סגירות, כושר, דריבל, השתחררות מלחץ, מסירות ארוכות, מסירות חכמות וכו') *לא זוכר באיזה פודקאסט מישהו אמר שיש לא מעט מומחים לפיתוח צעירים שאומרים שהשנה וחצי האחרונות של סולומון בפ"ת יתכן שעשו נזק משמעותי להמשך הקריירה שלו (מבחינת תקרת הזכוכית שיכלה להיות גבוהה יותר).
  11. לקרוא לארגון אינפרנו אומר הכל אבאלה זה כמו שאנחנו נקרא לארגון טאון פורטל או הולי בולט
  12. שתדע שיש בי מקום שממש תופס ממנו, כי ראיתי אותו תמיד רק מולנו, ומולנו הוא היה עובר למוד גאטוסו בקטע בלתי נסבל אבל אני מבין מכיוון הקרירה שלו שזה סוג של רוקאביצה כזה שמרשים מולנו והולך לישון שאר העונה קטן עשה על זה קריירה
  13. בתוך כל הדבר המבאס הזה, הפרוספקט העוד יותר גדול, קארצב, עוד לא הושאל ובמקביל לא מקבל דקות מה נסגר שם
  14. מה אמר? אם אנחנו לא שמים סעיפים דרקוניים בחוזה ההעברה מכבי פתח תקווה סטייל זה יהיה מטריף
  15. טפשר בגילאי ילדים להחתים על סעיף קבלה שאוסר התקשרות עם דודו דהאן עד נניח גיל 30?
  16. די בא לי לקחת את כל מי שבעד למכור ולשלול ממנו את הזכות לדעה אלוהים ישמור. אחג משני הפרוספקטים הכי גדולים בנוער שלנו (כשהשני חתום לעוד איזה שנתיים). ואתם מוכרים אותו לקבוצה בליגה?! השתגענו. וזה עוד בעונה שהנוער שלנו מצעיד אותנו לאליפות אחרי 3 עונות שכסף גדול הביא לנו ביצים.
  17. אם ימכרו את אילון אני ממש מקווה שהזר שיבוא בכסף הזה יהיה טוב כמוהו..
  18. אוהדי בני יהודה הממורמרים טוענים שבודהה אברמוב רואה אינטרסים עסקיים אישיים בביזנס עם הקסקט זה בלי קשר לזה שלא באמת ידוע מה סכום הרכישה
  19. איזה כתבה מיכאל יוכין עשה עליו...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.