Jump to content

Milvador

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Milvador

1. לא ראיתי הרבה מהמשחק היום אשמח אם מישהו יוכל להגיד לי האם בדש תופקד כ"סקנד סטרייקר" ואם כן איך הוא תפקד שם? אח שלי היה במשחק אומר לי שבשתי מילים בדש לוחם ונגר
  2. אכלת בצפרה סטייק קובה ביף שעלה איזה 350 ש"ח למאה גרם וקיבלתי את כל החפירה על הכבלים שקושרים להם את הרגליים ומשקים אותם בירה ומלטפות אותם בתולות וכל זה היה לזה טעם של אחלה סטייק עם חמאה.. אבל כבר היה שם סיפור שהחליפו טלה החזיר שם או משהו אז אני לא אתפלא שעבדו עליי...
  3. כמה מילים בנוגע למליונים של גולדהאר אכן גולדהאר ב2 העונות הראשונות הביא מהבית סכומי כסף לא מבוטלים.. שנה שעברה, בתקציב של 106 מליון שקל, הזרמת הבעלים עמדה על כ30 מליון ש"ח, זהה להזרמת הבעלים של הקסקט, פשוט למכבי היו הרבה יותר הכנסות.. השנה התקציב קטן ל90 מליון, מתוכם 10 זה נוער.. לתקציב נוספו 20 מליון הכנסות מאירופה ו למעלה מ2000 יותר מנויים וייתכן מאוד שעל אף התקציב הגדול נסיים שנה מאוזנת ללא הפרשת בעלים, וגם אם תהיה היא תהיה מינימלית.. זוכר שהייתי בהרצאה על רווחיות בספורט בעולם ונאמר במפורש שגם עם בלומפילד הקטן עליה לליגת האלופות היתה הופכת את מכבי לרווחיות.. מכבי כדורגל, כמו הכדורסל, לא אשמה שהקהל שלה רחב ו הכנסותיה גבוהות יותר... צריך לעשות שינוי פאזה בנוגע לחשיבה הרווחת על המיליונים שגולדהאר שופך הובלה בלה בלה..
  4. כשדן פותח אני לא מצפה למכבי מוחצת.. זה כמו להוציא אביר למלחמה עם נקניק במקום חרב
  5. אם היינו לוקחים גביע אירופה היו יורדים עלינו שהפסדנו בסופר קאפ...
  6. עכשיו כשנשארה רק הליגה עכשיו כשבורג חשוב בהתקפה כמו יצחקי סיים את העונה ויצא מהלופ בדיוק עכשיו זה הזמן לדור מיכה.. הילד הזה נועד להנהיג, ועכשיו זה בדיוק הזמן.. גם אם הוא מבקיע רביעיה ומבשל חמישיה, וגם אם הוא חושך, 90 דקות כל משחק.. ויכול להיות שזה גם הזמן לעבור בחלק מהזמן מהאגף לאמצע ולנווט את המשחק, באמצעות הדריבל, ראיית המשחק והמסירה החכמה.. אמרתי שיש לנו פה ילד עם פוטנציאל להיות מההכי גדולים.. עכשיו לתת לו את המפתחות לפלייאוף ושיגיע לעונה הבאה כבר במעמד אחר.. זוהי אמירה המבטאת דעה ובאה לעודד דיון ער על כדורגל, לא רואה סיבה שיהיו פה קללות וזה
  7. סורי יצא לי שלושה נושאים אפשר לסגור לנעול לחסל את שלושתם מצידי סתם עצבן קצת שמשתמע זלזול במקצוע של מישהו
  8. ומצידי תנעלו את הנושא אחת ה"ירידות" הנפוצות על פרימו היא נהג אוטובוס.. איכס.. אם אבא שלי היה נהג אוטובוס הייתי נעלב.. מה הקטע? איזה מין דרך להעליב זו? אנשים מביאים לחם הביתה מה מקצוע המכובד הזה.. אז חאלאס, יש מספיק מה להגיד עליו.. קצת מוסר יצאתי יפה נפש אבל זה מפריע לי למה זה פתח שלוש פעמים, לסגור בבקשה
  9. חשוב לציין שמשה פרימו חבר של יובל נעים כך שיש בפרשה הזו מי שיכול לאיים ו להפעיל לחצים..
  10. למה לכל השדים והרוחות עדיין שומעים את השם הזה בן סהר?! למה, באמת למה... למה חלוץ שיש שוערים שכבשו יותר ממנו בקריירה עדיין עולה לכותרות.. למה לעזאזל אני צריך לראות אותו בנבחרת שלי?! לא לפני יצחקי, אלא לפני כל חלוץ אחר עם דופק וארבע גפיים... אני באמת בעד בלגיה במשחק..
