Jump to content

dilen

משתמשים רשומים
    60
  • Last visited

Everything posted by dilen

1. מעניין מי ״שחקן הנבחרת הבכיר״
  2. יאלה עכשיו רק צריך קבוצה
  3. אהלן חברים מחפש מישהו שגר ליד תחנת רכבת ההגנה/סבידור או שעובר שם בחזור (צריך רק חזור) אם מישהו מכיר אשמח שתיצרו קשר 0547776591
  4. מחפש טרמפ לבאר שבע אחרי המשחק. יודע שיש הסעה, מחפש מישהו עם רכב. עם השתתפות בדלק כמובן.
  5. מנסה להדפיס את הכרטיס למייל בשביל למכור למישהו, אין את האפשרות בלאן. לא עונים בטלפון, מכבי לא עונים בפייסבוק מה אפשר לעשות?
  6. ביתר שרים הקופים הירוקים מעתיקים שירים
  7. מחפש טרמפ חזור לירושלים אחרי המשחק עם השתתפות כמובן
  8. למי שלא היה מעודכן כל כך עד עכשיו.. איך יהיה אפשר להעביר לחבר כרטיס בודד מהמנוי? אני שומר שבת ומעביר לחברים כל שנה את המנוי שלי שיכנסו.
  9. מחפש טרמפ חזור לירושלים, משתתף בהוצאות הנסיעה אם מישהו יכול לעזור אשמח אם תתקשרו / שלחו ווצאפ למקרה שלא אהיה זמין בפורום 0547776591
  10. מחפש טרמפ חזור לירושלים/מעלה אדומים אחרי המשחק נגד חיפה בליגה. מוכן להשתתף בדלק אשמח אם מישהו שמכיר יקשר אותי.
  11. לא זוכר רגע כזה עצוב שלי כאוהד הרבה זמן. דור מיכה
  12. מחפש טרמפ מאיזור רחובות
  13. השחקן שגרם לי להתאהב בכדורסל. נשבר הלב.
  14. אני היחיד ששמתי לב שבעבירת תוקף של ג׳קסון (החמישית שלו ושל מכבי ברבע) לא נתנו להם שתי זריקות? תיקון- השישית של מכבי ברבע. הזייה.
  15. איזה דקה היה סתכלו לי בעיניים ששרנו באמצע המשחק?
  16. איפה הוא אמר את זה?
  17. אפשר לקנות ליציעים של הפועל בלי היסטוריית רכישה שלהם?
  18. וכשהפנאטיקס באו עם שלט "legalize it" גם הייתם נגד כי זה פוליטי?
  19. בלי קרי אין להם שום סיכוי להגיע לפלייאוף. טרייד על ראסל + כמה שיותר הפסדים העונה ואז בחירת דראפט גבוהה, ושנה הבאה יחזרו לדבר חזק.
  20. בוא לא ניסחף.. דריימונד גרין שחקן מצויין, דיאנג'לו ראסל אחלה קלף לטריידים עתידיים, וגם בוא לא נשכח שקליי אמור לחזור מתישהו. שאר הסגל של גולדן כנראה באמת מתמודד על ההצלבה ביורוליג. התקרה שלהם העונה זה סיבוב ראשון בפלייאוף, אבל עם הניהול הכי טוב בליגה אולי, הם עוד יחזרו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.