Jump to content

סלבה

משתמשים רשומים
    57
  • Last visited

Posts פורסם על ידי סלבה

1. אין עולם בו זה לא פנדל. אבישי כהן מטומטם ברמה לא אמיתית, מנופף בידיים כאילו הוא הוא חיקוי סטריאוטיפי של הומו מבוגר נלהב.

הוא והשני באגף ימין היום שחקנים שאני תמיד שולח ליריבה שלנו היום. לו היו באמת משחקים שם, הם לא היו חווים עונת שיא.

2. לפני2 שעות , Wade said:

שחר מאבד כדור מקרן שלנו זה פועל יוצא של הטיפשות של קין; מי משאיר במשחק נוקאוט את יוריס לבד כשחקן אחרון במצב נייח? הם שייטו ל3 על 1. אפס עבודת אימון. 

אני לא מסכים. זו תבנית די רגילה של קרנות, לרוב מה שקורה זה שהמגנים נמצאים שם גם, אבל ברגע שהמגן שלך הוא זה שמאבד אתה חשוף לחלוטין.

מה שעידו שחר עשה שם זה הזיה מוחלטת מבחינתי. מגן שמכדרר במצב כזה (ועוד אחורה) זו לא בעיה של אימון אלא של הבנת משחק לקויה.

3. 3 דקות לפני, Cosmic said:

זו הפעם הראשונה בהיסטוריה של המפעלים ביבשת, שקבוצה חוזרת מפיגור של שלושה שערים בבית. 

נכנסו לגינס הלילה, ואנשים מדברים איתי על מילסון. הזיה. 

תשמע, בוא נהיה הוגנים, זה לא באמת משחק בית.

4. 3 דקות לפני, Cosmic said:

טיבי שיחק הרבה באליפות של ק״ש. 

ברור שהעיקר תלוי בבלם הזר, אבל כדאי שההון ששפכת (הקופה של מכבי היא לא בלתי נגמרת), יהיה כזה שמצדיק את עצמו. 

גודלברג מספיק טוב כדי שגם כשסק בחוץ לחודשיים,העסק לא ייתפרק. 

אם אתה לא פוגע בומבה בבלם זר, ומצליח לשמור עליו עונה נקייה מפציעות - you are doomed. 

לרוץ עם שלמה ונחמיאס ולצפות למשהו ? עזוב אותך... 

תשמע, צריך להיות הוגן כלפי רז שלמה ולציין שגולדברג מבוגר ב-4 שנים ונמצא בשיא הקריירה. לפני 4 שנים הוא היה רחוק מלהראות כמו היום.

נחמיאס זה קפילוטו החדש, בהחלט לא חומר למכבי.

5. 1 דקה לפני, Cosmic said:

טיבי הגיע עם אליפות בכיס מק״ש. הוא גם היה מוכשר, מהיר, ופיזי יותר משלמה. 

1.3 מיליון יורו אחי על שחקן שלא קשור לאירוע של תארים, והוא לא כזה טאלנט גדול - זו עסקה מוזרה מאוד. 

טיבי היה בלם שלישי בפועל באותה ק"ש, אחרי צדק וחסארמה שהביאו את האופי לקבוצה ההיא. אני זוכר שהרבה הרגישו שזו העברה מוזרה ואז אכלו את הכובע.

המחירים היום הם הזיה, וזו נגזרת של עסקת המכירה שלו לבלגיה, אני פחות מתרגש מזה. הוא מהישראלים הטובים בעמדה, אז זה המצב. אני לא בטוח שטיבי היה פיזי יותר, והיכולת של שלמה בכדורי גובה היא די חריגה, כמו שהיכולת של טיבי לחפות במהירות הייתה חריגה בזמנו. טיבי פרח ליד קרלוס שהוא באמת משהו מיוחד, את שלמה את אני רואה מצליח ליד איזה אמאדור (או לוקאסן כשהוא במוד קילר שהוא מגיע איתו פעמיים שלוש בשנה).

תמיד, אני חושב שזה יהיה נכון גם עשורים קדימה, ההגנה שלך תהיה תלויה בדמות הבלם הזר שתביא. אני לא חושב שיש קבוצה בליגה בלי בלם זר מוביל לפחות על הנייר (אולי קטמון?), זה כבר ברמת המובן מאליו.

אני האמת רדיקלי בקטע הזה - ארבעה זרים להרכב בהגנה מבחינתי - שוער, מגן ושני בלמים.

6. 25 דקות לפני, Cosmic said:

אתה בכלל לא מדבר איתי באותו לבל בנאדם. 

שחקן יותר טוב, פחות טוב - זה בכלל לא מה שאני אומר. 

אין לו אופי. רואים לו את זה על הפרצוף. מה לו ולתארים בכלל.  
    בלי מפלצת לידו, אתה אבוד.

