Jump to content

dilen

משתמשים רשומים
    60
  • Last visited

Everything posted by dilen

1. איפה אפשר לראות את המשחק בפלאפון?
  2. הייתי שם עכשיו פעם ראשונה מאז המשחק נגד חיפה, נראה פשוט מטורף, בתמונות באמת לא רואים כלום. שנחזור כבר יא אללה.
  3. לוקה דונצ׳יץ׳, בן 19, לוקח גביע אירופה עם ריאל מדריד אחרי שהוא זוכה בMVP רגע לפני שהוא נבחר ראשון בדראפט. אני, בן 19, בדיוק מסיים תורנות מטבח במוצב מארס על גבול עזה.
  4. אני בתור אחד שעוקב בכלל לא הייתי בטוח שקליבלנד עוברים.
  5. ממש לא היה צפוי שקליבלנד יהיו במצב הזה אחרי איך שהם נראו כל העונה, ועדיין בכלל לא בטוח שיגיעו לגמר, למרות שלברון פשוט מדהים.
  6. כמה סיפורים קשים, נשבר הלב. מסייעת 13 כבוד.
  7. מאוד אתאכזב אם רייס לא יגיע אחרי שגאודלוק עזב.
  8. כמעט שנה אחרי שפתחתי את הנושא ואחרי 3 דחיות, מחר בבוקר סוף סוף טסים אנחנו שם שבוע. אם יש למישהו טיפ מסויים למקום או אטרקציה לא מהמפורסמות שחייב לעשות, אני ממש אשמח. אנחנו ישנים בדירה שרחוקה קילומטר מכיכר דאם.
  9. יש מישהו בעולם שלא מכיר את צמד המילים "קוקה קולה" ? האם פרסומת כזאת או אחרת תגרום לעוד אנשים להכיר, או לנסות לטעום? כולם יודעים מה זה, כולם שתו את זה מתישהו בחייהם, זה גורם להם להפסיק לעשות פרסומות במליונים?
  10. איך בדיוק זה אותו דבר? להגיע לקבוצה כדי להפוך אותה לאלופה מול להצטרף לקבוצה אלופה שלא הצלחת לנצח.
  11. לא יודע איך זה הולך לקרות אבל מקווה ששנה הבאה יהיה יותר מעניין
  12. כבר עכשיו מבקש שידור לפלאפון למשחק שלנו
  13. אהלן חבר'ה, אני חייב עזרה קטנה בפרטי ממישהו שקצת יודע להתעסק בפוטושופ, למי שמכיר את התוכנה זה עבודה של דקה וחצי. אז מי שיכול שישלח לי הודעה פרטית, תודה רבה!
  14. אחרי המכתב הזה כל מה שחסר זה להחתים את בלאט ל5 שנים ולתת לו את מה שהוא רוצה.
  15. מרגיש לי שחיפשו לסיים בכוח מהר, עלילה שבכיף היתה יכולה להימרח על עוד כמה פרקים טובים. סדרה ענקית, אפילו שציפיתי לסוף יותר מרגש.
  16. מישהו יכול לשים פה את הטבלה של אותה עונה לפי מחזורים? יעני שאפשר ללכת אחורה ולראות איך הטבלה נראתה בסיום כל מחזור. חייב לראות ולא מצאתי בגוגל
  17. אתה יודע שאני אוהב אותך אבל אתה חייב להפסיק עם כל המשפטי ארגון הגנרים האלה. אתה מכיר מספיק אנשים גם פה וגם במציאות (שרלוונטים במגרש!!) שלא אוהבים כל דבר שהארגון בוחר לעשות,וגם הם מביעים את דעתם, מה עם כל אלה? חלאס להגיד אמן על כל דבר שהארגון עושה, אני ממש לא מאלה שיחפשו רק להכפיש ולצאת על הארגון בכל הזדמנות (בהרבה מקרים הייתי בעדם כמו שאתה יודע) אבל וואלה הפעם הייתה פדיחה רצינית,ובדרך שהם מתנהגים ובוחרים להגיב (או שלא) על מה שקורה הם רק מרחיקים מהם את הקהל הרחב עוד יותר.
  18. זה היוזר רפי לשעבר, כבר שנים ידוע כזיין שכל רציני
  19. ריאל מדריד הייתה הקבוצה הטובה יותר והובילה את הטבלה רוב העונה ובסופה גם לקחה אליפות. אל תתן לעובדות להפריע.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.