Jump to content

סלבה

משתמשים רשומים
    57
  • Last visited

Everything posted by סלבה

1. העזיבה של חלאיילי לקניקובסקי שם זה הבנת משחק מזוויעה.
  2. בריבו הוא חלוץ בפיפא שהוא הפוסי של אלכס האנטר, כולל הפרצוף.
  3. תורג'מן לבד מול ארבעה של רומניה לפניו: "יש רק אחד מולו! לך עד הסוף!!!"
  4. אחד הדברים הכי שורטים זה לבדוק ציונים וסטטיסטיקה של השחקנים ולהשוות לתגובות של הפרשנים בארץ. אפס קשר למציאות. מדברים על חלאיילי כמצטיין היום, לבחור אין כמעט פעולות מוצלחות היום ובכל אתרי הסטטיסטיקה מדורג הכי נמוך בנבחרת. אין לי שום דבר נגדו אבל מה זה הגניבת דעת הזו?
  5. בשולי הדברים - שיחקנו באחד האצטדיונים היפים בעולם. מופת ארכיטקטונית.
  6. מאכזב, אבל לא הייתי ממהר להיפטר ממנו. הוא נראה מאוד לחוץ בריאיון כששאלו אותו את זה, ואני חושב שהוא ממש לא רוצה כותרות על זה (ועל כל נושא שלא קשור לכדורגל פרופר כנראה) באירלנד. בסוף מדובר במדינה בה הקונצנזוס הוא ממש לא בעדנו, עד שעצם זה שהוא עובד בישראל עורר סערה קטנה, והוא דמות מאוד ציבורית ומוכרת שם. זה מעוות לחלוטין, אבל זו המציאות. אשתו, דמות פחות ציבורית שם, התבטאה בנושא לפני חודש. אני מאמין שהוא לא רחוק ממנה.
  7. תפיל אחת על איראן, תקבל 5 ברחבי ישראל. לאיראן יש בנות ברית שהן מעצמות. כל תרחיש שמערב פצצת אטום יהיה יריית הפתיחה של מלחמת עולם גרעינית.
  8. לא הייתה בתולדות המדינה מלחמה עם יותר עירוב פוליטיקה, אי אפשר להימנע מזה וזה חלק מאוד משמעותי בכל המצב הזה. הרצון להתנתק מזה לא ברור, זה חלק מהעניין.
  9. תגובה בוגרת? האר את עיני. בסוף הנתונים בשטח מאוד מאוד מאוד לרעתו. רק שטוף מוח יטען אחרת. בכל מדינה מתוקנת אנשים מתפטרים מתפקידם על סטטיסטיקה כזו. לא מעניין שיש רציחות בקרב אוכלוסיה של 20% מהמדינה שחיה גם בקרבנו ועלולה להפוך לזרוע טרור מבפנים. הגיוני וסביר, אין ספק. אני גם אספר לך סוד - לא כל הערבים הם נאצים תומכי חמאס. יש, לא מעט אפילו, כאלה שמשתלבים בשוק העבודה הישראלי, לא תומכים בשום צורה בטרור, משלמים מיסים, אפילו כאלה בצבא. אלימות היא בהחלט נורמה באוכלוסיה מוסלמית דתית, זו בעיה עולמית, אבל יש גם ערבים נוצרים ומוסלמים חילוניים, שהם אנשים לגמרי רגילים, ובחיפה למשל יש להם שכונה שהייתה חודש בסגר עצמאי (לא בהוראת הרשויות, פשוט המציאות) כי בן גביר התותח ששולט במשטרה הזניח לגמרי את הלחימה במשפחות הפשע שם שהפכו את החיים שם לסרט אימה. הוא לא מסוגל לנהל שום דבר החלאה הזה. ליצן על, כל החלטה שלו וכל התבטאות שלו הן מבוכה עצומה למדינה. הדחיפה שלו לערוץ 14 