Jump to content

Milvador

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Milvador

1. כל הזמן יושב לי בראש העובדה שבן הרוש בדרבי היה הכי חלש במגרש בפער.. הוא היה נורא.. לא יודע זה מפחיד שאיפה שצריך לספור את הכסף נפלו לו כל השטרות..
  2. רק אני חושב שלדור מיכה יש פוטנציאל להיות באותה שורה עם בניון וברקוביץ?
  3. ופאלח עשה עומר ורד ברחבה הלא נכונה
  4. משהו שיושב לי על הלב ו אני לא יודע איפה להוציא את זה: אדון יפת היקר!!!! יש דבר מגניב כזה שנקרא חוץ עובר יא עגל!!!!! כל כדור חוץ של טוואטחה חי בסרט שהוא איבאנוביץ', הדביל עובר את הקו באיזה מטר.. אם בסוף היה שער מחוץ כזה זה היה משגע ת'שכל.. משחק ענק, ערב ענק, אוהב.
  5. אם יש שחקן שחייבים להביא זה את דאנטה מהמשחקי טרום עונה.
  6. א. יש לא מעט אוהדי מכבי בסקר הזה שנערך... ב. אתם באים בטענות לוואלה, אבל המדרגים הם מכמה אתרים וחלקם בכלל לא עיתונאים. ג. כשאתה מקבל שחקן ונדרש לתת לו ציון מ1 עד 10 ואז עושים ממוצע (זה מה שאני הבנתי), ואתה מדרג 200 שחקנים, די הגיוני שפה ושם פתאום תיתן למישהו מוכח 7 ולמישהו טרי שנורא תופסים מהכשרון שלו 8.. בואו נניח והסקר היה נערך לפני כמה שנים, גולסה היא מקבל ציון 11 ולוקח מקום ראשון לפני שקרע זוג נעליים.. ויש הייפ פסיכי סביב גוזלן אז הגיוני שקיבל ציון גבוה, הרי לא תצפו שעכשיו מישהו שמדרג 200 שחקנים יתן לו ציון 8 ואז יגיד אה רגע נתתי לשרן 7 אז בוא נחליף.. קיצר אל תקחו את זה קשה מדי חחחחח בכל סקירה הגיוני שיהיו אי דיוקים.. אין פה משהו נגדנו, בניגוד לבד"כ...
  7. ליגת מילואים זה בעייתי במדינה שבה רוב הקבוצות בקושי מחזיקות את עצמן ובטח שלא יוכלו לטפח עוד קבוצה למילואים.. וכמו שלך זה כאב ראש איזה 18 לרשום בטופס יש קבוצות שלהן הבעיה היא מאיפה נביא 18 לטופס... קיצר, כמו בכדורסל שאלטיט והררי משחקים במהלך השבוע ברמלה בליגה השניה ואז מגיעים למכבי למשחקי ליגה ואירופה, זה פתרון שיכול לפעול גם בכדורגל יץעם לא מעט שחקנים בעיני.. זה גם יעלה את רמת הליגה הלאומית מבחינת איכות שחקנים ואת האטרקטיביות של קבוצות שפתאום ימשכו צופים שירתו לעקוב אחרי שחקני הבית שלהם.. זו דעתי *** עד גיל 22
  8. פתרון נוסף, בדומה לכדורסל לדוגמא, הוא ששחקנים עד גיל 22 יוכלו להשתייך במקביל למכבי לקבוצה בליגה הלאומית. כל עוד אין אופציה לקבוצת מילואים זה פתרון ראוי.
  9. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח... וואו, כאילו זה מצחיק והכל אבל אני צוחק פה בכל רם איזה 2 דקות כבר... הרגת אותי... חחחחח דן הגולר... ענק
  10. מאחר והדיון נהיה על דמארי ברובו, יש לי משהו להגיד עליו ואשמח אם מישהו דווקא יסתור אותי.. חלוץ נהדר לכל הדעות, מוכח ומביא מספרים, בנוי טוב והכל.. אבל... וזה אבל גדול, האם דמארי הוא שחקן שמשנה משחק? בעיניי יש הבדל גדול בין חלוץ שמביא 18 שערים בליגה כשכולם נגד עכו ורמה"ש כשהמומנטום גם ככה איתך, לעומת שחקן שמשנה משחק כשהוא לרעתך, נותן גול משום מקום כשהמשחק תקוע, נותן עוד אופציות ומשנה הלך רוח של משחק לטובת הקבוצה שאיתו. לדוגמא, הביקורת הגדולה על היגוואין בריאל, היתה שהוא חלוץ של מעל 20 שערים לעונה, כשכולם גארבג', אף לא שער אחד כשבאמת צריך.. רובם המוחלט היו חלק משלישיות ורביעיות שהקבוצה הבקיעה, ונגד קבוצות חלשות.. לאן אני חותר, דמארי חלוץ שכשהפועל נעלמת גם הוא נעלם. כשהפועל לא מדוייקת גם הוא לא מדויק. כשהפועל לוחצת ועדיפה וזה משחק שגם ככה אמורים לנצח, כנראה הנצחון יבוא ממנו. אני לא רואה אותו שחקן שנגד באזל במצב שאנחנו צריכים שער בשביל לעלות והמשחק הולך דווקא נגדנו, יהיה האקס פאקטור שיביא את הסחורה. מבחינת כשרון הוא על הכיפאק, לא בטוח שיש לו את האופי לשדרג את מכבי.
