Jump to content

סלבה

משתמשים רשומים
    57
  • Last visited

Everything posted by סלבה

1. זה נכון, רק שהוא לא הגיע למכסה וקיבל חוזה חדש. הצעד הכי מוזר הקיץ.
  2. לו היו רצים על "מהפכת צעירים" הייתי זורם עם זה, אבל עזבו את מכבי שלושה-ארבעה שחקני הרכב ובכל זאת פתחו היום רק שניים שלא היו פה בעונה שעברה, וגם מתוכם אחד לא אמור להיות בהרכב. זו היחלשות ברורה לחלוטין, בלי שום אופק לעתיד. להעדיף ריקן, שחקן בן 33 שכבר היה רגל בחוץ, ואת פיבן, בלם בינוני, בן 26 ולא חכם במיוחד, בקישור במקום אחד-שניים מתוך שלושה שחקנים צעירים שחוזים להם גדולות ואולי איזה יונתן כהן שנוסה כ-10 במחנה, זה פשוט לא מובן, זה מגוחך. השניים האלה היו חילוף 3-4 בעונה שעברה, בתקופה טובה. בסופו של דבר ההפסד בא מהקישור. כל אחד משחקני ההתקפה שלנו זועק לקישור שיעזור לו, והקישור של היום לא מסוגל לזה.
  3. חייבים של 17/18, רק בגלל פחות טוב. זו לא קבוצה מאומנת, לא ברור מה קרה בקיץ.
  4. ככה יש מצב שנודח גם מאירופה.
  5. צד שמאל של דוידזאדה וחוזז זה זועק הפועל חיפה. אחרי זהבי ואצילי לתת לחוזז את ה-7 זה סוג של לאס דיארה לובש 10 בריאל מדריד.
  6. תנו לי שלישית אותו דבר בדיוק רק לבן במקום הכחול ומספרים בכחול, וזו התלבושת היפה בתולדות מכבי.
  7. כוונו את השעון ליום לפני משחק החוץ הראשון פשוט, בקונפרנס.
  8. פטריק ואן לוון הוא מה שהיה קורה אם מתי כספי וג'וני בראבו היו מביאים ילד.
  9. מעולם לא היה גמר של טורניר נבחרות עם כזה פער בין המאמנים.
  10. בשנים האחרונות היו למכבי בתלבושת הבית: משבצות, פסים לאורך, פס בוקה, שלושה פסים דקים במרכז החולצה לאורך עם שרוולים כחולים, פס דק לרוחב עם אפקט, חצי-חצי. הסולידיות, בשילוב הסמל החדש שהוא באמת בומבסטי, היא די הכרחית. אחלה פשטות.
  11. טוב ראיתי את הסרטון, זה רק בתמונה הזו הסמל במיקום המוזר. פצצה של חולצה. צריכה לבוא עם מכנסיים כחולים דווקא, אבל לא כזה קריטי. במספרים היה מספיק רק סמל האגודה, לא צריך את העיגול. בא לי גרביים כחולים.
  12. אז שימרכזו את הדוגמה, זה מוזר. יכלה להיות יותר יפה ככה.
  13. מעט בהיר יותר (באופן כללי בסמל הקודם הצהוב היה בהיר יותר על החולצות, זה הצבע שלהן). בתמונה הזו ספציפית אני חושב שיש לתאורה חלק מאוד גדול.
  14. נאור חכם, עשה בדיוק אותו דבר עם באר שבע. הזיה מוחלטת.
  15. עניין של ניגודיות עם הרקע, הצהוב זה צהוב מכבי. כהה יותר היה מרגיש כתום או זהב.
  16. כשרואים את זה על חולצות מבינים כמה זה מקפיץ את הארומה של מכבי קדימה. נראה פצצה, אלגנטי מאוד. זה לא מרגיש כמו סמל חדש, וזה טוב.
  17. הכחול של המכנסיים היה הרבה פחות כהה מהחולצת פסים, נראה לי לא הגיוני (למרות שאני יודע שזה הסיפור, פשוט לא חושב שאלה אותם מכנסיים). מסקרן מה תהיה הבית אם ככה, כי הפסים זה לגמרי וייב בית.
  18. נראה כמו חולצת משחק (יש מצב שהפסים בית עם מכנסיים צהובים). מחרמנת.
  19. פורסם עכשיו סרטון "פחות רשמי" שדי מאשר את הכיוון שדיברתי עליו - אין סמל אחד, הולכים להשתמש בכמה גרסאות, כולל שתי טבעות צהובות, לא רק זו שתוחמת את הסמל כולו אלא גם הפרדה בין הטבעת הכחולה לאמצע.
  20. אם עושים עיגול צהוב וטבעת כחולה זה נראה מיושן מאוד ונותן וייבים של מכבי אשדוד בכדורסל: בקיצור - לא. אם עושים עיגול כחול וטבעת צהובה סמל מכבי נבלע לחלוטין. תראו את התמונה עם ריקן שסוקראטס עיצב, מה שאני רואה זה טבעת צהובה, לא סמל מכבי, לעומת זאת במקורית סמל מכבי בולט מאוד (כמו שכתב וצדק - עניין של מינון): בקיצור - לא. אם ככה הרעיון של כחול בשני צבעים הוא יפה מאוד, כי עיגול צהוב הופך את הלוגו למיושן. אבל כן, נוצרת ככה בעיה של ריבוי כחול לקבוצה צהובה קודם כל, אז מה עושים בעיני? מונוכרום סטייל אלאבס החדש. רק שאז אין כיתוב וזה לא עובד אם מעבים את הטבעת, נראה גס מידי. לסיכום - לוגו סבבה לגמרי, צריכים לוותר על הגראדיינט שגם ככה קיים רק בתצורה הדיגיטלית של הסמל - לא על חולצות כמו שאפשר לראות אצל ריקן ובהדלפה. אני גם קצת מקווה שמה שעשו זה מה שמאוד נפוץ בספורט אמריקאי וגם לא מעט בכדורגל, סטייל ליברפול כיום - שימוש בכמה סמלים שונים. על הבית הצהוב יהיה סמל נקי יותר, המגן דוד, והסמל הרשמי הוא מה שהוצג. הנה דוגמה לקבוצה צהובה-כחולה עם סמל רשמי, סמל רזה וסמל משני:
  21. שלא נדבר על זה שהם בכל וולקאם מדביקים פרצוף ממשחק לגוף אקראי, בלי התאמת תאורה ובלי כלום. הוולקאם של בן דבר זה ברמת בני טייבה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.