Jump to content

סלבה

משתמשים רשומים
    57
  • Last visited

Everything posted by סלבה

1. אני כתבתי על האפשרות הזו לפני מעל שנה כאן כהצעה שלי, זה פתרון מעולה ועם תכנון טוב ובחירת חומרים מקצועית זה מצוין גם אקוסטית ויכול ליצור חלל תהודה פצצה. גגות מחומרים קלים לאצטדיונים זה משהו נפוץ מאוד בעולם גם בפרויקטים של מיליארדים. הגג במטרופוליטנו הוא מחומר פולימרי קל שהוא בבסיסו טפלון, למשל. גם האליאנץ ארנה, הוולודרום המחודש, האצטדיון של שטוטגרט והפאקינג מרקאנה של אחרי השיפוץ הם מיריעות מתוחות (במונדיאל בברזיל היו שלושה אצטדיונים כאלה באופן כללי). אני יכול גם לתת דוגמאות למבנים לשימושים אחרים שהם כאלה, זה לגמרי לגיטימי. ברמת העיקרון אין שום מניעה להקים גג על כל האצטדיון בשיטה הזו, פשוט אין בבלומפילד כרגע תשתית לזה, כי זה מחייב עוד קונסטרוקציה תומכת שזה עוד כסף. אתגר משמעותי הוא ויזואלי, איך משלבים בנייה של גג כזה עם החזות הנוכחית של האצטדיון (שלגמרי מדברת דברים כאלה ובתיאוריה הציפוי החיצוני כולו יכל להיות כזה בתצורה דומה, אבל בשילוב החומרים זה צריך להיות מדויק). אני מאוד מעריך את העבודה שלכם בנושא. מלחמה בהצעה שנידונה בעירייה בנוגע לגג קל היא מיותרת ונובעת מבורות מוחלטת, אלא אם אתם מכירים תוכניות ספציפיות שהן ברמה נמוכה.
  2. הוא נותן משחק סביר, עם טעויות של שוער בינוני, שזה בדיוק מה שהוא.
  3. אני מקווה שיושיעו בקרוב מה נסגר כי הריח של השום בסלון גומר אותי.
  4. מילא האמירה המטומטמת, גלזר בינתיים עם פעולות זוועה במשחק הזה. הדיפה גרועה, פספוס מסוכן בכדור רוחב, יציאות כושלות. מול נבחרת איכותית יותר הוא כבר אוסף כדור מהרשת.
  5. מה שאתה עושה כאן זה כמו אוהדי הפועל על טביב. למועדון כדורגל בישראל יש הפסדים עצומים, בטח במכבי. כשנכניס קבוע סכומים כאלה וכשהם יגדלו נוכל להלין על זה שהוציאו "רק" 2.5 מיליון על רכש בחלון, נקודתית אין שום סיבה להתפזר וזה הרבה יותר חכם לשאוף להתנהלות יותר מאוזנת.
  6. אני קצת לא מבין למה אתה טוען שה"חוקיות" הזו היא העיקר. מכבי השנה נראת טוב בסך הכל עד עכשיו, יש לה עוד מרווח להשתפר ולהתכוונן, רמת האימון גבוהה יותר משל המאמן הקודם משמעותית. ההגנה מפוקפקת ביחס לרמה שהיא לא רמת הליגה. הייתה לנו את ההגנה הכי טובה בליגה בשנה שעברה עם חומר שחקנים מאוד דומה, להזכירך. אני מייחל ודי מאמין שאנחנו לקראת עונה איכותית מאוד בליגה.
  7. שילוב של כישרון וראש פגז. לא רואה סיבה שלא ילבש בעתיד את החולצה של אבא שלו בסלטה ויגו.
  8. In Tel Aviv we say: תעיף כבר את הזבל הזה מאיתנו!
  9. הגול השלישי של זהבי מטורף ממש, טיל בראש בקפיצה לאחור. לא מספיק התעכבו על זה. גם הגול של תורג'י וכל נגיעה שנייה של ואן אובריים היו ממש איכותיים. ראויים לחולצות.
  10. לבנדובסקי טוב בברצלונה והכל, אבל החולצה שלהם לא מתאימה לו בשום צורה וזה נראה לא קשור.
  11. סיר לחץ / Pressure Cooker הצגה של ריאליטי, שילוב של האח הגדול עם משחקי השף, בטח יגיע לארץ ויהיה גרוע.
  12. שוערים לא עולים כמו שחקני שדה, אי אפשר להתעלם מזה. את זומר, שוער סופר איכותי שהיה שוער ראשון של גלדבאך החתימו ב-9 מיליון. ב-6 מיליון צריך לתת לו ללכת, לא צריך אחוזים.
  13. לא רק זה, קצת שוכחים שהוא בן 22. הוא רק הולך ומשתפר. שחקן איכותי רצח שצריך להיות מולחם להרכב.
  14. אני לא חושב שיש פנדל יותר קל מזה. נכנס לתנועה של שחקן עם מגע ברור של כל הרגל של המגן בגוף של השחקן.
  15. ניר ביטון סוגר הכי נרפה שראיתי, עומד מאוד רחוק מהתוקף וזה יוצר מצבים מסוכנים.
  16. יונתן כהן אשכרה יצא בהליכה עם מבט מרוגז ולא הסתכל לקין בעיניים. כמה חוסר מודעות, אלוהים. הוא התחיל טוב וכנראה עף על עצמו, אין הסבר אחר.
  17. משחק של מכבי, מדברים על מכבי חיפה ועל שחקן בן 19 שיושב על הספסל.
  18. גם אם נחתום מול יומברו העולמית, מה שקאפה עושים בשנים האחרונות זה הצגה. בין רטרו לחדשנות בלי להתחכם.
  19. ברור שזה לא מקרי, למרות שאני לא חושב שיש בהכרח קשר בין סעודיה וקטאר (שתי המדינות פועלות במקביל כבר כמה שנים, סעודיה הצטרפו אחרי הקטארים שהתחילו עם סיטי וברצלונה בזמנו), סעודיה החרימה את קטאר עד לפני כמה שנים. בנושא אחר, דעה לא פופולרית: לוח התוצאות החדש של הפרמיירליג היה קשה לעיכול אבל הוא פגז בעיני.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.