והסוגייה ההזויה והמבאישה סביב יו"ר הדואר הן ביזיון שאי אפשר לתאר. למי שלא יודע - קודמו של קרעי, הנדל, שעשה עבודה מצוינת כשר תקשורת, מינה יו"ר חדש לדואר ישראל, מישאל וקנין. לפני כניסת וקנין לתפקיד הדואר היה בהפסדים קבוע, כמעט 2 מיליארד שקל בשנתיים - תחת וקנין עברו לרווח של עשרות מיליונים בשני רבעונים - תותח על, עבודה מצוינת, ייעול חסר תקדים במהירותו של גוף ציבורי שהיה קן של ג'ובים לעסקני הליכוד ששדדו את המדינה, אין הגדרה אחרת. קרעי ודודי אמסלם החליטו להדיח אותו אחרי חצי שנה של הממשלה, כשהרקע הוא, כנראה, חוסר הנכונות לחלק ג'ובים שוב. וקנין עתר לבג"צ וההדחה הוקפאה בינתיים, הממשלה צריכה לספק נימוקים. ולא תגידו שמדובר באיזה סמולן - ימני, דתי, מזרחי יליד אשדוד, על פניו כל מה שהליכוד מחפשים. פשוט לא מושחת דוחה אלא איש עשייה ומצוינות שמחזיק ברזומה איכותי. כי מעצר מנהלי המוני בשטחים בריבונות ישראלית מלאה זה אסון מסוכן (מי אמר שלא יופעל על אזרחים מהשורה?) וכלי עצלני שמעיד יותר מהכל על חוסר היכולת לנהל בצורה נאותה. שליטה בהפגנת כוח היא מפלטו של הנבל, כחלק מציבור שממש לפני המלחמה מחה על דבר כזה אתה אמור לדעת.
  10. בן גביר לא ממש קשור למחדל של השבעה באוקטובר, אבל את הליצן הזה לא צריך לראות יום אחד בחיים הציבוריים, וזו אמירה שרלוונטית מהרגע שדרך בכנסת. בתקופתו כשר הבט"פ עלתה הפשיעה משמעותית וכמות הרצח ב-2023 היא הגבוהה ביותר בתולדות המדינה. מתפקד עלק, שרלטן גזען ומטומטם שלא מסוגל לנהל קופה של פיצוציה. מדברים איתי פה על חרמנות הנשק שלו, שעלולה עוד להוביל לכל מיני פסיכים שירצחו את הנשים שלהם (ואגב, רוב כיתות הכוננות ממש לא ברמת המשרד שלו, יוזמה אזרחית), ועל חוקי פרוטקשן מגוחכים שקיימים רק על הנייר (כמו כל חוק על הנייר בלבד - שוד הקופה הציבורית). ככלל, שר שמחוקק שורה של חוקים בזמן קצר זה הדבר הכי מסוכן שקיים. סוגיית הפיתות היא אקט קלאסי של מפגר שנתנו לו לנהל משהו, עושה שרירים וכותרות על נושא שולי לחלוטין ומבעיר את השטח. על משמר לאומי וזיהוי פנים במרחב הציבורי בכלל אני לא מאמין שמתרברבים. חולצות חומות ושטאזי. אתה באמת דביל לא נורמלי קרישי, צר לי. וזו לא הודעה שצריך למחוק, אי אפשר להתנתק מפוליטיקה. השר היחיד בממשלה שמתנהל טוב הוא משה ארבל, וגם זה היה בעיקר כשר בריאות ואז החליטו להזיז אותו, כל השאר במקרה הטוב למל"מים ובמקרה הרע עושים נזק ופוליטיקה זולה של ג'ובים על הגב של כולנו. הליכוד, המפלגה החשובה בתולדות המדינה, צריכה להימחק טוטאלי ביום שחוזרים פה לשגרה.
  11. בן זונה שרמוטה אנקלייב עם ברך לפרצוף.
