Jump to content

Milvador

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Milvador

1. אם הוא מוכן צריך להחתים אותו ל6 שנים מבחינתי הוא לא מושלם והוא יכול לטעות אבל הוא מאמן מעולה והבעיה כרגע היא ממש לא הוא
  2. מאמין שאפשר להוציא ממנו אחלה של שוער (לא ע"ס מה שאני רואה, אלא ע"ס זה שאיביץ' מאוד מאמין בו), אבל אני באמת לא חושב ששוער זו עמדה שצריך לבזבז עליה זר בכדורגל הישראלי...
  3. מאכזב ברמות שאי אפשר לתאר ומסמל יותר מהכל את החשיבות בהורדת מגבלת הזרים כמה ששחקן לא יהיה מוכשר, ברגע שאין שום סנקציה אפשרית על זה שהוא משחק לא טוב (כי כל תגובה שניה פה היא שאין לו תחליף), הוא בסוף עלול להוריד רגל מהגז, לחזור שמנמן מפגרות, להפצע בגלל אורח חיים לא ספורטיבי ופשוט להפגין ביצועים בינוניים - כשבד"כ הוא מקבל שכר גבוה מהשווי שלו באירופה.. אי אפשר יותר להיות תלויים ברצון הטוב של שחקנים - כשאפילו שחקן בית עטוף תמיכה ואהבה כמו מיכה שאמור להיות הכי מחויב להצלחת המועדון, באופן ברור נותן מעצמו פחות השנה, אחרי שנת שיא, כי אפשר... היוצא מהכלל היחידי זה זהבי אבל פשוט אין פה שחקנים עם האופי שלו...
  4. מכבי ת"א: אנדראס יאניוטיס שוחרר השוער היווני שהגיע בקיץ וכמעט לא שותף, התיר את חוזהו במועדון הצהוב. גורמים בכדורגל הישראלי על איביץ': "הוא נכשל עם יותר מדי זרים. למזלו, לגולדהאר יש כיס עמוק" נדב צנציפר מכבי תל אביב הגיעה הערב (ד') לסיכום עם אנדראס יאניוטיס, על התרת חוזהו של השוער היווני החל מסוף החודש הקרוב ועזיבתו את הקבוצה. יאניוטיס הגיע בקיץ האחרון מאולימפיאקוס היוונית כייבוא אישי של המאמן ולאדן איביץ'. כזכור, כבר מהרגע הראשון השוער הרבה לפשל ועלה לצהובים בהדחה מאירופה ובהפסד כספי ישיר של 10 מיליון יורו. בהמשך הוחלף בין הקורות ע"י דניאל טננבאום הבינוני בטענת פציעה. מדובר בהחלטה שגויה נוספת של מכבי ת"א בעידן גולדהאר, שמצטרפת לרשימת זרים כושלת הכוללת את גונסאלו גארסיה, מאנה, רוברט ארנשאו ודיאן ראדוניץ'. המאמן איביץ' אמר על שחרור יאניוטיס, עוד כשלון שלו: "אנו מעוניינים להודות לאנדראס על המקצוענות שהפגין בחודשים האחרונים ומאחלים לו הצלחה בהמשך דרכו".
  5. העניין שפה יש עיתונאים שאומרים באופן ברור לסביבה שלהם שהשחקנים מעבירים להם מסרים ישירים יש פה 2-3 שחקנים שגילו אומץ פתאום מול איביץ', וכל מי שטיפה מכיר עיתונאי או עובד במכבי מבין שזה לא עוד מקרה של עיתונאי שמנפיץ על קיר שלא קיים
  6. אמרתי באותו הרכב, נכון?פשוט אז החבר'ה היו מתאמנים כאילו הקריירה שלהם תלויה בזה ולא כאילו הם בועד עובדים של בנק שגם אם הם יעלו לשחק בחצי כוח אף אחד לא יגיד כלום כי אין מספיק ישראלים טובים אגב אני חושב, בלי לבדוק, שהקבוצות הישראליות באירופה הכי אנדראצ'יבריות ביחס לתקציב
  7. איביץ לא אשם מנספורד לא אשם לוזון אשם אסור יותר לפתח ציפיות לאירופה. אין טעם. גם עליה לבתים תהיה במקריות גמורה מישהו במכבי סיפר לי 2 נתונים שגמרו לי להפסיק לצפות: 1. מס השחקנים שהופיעו לאימונים בעודף משקל 2. מס השחקנים מסעיף 1 שעמדו ביעדים של הצוות המקצועי במחנה האימונים (רחוק מ100 אחוז) החבר'ה מאכזבים אותי מאוד. כולל כמה מהאהובים עליי ביותר. ולצערי אני ברגע שבר...
