Jump to content

dilen

משתמשים רשומים
    60
  • Last visited

Everything posted by dilen

1. דווקא הפעם יכול להיות מרגש ששתי הקהלים הגדולים ייכנסו מוקדם ליציע בזמן שהחצי הראשון משוחק.
  2. זכור לי ששנים בפיינר פורים ביד אליהו היינו מקבלים את 5-6 ולא את 11-12. אם באמת בטוח נקבל את הדרומי לא מנצחים את ביתר בטדי.
  3. אני יודע שאתה צודק במאה אחוז, אבל זה קל להגיד שצריך לאכול מלא, בפועל לא תמיד יש את הזמן והכוח להכין (ולגוון בטעמים), וגם את היכולת לאכול כל כך הרבה. זה שזה יקר זה נכון, אבל זה גם סוגר את הפינה של הקלוריות והכמות חלבון בלי הרבה מאמץ. אגב, קניתי גם קריאטין איתו.
  4. זאת אומרת שזאת לאו דווקא הדרך היעילה ביותר לגדול במהירות וביעילות? רגליים מטורפות!
  5. קניתי היום גיינר 6.8 ק"ג ולפי ההסבר שלהם זה אמור להספיק לבערך שבועיים... איך זה הגיוני שזה נגמר כ"כ מהר? הייתי בטוח שזה מספיק לחודשים. אני מפחד שבתקופה שאני אקח וקצת אחרי אז כן אעלה במשקל אבל כשאפסיק אני ארד הכל מהר מאוד בחזרה.
  6. אהלן חברה, 1.צריך המלצה על תכנית טובה שאפשר לעשות רק עם משקלי גוף. כל מיני סוגים של מתח/שכיבות סמיכה/מקבילים. 2. אחרי אינספור נסיונות להעלות במשקל בלי עזרה חיצונית אני נכנע והחלטתי לקנות גיינר. דברים מסויימים שאני צריך לדעת לפני? אם יש חברה מומלצת או משהו כזה. המטרה שלי זה לעלות בערך 10 קילו עד אוגוסט. תודה לעוזרים!
  7. בחיים לא צבעתי תפאורה, אבל לא הבנתי איך אתם יכולים להגיד ש6 שעות אחרי הקונטרה יש להם גם רעיון חדש וגם אמצע הביצוע?
  8. צודק שהווטסאפ לא מוכיח כלום, אבל אם זה נכון אז באמת לפרסם פוסט לפני המשחק זה יותר חזק מאשר שנייה אחרי הקונטרה של מכבי. אבל עדיין, אי אפשר לדעת מה באמת קרה פה.
  9. הזייה שיש פה כאלה שלא רוצים אותו גם מקצועית נטו
  10. היה עוד דרבי עם עידוד מטורף לפני השריקה שהאנשי גדר ירדו לדשא, 3-1 להפועל עם אלרואי כהן
  11. בבקשה שיש תיעוד לסופסוף את כאן מלפני המשחק.
  12. טרמפ ממודיעין?? אם יש בבקשה תתקשרו 0547776591
  13. יודע שהסיכוי נמוך אבל בכל זאת, אם מישהו במקרה יוצא בצאת שבת מאיזור נווה צוף, עטרת, עופרה וכו.. אני אשמח מאוד. מפחד להסתמך על טרמפים לרכבת במודיעין..
  14. אולי כי הם מניחים שבמכירה עתידית שלו הם ירוויחו יותר כסף?
  15. http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2017/01/%D7%98%D7%95%D7%91-%D7%90%D7%95-%D7%A8%D7%A2-6-%D7%A1%D7%99%D7%91%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%A9%D7%9E%D7%95%D7%97-%D7%A2%D7%9C-%D7%90%D7%99-%D7%94%D7%A4%D7%9C%D7%9C%D7%94/
  16. לגליזציה עדיין לא הייתה על הפרק באף שלב.אי הפללה כן. נחכה ונראה.
  17. כנראה שמחר ב9:30 גלעד ארדן עם ההודעה..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.