  12. מפתיע כמו זריחת השמש בבוקר. בערך כל צעיר שמאלני לבנבן ממדינה מערבית עם כלכלה חזקה, שאינו יהודי (וגם זה לא החרגה מחייבת) יהיה בעד פלסטין חינם באופן אוטומטי. אין להם מושג קלוש בנושא, הריחוק האידאולוגי הוא לא אישיו, זה מה שמתכתב עם המוסר המהונדס.
  13. אתה יודע, יש עולם שאתה חלק ממנו. יש חוקים בינלאומיים. המציאות לא באמת עובדת ככה. התסריט הריאלי הכי אופטימי הוא שטח מפורז בשאיפה להפיכת הרצועה בתוך שנים (לא פחות מעשור להערכתי) לאיזור שבו ישראלים יוכלו להסתובב בבטחה. אולי נוכל בעתיד לרחוץ בחוף עזה, אבל לא מעבר. לא תגור שם, אולי מתנחלים.
  14. זה נראה מבושל ומכוון, לא שיגור כושל, במיוחד בתזמון הזה. המפלצות האלה פשוט פוצצו בית חולים שלהם והרגו מאות בשביל נראטיב. זה בלתי נתפס.
  15. הם מנהלים מערכה צבאית כמו הביצים שלי, עם ים מחדלים מביכים, חוסר תפקוד של מערכים שלמים והסתמכות על יוזמות אזרחיות. אתה עושה כאן הנחות לחדלי האישים האלה, שלא רק שמנהלים ביזיון במסגרת תפקידם, גם לא מגלים אנושיות כלפי קרוביהם של אנשים שדמם על ידיהם. הנאום של ביבי היה תעמולה, לא פנייה לעם. הוא הכריז על הצהרה דחופה, בהתראה קצרה, בערב שבת שזה חריג מאוד, בזמן שכל המדינה על קוצים. יש עשרות משפחות שלא יודעות מה קורה עם יקיריהן - אולי הם חשבו שהוא יתן להם תקווה, או ישפוך קצת אור, לא. יש אלפים שנעקרו מבתיהם ההרוסים - אולי היה מכריז על פיתרון, אבל גם לא. יש עננה גדולה על הנעשה בצפון, מאות אלפים, אולי מיליונים, חרדים שמא הגזרה תבער - הוא יכל לספק להם מעט תשובות, לספק הבהרות בגבול האפשרי, אבל כמובן שגם זה לא. מיליונים ציפו לזה, חשבו שיש לזה ערך, וגילו שוב שהוא שם עליהם זין. אתה שטוף מוח, אין לי תיאור אחר.
  16. הם לא מגיעים להלוויות, אלא (חלקם) הגיעו לבית חולים וחטפו צרחות בצדק גמור. היחיד שהיה מספיק הגון כדי לעמוד ולספוג הוא ניר ברקת. ראש הממשלה לא פונה לעם ולתקשורת, אלא משחרר נאומים מנותקים בזה אחר זה בלי להשאיר זמן לשאלות - מה שעושה הרמטכ"ל, מה שעושה דובר צה"ל. ההצהרה הערב היא בושה וחרפה. מי שהנהיג את מדיניות ההכלה והשקט הוא... ראש המדינה והמנהיג העליון של כוחות הביטחון, אחד, ראש הממשלה.
  17. נשיא ארה"ב דיבר שעה וחצי עם משפחות החטופים. אף אחד מהממשלה הישראלית לא דיבר איתם. אין לי מילים, באמת. אין לאנשים בושה.
  18. גם אלה שירצו בכך, לא יוכלו לקבל שום דבר כזה. אין שום ערוץ ישיר פיזי אליהם, ואם זה יהיה חשוף הם ימותו מהר מאוד והחמאס יטשטש את זה כקורבנות של הפצצות של ישראל.
  19. גורם לי להרגיש רע ממש על כל העקיצות כלפיו, הוא מסתמן כאבא ואדם ממש טוב. הבן שלו וחברים שלו צריכים לקבל את העיטור הכי גבוה שקיים, שהוא כמובן צהוב.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.