  11. הנקודה שבה קבוצת כדורגל מישראל תתחיל לעשות עסקרות שעוברות את ה3 ו4 מליון יורו תהיה כשהעסקאות שנעשות ב1.5 ו2 מליון יתחילו להוכיח את עצמן. בינתיים רוב הכדורגלנים מישראל שיוצאים לאירופה בעסקאות של מליון יורו ומעלה, עוזבים את קבוצותיהן במחצית הסכום במקרה הטוב, לאחר שלא הוכיחו את עצמם. האמת שנכון לעכשיו גם אלירן עטר נמצא ברשימת ה"עלו הרבה נתנו פחות" לצערינו. לדעתי ברגע ששחקן יוצא ממסגרת כמו מכבי חיפה והפועל לאירופה יהיה לו הרבה קשה להתאקלם מאשר שחקן שיוצא ממערכות כמו מכבי של היום לאירופה, ולו רק בגלל הבדלי הכושר הגופני. שחקנים מישראל שיוצאים לאירופה בד"כ נפצעים מהר מאוד, מאבדים מומנטום, ומשם הדרך למטה קצרה. אין לזה שום קשר לכישרון בעיני, כי כשראיתי את ערן לדוגמא במשחק מול פרנקפורט, הוא היה הטוב במגרש בפער, ומבחינת כשרון הוא שחקן שיכול להתברג בקבוצות אמצע טבלה בליגות הבכירות בכיף. איפושהו במעבר בין ישראל לאירופה (וגם שחקנים עם שם שבאו מאירופה לישראל, דוגמאת ארנשאו) יש את התבלין הזה שחסר שגורם לשחקנים נהדרים לא להוכיח את עצמם. האקס פאקטור הזה שחסר.. גם אלירן במשחקים שראיתי של ריימס נמצא לפחות ברמת שאר הקבוצה שלו מבחינת כשרון, אם לא יותר, ועדיין לא נותן את המספרים. בעזרת השם שמכבי תתחיל להוציא כמה עסקאות שיוכיחו את עצמן באירופה בסכומים של מליון יורו, ואז בעתיד היא תוכל גם לדרוש סכומים כפולים. גם באזל ששווי לא מעט מהשחקנים שלה היום עומד על 5-8 מליון יורו לא התחילה מזה שכל כשרון שעלה מהנוער שווה את הסכומים האלה, ואחרי עסקת שאקירי לבאיירן פתאום שווי מרבית שחקניה עלה בצורה דראסטית.
  12. אם מביאיס את קאיוס צריך לשלם דמי השבחה?
  13. רק צמד מאמנים צעירים אבי נמני ודודו דהאן
  14. אם אתה מכניס את שחקן כמו פריירה במקום נניח ראדי (כשראדי-איינבינדר/מיטרו-אלברמן מתופקדים זהו מערך הקישור המעובה ששיחקנו בו פה ושם באירופה ונגד חיפה אז הוא לא רלוונטי), אז אתה עובר למערך הכדורגל המקולל והארור שמיודעינו מחיפה סבלו ממנו לא מעט בשנתיים האחרונות זהו מערך הקשר האחורי הבודד בעצם יוצר מעיין נתק בין חוליית ההגנה לחוליית ההתקפה כי בתפקוד הנוכחי של זהבי ובעובדה שאני באמת לא יודע כמה אריק תורם הגנתית (באמת לא יודע ולא מתיימר לדעת).. וגם אם הוא תורם הגנתית אז בשביל מה שמת אותו במקום ראדי, בשביל להיות 50-50 טהור? הרי שם זו לא העמדה שלו ואנחנו לא יודעים מה הוא תורם שם.. אניוויי.. במערך שבו בעצם רוב השחקנים עושים התקפה ובעצם מול כל מתפרצת אלברמן הוא זה שאמור לעמוד בפרץ לבדו, כל התקפה תהיה חצי גול כמו שאומרים.. זו הביקורת שאני זוכר מתחילת העונה שאמרו שבוקולי לא יכול לעצור התקפות לבדו כשקאיוס נטול אופי הגנתי בעליל. ושנה שעברה אותו דבר על תמיר כהן.. לא רואה צורך להגיע לשם.. בידידות.
