Jump to content

סלבה

משתמשים רשומים
    57
  • Last visited

Posts פורסם על ידי סלבה

1. On 28.12.2023 at 12:04, אקיטה said:

מסכים חלקית, הבעיה שלי איתו היא לא הזריזות עם/בלי הכדור אלא היעדר האגריסיביות, הוא ממש עביר וזה מציק, למרות שהוא כן איפה שהוא צריך להיות. זה ההבדל המהותי בינו לבין גבי כרגע לדעתי, גבי קטנצ'יק אבל לא פראייר מבחינה פיזית.

יחד עם זאת, אני מעריך מאוד את התנועה שלו ללא כדור בהתקפה ולא מסכים שלא קידם את המשחק, אתמול התבזבזו כמה הזדמנויות על הקשקש/החלטה לא נכונה של הסובבים אותו.

הוא השאיר את מילסון באחד על אחד מול שוער (זה היה אופסייד אבל מהלך ראוי בהחלט), היה חייב לקבל מסירה לאחד על אחד מזאדה בתחילת משחק שהחליט להפציץ שם מחוץ לרחבה, עוד כמה מהלכים שעשה הכל נכון והגיע לרחבה ובחר בקרוס מעפן כזה בשמאל שלא הצליח.

המהלך האחרון הפחות טוב הזה הוא בדיוק ההגדרה מבחינתי לאי קידום המשחק, אבל הוא בכיוון טוב. זה שהאריך חוזה זה ברכה.

אני חושב שהוא יתפתח כשחקן רוטציה-הרכב במכבי, מהסוג שלא בהכרח יעזוב או שיעזוב ויחזור מהר, וזה אחלה ממש. פעם זה היה מטורף מבחינתנו, זה שיש לנו היום גם כל מיני כוכבים צעירים עם דיבור על דרג ב' של אירופה זה לא נורמלי.

2. לפני12 שעות , אקיטה said:

לא מסכים, מתוך סקרנות, מה לא אהבת בו?

הוא אמנם נע טוב ללא כדור וזה ייאמר לזכותו, אבל אתמול אני לא זוכר שום פעולה שלו שקידמה את המשחק. הוא החליף את קניקובסקי, שאמנם לפעמים חושב לאט מידי, אבל הוא זריז בפעולות עצמן ויש לו טכניקה ויכולת שמירת כדור שתורמות ממש למשחק שלנו, בנוסף ליכולת מסירה די טובה. לעידו שחר אין ממש את זה, הוא יותר כבד והפעולות שלו חייבות להיות בפחות נגיעות כי הוא פחות טוב עם הכדור, והוא לא היה אתמול מספיק חד כשחקן כזה.

אולי על הבלטה של דור פרץ הוא יהיה עדיף, הבעיה שלו היא שדור פרץ שחקן טוב מידי מכדי שהוא יוריד אותו לספסל מעבר לדקות מנוחה.

יחד עם זאת, אני עדיין אוהב אותו וחושב שהוא צריך לשחק, זה בעיקר נוגע למשחק אתמול.

3. לפני12 שעות , אקיטה said:

לא מסכים, מתוך סקרנות, מה לא אהבת בו?

הוא אמנם נע טוב ללא כדור וזה ייאמר לזכותו, אבל אתמול אני לא זוכר שום פעולה שלו שקידמה את המשחק. הוא החליף את קניקובסקי, שאמנם לפעמים חושב לאט מידי, אבל הוא זריז בפעולות עצמן ויש לו טכניקה ויכולת שמירת כדור שתורמות ממש למשחק שלנו, בנוסף ליכולת מסירה די טובה. לעידו שחר אין ממש את זה, הוא יותר כבד והפעולות שלו חייבות להיות בפחות נגיעות כי הוא פחות טוב עם הכדור, והוא לא היה אתמול מספיק חד כשחקן כזה.

אולי על הבלטה של דור פרץ הוא יהיה עדיף, הבעיה שלו היא שדור פרץ שחקן טוב מידי מכדי שהוא יוריד אותו לספסל מעבר לדקות מנוחה.

יחד עם זאת, אני עדיין אוהב אותו וחושב שהוא צריך לשחק, זה בעיקר נוגע למשחק אתמול.

