Jump to content

סלבה

משתמשים רשומים
    57
  • Last visited

Everything posted by סלבה

1. במזל אנחנו מדינה קטנה שמתלכדת בטירוף בעיתות חירום, אז זה לא הרסני כמו שזה יכול להיות. אני לא חושב שאי פעם נחשפתי לריכוז כזה של מנהלים בכירים שפשוט לא עושים שום דבר ממה שהם צריכים. עכשיו שמעתי סיפור על זה שבגלל שחברי הממשלה המזורגגת אפילו לא מכריחים את עצמם להגיע ללוויות של הקורבנות, הקימו חמ"ל אזרחי שפונה לאנשי ציבור (פוליטיקאים לשעבר, שופטים וכד'), והאחראית על טקסים מטעם הכנסת התקשרה לנזוף במנהלת החמ"ל כי הזמינה שופטים ללא אישורה. מנוולים שברגע שכל זה מסתיים לא יוכלו להפוך המבורגרים במקדונלדס.
  2. ובינתיים בנט עבר בכמה בתי חולים, בשטחי כינוס, במלא תחנות טלוויזיה זרות, בחמ"לים של מועצות. זה מטורף לגמרי.
  3. אני מקווה שלא, אבל זה קצת מרגיש כמו הסנונית הראשונה של מלחמת עולם. הרי חמאס הם פרוקסי, חזבאללה גם עלולים להיכנס לזה וגם הם פרוקסי, רוסיה מעורבת בזה בוודאות ובעצמה במלחמה רצינית נגד רצונות מערביים של שכנה ומדינת חסות לשעבר. זו עלולה להתפתח למערכה עם הרבה זירות, שכוללת מעצמות.
  4. זה הזוי בטירוף, אבל לפחות יש את זה. הרשויות מתפקדות מזעזע בכל הסיפור הזה וזה נורא. אין דבר יותר חשוב לכם כרגע מסיוע נפשי מקצועי.
  5. זה לא עניין של הסברה, אנטישמיות היא דבר מאוד נפוץ שפשוט שינה את צורתו עם השנים.
  6. מעבר לזה שאני משער שהיו המון מוקדים במקביל וסד"כ שלא קרוב למספיק, כבר שנים זוכרים שאין כוננות מספקת למלחמה. זה לא חיילי טיקטוק, להאשים ילדים בני 18-21 בזה שהם לא מתפקדים טוב במצבים כאלה זה מופרך, מדובר בעניין של הכנה והכשרה לא מספיק טובה. זו גזרה מוזנחת באופן טראגי.
  7. חוויתי קרבות לצערי, חוויות ותמונות שאני לא יכול לתאר ולצערי גם לא לשכוח. אני לא מסוגל לדמיין איך זה כשאתה ללא נשק, בלי תכנון טקטי, בלי יד מכווינה. אתה גיבור, כל מי שהיה שם גיבור. תודה על השיתוף.
  8. תמיר סטיינמן בעבודה עיתונאית מטורפת היום, אמיץ רצח. הצנזורה מונעת לפרסם את המצב במלואו אז הוא חושף עדויות אישיות ועכשיו חשף חשד לחטיפה של משפחה שלמה לחאן יונס. קורע לב לראות את כל הדברים.
  9. זה לא משנה, אלה מבנים ציבוריים גדולים שיכולים להפוך למחסן, למוקד של בני ערובה ומה לא. האירוע הזה הוא אסון פוטנציאלי שלא ידענו בעשורים האחרונים. ברגע שארגוני טרור שישבו עד היום בגבולות הרצועה כובשים יישובים בתוך גבולות ישראל הם בעצם פותחים פתח למלחמה חופשית בישראל ומסעות רצח גם בעוד מקומות, אני מניח שזה גם מתוכנן עם אסטרטגיה ברורה להשתלטות רוחבית. אשכרה זה קורה די בקלות, פשוט כי רוב צה"ל באיו"ש בשוטף והגבול הזה מופקר כי סומכים על כיפת ברזל.
  10. מילא זה שיש כאן מחדל אבטחה ומודיעין קולוסאלי בקנה מידה היסטורי בתחילת האירוע, אבל כמה שעות לתוכו בלי שיש כוחות צה"ל בלב איזורים אזרחיים שחמאס משתלט עליהם זה כנראה הביזיון הכי גדול בתולדות המדינה. זה מעבר לתחנת המשטרה, בשדרות מדווחים על מחבלים שהשתלטו על הספריה העירונית וסופר, בקיבוצים בעוטף משתלטים על בתי מגורים. אשכרה אין בכלל כוחות צה"ל, זה אמור להיות צבא הגנה.
  11. דן ביטון לא מסוגל לשחרר כדור, כאילו הוא נגד חדרה.
  12. הפועל חיפה. יתפוס את התקן של דור אחר שגדל במכבי. אני לא שותף לבאסה הכללית פה. הפועל מביסה זה חרא גדול, אבל בית"ר אוכלת בראש מול טדי מלא זה כיף.
  13. אם בזניט אתה מתכוון לנהמות לשחורים בזמן שכל השחקנים הטובים שלהם כאלה הם כבר עשו את זה. סומך על רובי. אבל תכלס לא יקרה.
  14. בית"ר זה בני יהודה, זה לא באמת מפתיע. אני ממש רוצה שניתן לבית"ר בראש. גם זה יהיה באמצע שבוע.
  15. אנחנו מרחק 2-3 מחזורים מדיבורים על ליגה חלשה.
  16. זה מנספורד קלאסי האמת, נראה לי שהם באותו קו. הוא בזמנו לא הפסיק לבקר את המנהלת על הכנסת ואר בלי שיש מספיק מצלמות.
  17. מדובר במקבילים הישראלים לבריטים צפוניים חסרי שיניים. הילדים שמחזיקים אבוקה ביציע זה מחווה לסרט גרימסבי ולא רחוק היום שבאמת יקום איזה קופיף וישוגר לאוויר עם זיקוק נעוץ בתחת. הם לא רוצים כלום, אין להם את היכולת לרצות משהו, הם מטומטמים טוטאלית.
  18. גדול שחקנינו וזה לא ישתנה כנראה בעתיד הנראה לעין. גם עכשיו הוא בקצב אחר ומשחק אחר מכולם, למרות שלא תמיד הוא בזון שלו.
  19. אני לא יודע אם זה נכון, לי זה בעיקר מרגיש שהוא סוג של תצוגה של מה שהיה גדל להיות שרן ייני לו היה יליד 2002 ולא גדל במכבי של לוני. גם מראה חיצוני, גם משהו באופי שמשדר. נראה מיוחד וחייבים לשמור אותו עד הפרישה (אם הוא רוצה, כמובן). זה מה שיפה, נראה שמכבי והוא זה לגמרי מתאים במידות, ולא בקטע של בינוניות. הוא בטופ שצריך לשאוף אליו משחקן בגילו, הוא כנראה לא יוביל במקומות גבוהים משמעותית. זיווג משמיים.
  20. צריך להיות קפטן של מכבי בעתיד.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.