  15. פרינס בואטנג עבר ממילאן לשאלקה במעבר שהיה מהפתעות הקיץ.. מילאן ===> שאלקה ===> מכבי בינואר לגיטימי
  16. אחד מגדולי הספורטאים בעידן המודרני, משקף כלכך הרבה ערכים ספורטיביים ואישיותיים שאנחנו כאוהדי כדורגל רוצים לראות בקבוצה שלנו, ובכלל בכל מגרש שאנחנו דורכים בו לחוויה ספורטיבית שאנחנו מקווים לחוות. מאחל לו רפואה שלמה, שיזכה לחיות חיים שלמים מלאים ולגרום לנו עוד להתרגש ולחייך. בריאות חבר'ה, שמרו על עצמכם.
  17. בסה"כ בן 19... עוד יגיעו לו ימים טובים.. ואין ספק שכשרון ברגליים האלה יש בשפע
  18. שאלה המקסיקני שהבאנו לנוער, זה מהמכביה.. הוא משחק? הוא קיים? הוא ישנו?
  19. בואו נסגור את הפינה של "במשחק הקודם יכולנו לתת חמש אז אין מצב שהיום מפסידים" גם בעונות הכי גרועות שלנו, היינו כמה דרגות מעל בני יהודה, וכמעט כל המשחקים מולם מתנהלים באופן גורף בחצי שלהם ובשליטה שלנו.. באף משחק לא ניצחנו בקלות, או בהפרש סביר, והאמת שבהרבה מהם הפסדנו.. בני יהודה הם הילד הזין שמציק כל השיעור, וכשאתה בא להרביץ לו מסתתר מאחורי המורה, וכשאתה מוותר ומסתובב הוא נותן לך כאפה.. הם קבוצה ארורה שתמיד עשתה לנו את המוות והוציאה את כל המיץ החשק והחדווה עד שבא החיוך, אם בכלל.. ואז בא לוגסי
  20. א. אני שמח שהתקשורת בארץ עוד לא צהובה ברמה שהיא חושפת רומנים של כדורגלנים ומפרקת משפחות.. ב. תקשורת הספורט מתנהלת כחונטה מצומצמת וכוחנית שפועלת ע"פ קודים ברורים שלפיהם על גורמים מסויימים ניתן רק לסנגר ועל אחרים מותר רק להלין.. סילוף מידע לשינוי פרטים באופן שיטתי, התמסרות אין קץ של מידע שגוי בין עיתונאים (-וואן: מכבי תציע לזהבי מליונים. -הללי: גולדהאר וקרויף השתגעו?!) הצרחות, ההתלהמות, המידע השגוי באופן סיסטמטי.. הכל רקוב בתקשורת.. איך איינשטיין, המפטר הלאומי, חי בשלום עם העובדה שפרימו, צנציפר ותומר לוי בגילויים העתונאיים שלהם, עומדים ביחד על משהו כמו 15 אחוזי הצלחה.. קיצר, בזיון מארץ הבזיונות
  21. מה קשור אחי, זה מה שיפה בספורט, שלא חייבים לאהוב את כולם.. אני לא שונא אותו, ומאחל לו רק טוב להצלחה בקריירה.. לא תופס ממנו השחקן וגם מריץ כמה דאחקות על השטויות שהוא עושה במגרש.. ואגב הטעויות שהוא עושה הן לא מהיעדר כישרון אלא מהיעדר שכל ישר.. ואני יכול להגיד שבכמעט עשרים שנה של אהדה לקבוצה עוד לא הגעתי למצב שאני מקלל שחקן, וגם לא חושב שמה שאמרתי על ורד זה קללה
  22. מצטער, אני לא רוכש יותר מדי אמפתיה לעומר ורד.. צודק, כנראה אם היו עושים את זה למיכה לא הייתי מדבר ככה אפילו קרוב, אבל לעומר ורד אני לא רוכש אותו רגש, ואני לא תופס ממנו לא שחקן ולא מכביסט.. וזה שהוא חגג באליפות בטח לא עושה אותו מכביסט.. וזה שהוא משחק כדורסל ברחבה ונראה כמעט כאילו עושה פנדלים בכוונה בטח שלא עושה אותו שחקן.. ויכול להיות שהשנה הוא יוכיח את עצמו מגן על ואני אוכל את הכובע, זה מה שיפה בכדורגל.. עד אז מבחינתי הוא מגן סבבה התקפית וקטסטרופה קולוסאלית הגנתית עם קבלת החלטות של עגל ואופי של טלה..
  23. אני לא אשכח לו בחיים את הרגע שגולסה ניגב איתו את הרצפה, השפיל ורמס אותי, במשחק נגדם בבלומפילד לפני שתי עונות.. זה היה נראה כאילו הוא עובר אותו, לחוזר אחורה בשביל לעבור אותו שוב סתם לכיף
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.