4. 37 דקות לפני, המכבייה said:

‏אני חושב שכבר עכשיו יש לו קייס לטופ 5 שחקני התקפה זרים ששיחקו במכבי. שחקן שהוא משחק התקפה שלם. שחקנים עם פלייר ואחד על אחד כזה, בדרך כלל לא עובדים קשה בצד השני, אבל אין אחד שעובד קשה ממנו. הולך להיות קררררר בינואר.

אם נשאר מעבר לעונה הזו יהיה אחד הזרים הגדולים של מכבי לדעתי. לאו דווקא בתכלס או דומיננטיות, אלא שילוב של רגש וברק.

5. 5 דקות לפני, Mtamir said:

אם הייתי רואה קפיצה כזאת אצל שחקן הגנה בן 14-15 הייתי אומר שזה לא נראה טוב על מה אתה מדבר ? טעות של ילדים. לא נראה שהוא צריך להיות בלם בכלל תמיד מתקל בטיימינג לא נכון ומפוזר.

הוא בדרך כלל מתקל טוב מאוד, מחפה מצוין.

התנועה של הכדור שם הייתה מטעה, הדשא חרא אז הוא החליק, ניסה לחסום בעיטה שלא הגיעה. לא טעות מטורפת.

6. החילוף של דוידה לדעתי מאותת לו שהוא על גבול ההרכב אבל חייב לתת פוש, לא כזה קריטי.

משום מה מרגיש לי צורך לדבר על דור פרץ, אולי ישב הרבה זמן והתפוצץ. לא היה לו משחק מדהים, אבל העובדה שזה משחק לא מדהים שלו זה מטורף. אין לו תחליף, אני לא זוכר שחקן במכבי שעשה מה שהוא עושה על המגרש והוא תורם לכל מי שסביבו בקטע היסטרי.

יפרוש כאחד מגדולי מכבי.

7. 17 דקות לפני, BMTA said:

גם לדוידה יש 2 רגליים

אבל אני רואה אצלו פעולות עם מחשבה לעומק שאני לא זוכר מטבח(שכמובן היה שחקן גדול גם )

רגל ימין של דוידה בקושי מסוגלת לשחרר פס מדויק של 5 מטר, איזה שתי רגליים?

הוא עושה הכל עם שמאל.

8. 48 דקות לפני, BMTA said:

אחלה שחקן,טב''ח עם  מנת משכל גבוהה יותר 

לטב"ח יש שתי רגליים ברמה גבוהה, בשיאו היה יותר טוב מדוידה היום.

אבל עקרונית כן, יכול לשבת על המשבצת שלו במכבי שנים קדימה.

9. 41 דקות לפני, Elirandani said:

די בטוח שהמשחק המרכזי אצלהם כי אפחד לא מעוניין לגעת

המשחק המרכזי הוא של צ'רלטון שמחזיקים בכל הזכויות, והם מוכרים לערוץ הספורט אותו ועוד משחק (שניים?) בכל מחזור. הם פשוט רוצים לשמור על המודל של חבילת ספורט בתשלום, ולא לפתוח ערוץ בחינם.

כאן 11 אני מניח שלא יוציאו סכומים כאלה על ליגת העל (לא מסתדר גם ציבורית האמת).

החלום הוא שיקנו את ערוץ הספורט ויעשו לו מתיחת פנים.

10. לא מספיק מדברים עליו, אבל הוא עושה עבודה היסטרית בינתיים.

גם ברמה הקבוצתית וגם ברמה פרסונלית. יוריס זה אובייס, אבישי כהן זה סימן שאלה כי לא היה פה תחת מאמן אחר, אבל קניקובסקי נגיד עושה רנסנס מבינוניות מפוארת לבורג משמעותי, דור פרץ נהיה אפילו יותר טוב ממה שידענו עליו.

11. ההגנה לא באמת כזו רעה, ניר ביטון באמת מזעזע, נתן מחצית שנייה פידלפית. שני שערים עליו ישירות זה מחריד.

קיקו נראה נחמד מאוד, נתן כמה נגיעות יפות, הכי בולטת החזרה מעולה בדאבל פס לדוידה (שגם נראה טוב אבל היה חייב לסיים ברשת בסוף). כשיש שחקנים כאלה יחד עם מילסון ותורג'מן, יונתן כהן לא באמת צריך לשחק, זה לא להאמין כמה שהוא גרוע.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.