Jump to content

Milvador

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Milvador

1. אגב אני משכטר באמת לא תופס מקצועית.. נשים את הקלפים על השולחן, חלוץ בן 26-7 עם עונה אחת הבוגרים עם מעל 7 שערים... נתן עונה טובה מאוד וקנה את עולמו .
  2. הגיע הזמן שתתחילו להתייחס להפועל כמו שבארסה מתייחסת לאספניול... ככה ג'ורדי רואה את זה אניוויי..
  3. מה זה הדלפות? לפי איך שאני קורא את המצב, עדן בן בסט הוא לא ביזנס מן, הוא פשוט רוצה לשחק ומתגעגע לארץ.. לא נראה לי שאפילו ביקשו ממנו ממכבי לא לדבר עם התקשורת.. ומאחר וזה כבר ברור לכולם שמתנהל מו"מ, אני מניח שכשמתקשרים אליו כתבים נאלחים ומגעילים הוא פשוט אומר להם את מה שהוא יודע.. והם לוקחים את זה, משלבים את זה עם מה שהאבא אומר, ועם ההנפצות שהם מוסיפים בשביל למלא את השורות והכותרות (500 אלף לעונה...) ויוצרים אינסוף כתבות על זה.. זה לא שעדן עכשיו נמצא במו"מ פסגה בז'נבה עם ראשי מכבי ויוצא מסשן פגישות ומדליף לעיתונאים מה היה.. הוא אומר את מה שעל הלב שלו ואת הרצונות שלו... לגיטימי לגמרי בעיני ולא בטוח בכלל שמישהו היה פועל אחרת... ותהיה בטוח שבאף שיחה שהתקיימה איתו הוא לא זרק מספרים לאויר, פשוט אמר מה הוא מקווה שיהיה, אותו דבר היה שנה שעברה עם זהבי אגב, בול.
  4. וואלה לי לא היה לב לשים את מיטרוביץ' בספסל בטח היה נשבר לו הלב והוא היה מתבאס.. נראה אותכם עושים את זה לילד.. לעומת זאת אלברמן גם ככה כל הזמן עם פרצוף חמוץ. סוזה הלך על הפתרון הקל. לא שווה אוסקר
  5. די נו מה נסגר מה זה החרא הזה מאיפה מלכתחילה התחילה ההנפצה הזאת על קווארסמה??
  6. שתי מילים קלרנס סיידורף זכרו ממי שמעתם כדי שתדעו למי לא להקשיב
  7. בדיון הזה אתם חייבים לצאת מהנחה שגונסאלו גם עכשיו היה יכול להיות השחקן המוכשר במגרש... זה שהוא חתיכת עגל חלב זה עניין אחר.. אבל אי אפשר להטיל ספק הכשרון שיש לו ברגליים
  8. וואו לורמוט ממש יצא הבעת פנים של מישהו ששיחרר בקטנה
  9. טה טה טםםםםםםם.... http://sports.walla.co.il/?w=/156/2711450 התגעגעתם? יורם ארבל חוזר... ישדר כבר ביום שני.. תתכוננו למספרת הבאה.. "יצחקי...בפנים... ואנחנו ב3-1..." ינעל העולם
  10. בעצם מכבי צריכה לבחור בין דמי השבחה לגולסה לבין אצטדיון חדש שווה ערך לוומבלי פלוס מינוס
  11. ממקור אמין שלא חי בארץ ולא שמע על מכבי חיפה יהיה מדובר על דמי השבחה בסכום 4 מליון יורו
  12. כזה חנה לסלאו ממין זכר.. שיגיע היום וידחפו לו גרב לפה.. עגל
  13. יאללה להוריד את הקוף מהגב.. אוטוטו אירופה ולהוציא משהו מהמערכת: הלוואי ובני יהודה ירדו ליגה לא כי הם כפויי טובה ההתנהלות שלהם מולנו לא כי הם לוזרים לא כי הם לא מועילים בשום דבר אלא רק בשביל להפטר סוף סוף מהידיעה הזאת לפני משחק מולם, שמה שלא יהיה, וגם אם יהיה קשה יותר או פחות, וגם אם נפסיד או ננצח, מה שבטוח שזה יהיה כללל כךךךך מגעיייללללללל עד שיהיה בא לך להקיא.. גם ה3-2 המפורסם היה משחק טקטי ומגעיל ולרוחב וסטטי ונמרחחחחח על פציעות ובזבוזים ומסירות איכסה כאלה.. שונא אותם כל כך.. זהו, הוצאתי..
  14. ביום שבו אנחנו נסמוך על אבוקוף להועיל במשהו...
  15. רפאל וראן עלה לשחק בקלאסיקו בגיל 21 כבלם והיה הטוב במגרש ואפילו כבש.. סרחיו בוסקטס החליף את יאיא טורה כשהיה בן 21 גם כן אם אני לא טועה.. קיצר אין לזה מדד.. והבעיה עם שחקנים מעל גיל 30 היא לא איך הם מתפקדים במהלך העונה אלא איך הם חוזרים מפגרות לכושר... היום שבו אלברמן יפסיק לתת תפוקה יכול גם להיות אחרי עונת שיא מבחינתו, כי הוא פשוט לא יצליח לחזור לעונה הבאה כמו שצריך.. לא מאחל שזה יקרה לעולם אבל אם זה יקרה אז צריך שיהיה עוד כדור בקנה, עוד מישהו שיוכל לתפוס את המושכות..
  16. אחרי כל מה שאתם אומרים פה אם מחר יעלה הרשמי שכליבאת חתם כולכם תתמוגגו מאיך ג'ורדי ידע לאתר את הכשרון עם המהירות של הברק.. אמנם אין לו יחסי ציבור כמו לכמה שחקנים אבל כליבאת שחקן עם נתונים נהדרים, מהירות הניידות מאיים על השער כובש מבשל.. גם סיראז' נסאר שחקן שעבר שחקנים שלנו בוסרמיל כאילו לא יודע מה, עם בעיטה מרחוק קטלנית וחופשיות מעולות, אבל לא סקסי ואין לו יח"צ אז לא שומעים עליו..
  17. מיכאיל חודורקובסקי, האוליגרך הרוסי שהונו מוערך בכ-15 מיליארד דולר, בישראל. נכון לעכשיו, טרם ביקר בחנות של מאלדיני ושמו טרם נקשר עם רכישת הפועל.. נחלשו שם במפלגה..
  18. אם כבר בדיון מדברים על שחקנים שמתבגרים וצריך להביא רכש בעמדה שלהם.. אלברמן בן 32.. ייני ומיטרו יכולים לשחק בעמדה שלפני הבלמים, שניהם לא גרזנים.. מה שם? עריכה: גם דור פרץ מהנוער הורס משחק?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.