  8. בלי מגבלת זרים ובאותו הרכב היינו נותנים היום 5
  9. מצד אחד הוא עמוס במספרים ומאוד מרשים. מצד שני גם קאיו היה שחקן של מספרים ובאותו גיל והם הצליחו לאפשר לו להשמין ולהסריח את המגרש
  10. אם יש שחקן בליגה שאני באמת לא מכיר בכלל ובכל זאת לא סובל זה אופיר מזרחי.. לא שמתי לב אליו עד שהוא יצא לחול לאיזה דקה, ואז כשהוא חזר, כמו כל לגיונר לשעבר (רק שהחצוף היה בחוץ לאיזה חצי עונה), התחיל לתת דרישות שכר מפוצצות (לפי התקשורת) ואיכשהו חיפה כמו חיפה לקחו את החתול בשק הזה עכשיו אני קורא כתבה איתו, הבנאדם לא הצליח לקבל דקות בפאקינג מכבי פ"ת ועדיין חושב שהוא רונאלדו וכל העולם אשם חוץ ממנו. מישהו זוכר שחקן ישראלי שידע לקחת אחריות על זה שהוא לא נותן תפוקה? תמיד המאמנים מתחלפים ולא נותנים קרדיט והבנאדם עוד מנפיץ ש"היחס שערים לדקות שלו מטורף" או משהו כזה... תעיפו כבר את המגבלת זרים הזאת ושהחבר'ה האלה ילכו לעבוד במקדונלדס בחיאת דינאק
  11. סטטיסטית אחרי כתבה כזאת של תומר לוי יש סיכוי ששואף ל100% שפרץ יאריך חוזה
  12. לתת 4 בבית 3 בחוץ ותודה רבה נו בחייאת איפה הימים שלעבור יריבה של צאצאי עגלונים אוכלי גולאש ממדינה של 1200 איש ואותו מספר גבות היה עניין פשוט
  13. הסגל של היונייטד לצערי עדיין לא ברמה מודה שלא מכיר מספיק את מוסקה המגן שהביאו אבל שו לא ברמה של הטופ (וכמובן פציע), לינדלוף מאכזב (באיי לא רלוונטי גם עוד 5 חודשים, הוא פשוט הדבר הכי פציע שדרך אי פעם על דשא) כרגע חסר גם קשר התקפי (פרננדס) וגם הגנתי. ואחרי זה עוד צריך לקוות שלינדלוף ושו יהיו ברמה בהנחה שבמקרה הטוב מאוד יביאו את פרננדס עדיין יש בעיות בסגל
  14. הייתי בטוח שעוברים אותם ואת סלטיק האשפות.. איזה באסה הרבה באד לאק, בעיקר פציעות.. לא בא בהאשמות להכנה כי יודע שבמערכת עבדו כמו חמורים ובאמת ניסו ולפעמים לא הכל הולך.. מבאס להזכר איך מיכה נוטה לפתוח את העונות שלו
  15. טוב מאוד שהמועדון לא שובר את הגבולות שהציב א. דסה נתן פה גם עונות לא טובות ב. דסה פציע ג. למעט זהבי אין שחקן שהצדיק אצלינו שכר של מעל 400. אולי למעט מיכה וגם פה יש הסתייגות כי אחרי שחתם נתן את הכמה חודשים הכי גרועים בקריירה שלו. מה שמוביל ל-- ד. שחקן ישראלי שמקבל הרבה כסף יכול בטעות להוריד רגל מהגז ה. נתגמש מול דסה, עוד שנה נמצא את עצמינו מתגמשים מול 5 שחקנים אחרים * צנציפר ענק, כבר מרגיש שהוא מטריל את הפורום ומקבל על זה כסף
  16. כל עוד אני לא בטוח שזה קשור לכדורגל אני לא הולך לרשום את זה פה :\ סורי
  17. אחד השחקנים שלנו עשה היום MRI עושים את זה בקטע שגרתי? :|
  18. במקרה כזה חייבים סעיף Buy-back במציאות שבה הקבוצות בליגה לא יכולות לשלם, חייבים לגדר את עצמנו בכך שנמכור בזול עם האפשרות לקנות חזרה במחיר סביר. ככה מגיעים לWin Win
  19. מעצבן אותי שכתב ספורט שמסקר את מכבי רושם שאנחנו דורשים על בלטקסה 900 אלף שקל כפרה, זה הסכום שקנינו אותו, ומאז הוא הושבח. קצת הבנה בקבוצה שאת מסקר. כמה אפשר להיות חאפרים
  20. לפי דיווחים איביץ' מאיים שאם מישהו יתבלבל ולא ישחררו אותו לפאוק הוא יתנהג כמו **** ויעשה בלאגן
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.