אין לי שום דבר נגדו אגב, זה לא אשמתו שהניחו עליו חבילה מגוחכת של 1.3 מיליון. 

בערך אותו קייס של איתן טיבי (מה לו ולאופי? מדובר בנעל בית נטולת כריזמה). ברור שצריך בלם טוב מאוד לידו כדי לבלוט, זה נכון על כמעט כל בלם ישראלי טוב (למעשה חוץ מגולדברג כשהוא בזון, שזה באמת מבאס שגדל אצלנו ולא שיחק פה בכלל), אבל לא באמת רכש גרוע בעיני.

7. 1 דקה לפני, Wade said:

מאמן שמעלה לצד ימין, הצד הכי גרוע הגנתית, את השחקן הכי גרוע הגנתית במכבי, זה מאמן מפגר. אולימפיקוס עבדו בתוכנית משחק מאוד פשוטה: לשטוף את המשחק מצד ימין החל מהדקה הראשונה, דאבל אפ על מילסון ואונס מוחלט של עידו שחר, שהבינו כבר שהוא לא מגן. רק דחליל מסוגל לראות את כל הדבר הזה לתוך הארכה, לתוך דקות בהם זה הכל או כלום, ולהגיד ״מממ, מה חסר לי בימין? מגן שלא יודע להגן״. רק מפגר. 

פשוט ביזיון. אני אישית לא זוכר ניהול משחק כל כך כושל. באמת. 

אתה עוד מחמיא לאבישי כהן כאן.

אני מוכן לעשות לקין הנחה על זה שלוקאסן לא בטוח לגמרי כשיר.

8. 40 דקות לפני, אלק נילאש said:

הוא לא אשם. רק רובי. מילא הכנסת אותו, אתה כל המשחק אוכל שם חרא, לא תגיד שלא מעניין אותך כלום מצד ימין לא תקבל יותר גולים היום?!?! פשוט לא מאמן. הלוואי ונקבל שידור חוזר לפאקו - טרבל ובעיטה בתחת.

רובי קין ניהל את המשחק מחריד ועשה מלא טעויות, אבל לא צריך להפריז.

ברור שאבישי כהן אשם, זו הפעולה הכי מטומטמת שיכול לבצע מגן במהלך הזה, השימושים הכי פתטי שאפשר לבצע בידיים בכדורגל. מהלך שצועקים עליו גם על שחקן בליגה ג'.

הוא פשוט שחקן טיפש, אין לו מקום במכבי ואני בספק אם באיזושהי קבוצה שלא מועמדת לירידה.

זה גם הוציא את כל מעט הרוח שנותרה, חירב את הקבוצה טוטאלית. אני מאמין שגם ככה היינו מפסידים, אבל התזמון של זה ריסק אותנו. היה רשום על זה גול ברגע שזה קרה, את ההודעה על זה כתבתי לפני שספגנו.

9. 1 דקה לפני, עמית ר said:

ברוכים הבאים לפורום המאניה דיפרסיה. 

נכון, מכבי במשחק גרוע. 

נכון, קין לא תפקד. 

אבל שוכחים שמשחקים פה מול קבוצה טובה. 

ובעיקר קצת עיוורים מהמשחק הראשון. 

זו מנטליות ברצפה. בנפיקה 2013.

10. 5 דקות לפני, Wade said:

ממש. מדברים לי על סבוריט. שיבדקו מי שם לאל כעאבי כדור על הרגל. בדיוק רואים בפריים את ביטון מגרבץ.

גם סבוריט אשם, אבל זה מרתיח לראות שחקן שפשוט לא מוכן להתלכלך. יש בילדים שחקנים יותר קשוחים.

11. 11 דקות לפני, אלק נילאש said:

לגמרי. אחרי הרבה זמן, הרגשת שהסטייט אוף מיינד של השחקנים הוא שלוקחים את זה, ביי הוק או ביי קרוק. אם זה יימשך ככה עד סוף העונה - יהיה בסדר.

לגבי יצחקי, מצד אחד בית"ר נראית כמו קבוצה. מצד שני היא לא מבקיעה שערים ותאכלס לא מגיעה גם ליותר מדי הזדמנויות, וזה לא שהייתה לה יריבה קשה היום.

דווקא איימו די יפה היום.

מכבי יריבה קשה רצח, צריך להסתכל על זה מהפרספקטיבה שלהם.

12. 30 דקות לפני, MTA For Ever said:

לא רק הז׳קט, התלבושת יותר יפה מהעכשווית

לכל הפחות, חובה להישאר עם מכנס כחול 

האמת שהתלבושת השנה יפה ובניגוד למרבית המקרים גם תיראה פחות טוב עם מכנסיים כחולים.

אבל כן, מכבי הרבה יותר יפה עם מכנסיים כחולים, אני מקווה ששנה הבאה ילכו על זה, מצידי שהחוץ לא תהיה כחולה.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.