Jump to content

סלבה

משתמשים רשומים
    57
  • Last visited

Everything posted by סלבה

1. יש לי ניקוד גבוה מ-60 ואין לי זמינות לכרטיסים באופן ממש מוזר. גם בשירות לקוחות לא ידעו לעזור לי והעבירו פנייה. אני אספיק לדעתי גם בראשון (בתקווה שיפתח לי וזה לא גורף), אבל מעצבן ממש. בכל מקרה, משהו שלא שאלתי את הנציגה כי ציפיתי שייפתר - יש אופציה להזמין דרך המשתמש יותר מכרטיס אחד, גם לקהל הרחב? אני רוצה ללכת עם מנוי נוסף (בלי ניקוד של 60 ומעלה) ושני האבות שלנו שלא מנויים.
  2. כותב שהכרטיסים לא זמינים.
  3. אנחנו בתחילת מאי ולחיפה קושרו כבר 10-11 מלפפונים.
  4. אני מצליח לדמיין תסריט בו אנחנו מגיעים 2 נקודות מעליהם במחזור הסיום מוציאים תיקו נגד ק"ש והם מנצחים. הלכה אליפות על הפרש שערים.
  5. ניצחון עליהם בהחלט אפשרי. לא נזכה גם אחריו. יהיה לנו תיקו נוסף.
  6. זה או תיקו או הפסד, אין כאן תוצאה אחרת.
  7. קפץ לא משהו, אבל שום שוער בעולם לא לוקח את זה.
  8. הכי נבלה בלי מתחרים בכלל. לאבוקסיס היה עוד איזשהו קלאס מסוים של נבל קומיקס, הוא זבל מזוקק.
  9. האם הגיע לז'וסוואה אדום שם? כן. האם זה ייזכר כשופטים של מכבי? כן.
  10. עומרי אפק בטכניקת טינוף של כאילו מבין.
  11. תותחי על אוהדי יונייטד, ביצים של שור ונאמנות לרעיון. במולדת הכדורגל שומרים על המשחק. בנושא אחר - העונה של רונאלדו ומסי קצת דומה בראי כללי, קבוצה פושרת להחריד שנסחבת על גבם, בגיל שבו הם אמורים להיות התמיכה הוותיקה שמוסיפה בעיקר ניסיון. השניים האלה הם הגדולים ביותר שידע המשחק והיום שבו יפרשו יהיה מהעצובים ביותר שאני אישית חושב שאחווה מהכדורגל. אצטדיונים, רחובות, מפעלים. שמם צריך להתנוסס לעולמים.
  12. אין כאן אפילו חרוז אחד, זה מדהים.
  13. הם שלשלנים היסטוריים. הלוואי שזה יספיק לנו.
  14. הם מנצחים פה, די עם האשליות. השני יגיע דקה 85-86.
  15. זר עלום שבא במקום שחקן פצוע במשך שנתיים עם חוזה. אתה צריך למצוא סידור לניקוליץ', זה לא עובד ככה.
  16. נגיד שלא היה עולה, כמה היה משתנה? היינו משווים לדעתך?
  17. בן חיים חזר למכבי בחינם בשכר סביר עם חוזה לעונה אחת עם הארכה מותנית בדקות משחק, לרוטציה. המציאות הובילה אותו להרכב והוא גם נתן משחקים טובים (לא כאלה שמצדיקים הישארות בהכרח, אבל טובים).
  18. איזה קשקוש. מכבי הייתה חסרה את המוציא לפועל העיקרי שלה, ובפער מעל כולם בסגל (וכנראה בליגה), במשך סיבוב שלם. לא היה את פשיץ', אז חוזז התבלט לתקופה מסוימת, ואז גררו בא עם הפריצה הנוכחית (חתיכת שחקן), ודור פרץ סוחב את הקבוצה על הגב. גררו לא יכול לשחק כחלוץ מרכזי כשהאלטרנטיבות באגף כל כך פושרות, על אף שגם אני מסכים שהוא חלוץ קודם כל וצריך להיות שם בעונה הבאה). אי אפשר למחוק את פשיץ'. הברירה הבודדת למימוש גררו במרכז היא שינוי של כל המערך ושיטת המשחק, וזה רציונלי לחלוטין לא לעשות את זה בשלב כזה של העונה (אבל כן, שוב, אפשרות לקראת העונה הבאה). התלונה היחידה שלי היום למאמן היא אי השיתוף של קארצב, וזה היפותטי לחלוטין (וגם הוא חוזר מפציעה לא פשוטה ושיחק קרוב ל-80 דקות ברביעי.
  19. זה לא רק טיבי. סמל המחצית הראשונה הוא שלושת הותיקים ביותר בהרכב, בפער, שפשוט הרסו למכבי את המשחק. היה בלתי נתפס לראות את הקבוצה בעשרה שחקנים משחקת טוב יותר מזו של המחצית הראשונה אחרי שריקן ובן חיים יצאו. זה משחק ששולח את שניהם הביתה, לא רואה איך הם ממשיכים בקבוצה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.