  11. רגע רגע רגע עצרו הכל אני רוצה להבין משהו אוקיי, נעשה פה משהו ענק, גדול, הראינו לו מה זה, הוכחנו את מה שכולם יודעים, צחקנו והיו קטעים.. בודירוגה, האם משה פרימו או מישהו מטעמו איים עליך? אם לא, מדוע הורד הנושא? האם הוא מכיר מישהו מבני המשפחה שלך ודרכם הופעל לחץ? מה הסיפור פה... עשית דבר אולטרא סופר לגיטימי, סיפקת לכתב מידע כוזב דבר שקורה עשרות פעמים ביום והוא נפל, דביל, אדיוט, סתום... אבל אם אותו עיתונאי נקט בפעילות פוגענית כל שהיא כלפיך, זה בטח לא דבר שצריך לעבור עליו בשתיקה.. לא בקטע פלילי חלילה, אבל יש פה עילה יפה מאוד להכריז מלחמת אוהדים עליו, שירים נאצות ולעשות לו את המוות.. היתה כתבת בערוץ 10 שנתנו לה מידע חרטא והיא עלתה איתו לשידור והושעתה למספר חודשים אם אני לא טועה.. אתה עשית פה עבודת קודש, ואתה בנאדם ענק! בטח שלא יווצר מצב שבסופו של יום אתה מסתובב עם תחושת באסה בגלל משהו שהכלום ושום דבר הזה עשה לך...
  12. יסלחו לי כולם אין עוד מלבדור לקפל לסגור
  13. לא זוכר זרים שאהבתי כמו פריצה וקרלוס...
  14. כאילו מה, חמישה נצחונות ליגה רצופים ישבתם בבית כמו גרגמל וזעפתם שהמכונה נעה כמו שצריך? שמחתם שלרגע קצר יכולתם להעלות נושא "למה מי זה בדש?! ג'ורדי כשל. הללי אל+", ואז חזרתם למאורה לעוד מחזור שניים.. כאילו ישבתם וחיכיתם למעמדה, ואז כשהיא באה אתם עטים על הפצע כמו יצורי ביצות נאלצים שכמותכם.. באמת, מה הקטע שלכם? למה אתם פה? למה בפורום אוהדי מכבי? מה הפאקינג קטע... יש ביקורת ויש ביקורת ויש מבקר ויש מבקר
  15. וואו!!! אתה אבי רצון!!! אבי רצון בפורום שלנו!!!! איזה כבוד!!!! הfuesta meste או איך שלא אומרים את זה, פה, בפורום!!!! וואוווו אבייי רצצוווןןןןןן!!!
  16. באמת, יש פה אנשים שהם פשוט ערימה של גועל נפש.. ביקורת לגיטימית? מדינה דמוקרטית? למה אתם יוצאים מהחורים רק כשהגלגלים חורקים? אתם עדים לקבוצה שעושה הצלחה נהדרת באירופה (מהבית שעלינו הפועל/חיפה כבר היו מקבלות מעמד של בודהה ובאזל היתה נחשבת למינימום באיירן) ואחוזים סנסציוניים בליגה (עדיין 2 משחקים פער על ב"ש מזכיר לכם, ותראו ת'פאקינג אחוזים) ועדיין רק מילים רעות ורק ביקורת ורעל וארס.. יש ביקורת שחשוב וראוי שתאמר והיא מוערכת משום שהיא נאמרת ע"י אנשים רציניים גם בהצלחות וגם באכזבות.. אבל אנשים פה שופכים ערימות של ארס וזוהמה על הקבוצה שזה כמעט מרגיש כאילו פרימו חבר בפורום.. הקבוצה האחרונה שהצליחה בליגה ואירופה עשתה את זה עם קיזוז. יתכן שאנחנו בדרך לעונה היסטורית במונחי הכדורגל שלנו ובמקום לדהור כמו סוסים בראש הכרכרה קדימה אנשים פה מהווים משקל עודף שמפלג מתסיס ובעיקר מסריח.. תתביישו
  17. נעלה עם דן הגולר אלטמן ומרגוליס ומדד הפרווה יבטיח שלא הבקיע
  18. חחחחח בישראל רק יהודים מקבלים אזרחות לא קשור אם נולדו בארץ.. כל הילדים של אניימה ונראה לי גם של בוקולי נולדו בישראל..
  19. עמבה בלם מרבאל מגן. לתפילות לא יזיקו
  20. מי שמנסה לצייר את זה הבונקר היסטרי ושקטשנו אותם טועה מי שמנסה לצייר את זה כאילו שיחקנו לידיים שלהם והם עשו בדיוק מה שרצו והפערים עצומים גם טועה הם יותר טובים הוכחנו שאנחנו שייכים לרמות האלה, היינו טובים יותר, עמדנו בפרץ מבחינת השרון, כושר וטקטיקה, למרות שלא ניצחנו או כבשנו.. תיקו עם שערים הוא אופציה נצחון הוא גם אופציה גם הפסד לצערי אנחנו צריכים להיות גאים, באזל קבוצה אדירה.. פשוט מכבי באמת הרבה יותר טובה ממה שאנשים חושבים..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.