Jump to content

סלבה

משתמשים רשומים
    57
  • Last visited

Everything posted by סלבה

1. איזה מדהים השידור בפרמיירליג. מסמנים שחקנים במצב נייח עם עיגולים סטייל פיפא 2002, כשמדגישים שחקנים שיכולים לסכן. לפעמים יש סרטוטי קווים של התנועה של השחקנים בהילוכים חוזרים. פה אנחנו תקועים עם שדרים שלא מבדילים בין ייני לראדי, והפרשנות הכי מעמיקה היא להגיד שהחלוץ שכח להוריד את הגוף.
  2. באונה לא שמתי לב לזה עד עכשיו, אבל חוץ מזה שהם קהל טיפש ואינפנטיל, זה הפורום הכי מביך בעולם בערך. מה זה העיצוב הזה? נראה כמו פורומים של מומו.
  3. בן שושן לא זונת קהל, הוא פשוט מטומטם שגם פחד מהקהל.
  4. יש לי הרגשה שאם טיבי עוזב בן הרוש יעבור לשחק כבלם. והוא גם יכול להפוך למפלצת. סה"כ הרקע שלהם דומה - גם טיבי שיחק כמגן לא מעט בקריירה (בעיקר בבית"ר). בן הרוש הרי היה בלם בנתניה שנה שעברה, והיה לא רע בכלל.
  5. אתה לא מבין כמה קיללו אותו בשער 8. זה היה מזעזע
  6. פרוספקט לבלם לא רע בכלל. האמת שאנחנו צריכים בלם מחליף אם מכוונים להשאיר את ייני מגן (רק אני שם לב לזה שהוא אחד המוסרים הטובים בליגה וצריך לשחק כקשר אחורי?).
  7. חחחחח ג'ונתן אזולאי. זה כמו הישראליות עם שמות כמו סטפני.. מה שבטוח שזה שיש לו את השם הכי לא שבדי בעולם. אלא אם זה אזולאיסן במקור.
  8. נוספה סטטיסטיקת בישולים.
  9. חחח טעות ברישום. בטעות נתתי גול למאנה במשחק מול מכבי פ"ת כי באתר של מכבי הגול העצמי שלו מסומן כמו גול רגיל.. תוקן.
  10. היום שוחק המשחק האחרון של מכבי בשנת 2013 ועניינה אותי הסטטיסטיקה של מכבי בשנה החולפת, אז בדקתי (ככה זה כשאתה לא עובד מחר/היום ומשעמם לך). אז ככה (הכל לפי האתר של מכבי): אחוזי הצלחה: ב-2013 שיחקנו 47 משחקים רשמיים (ליגה, גביע, אירופה), מתוכם ניצחנו 32, הפסדנו שישה ותשעה הסתיימו בתיקו. סה"כ מדובר בכ-74.47% הצלחה. בליגה המאזן בשנה האזרחית החולפת הוא דיי מטורף - 35 משחקים, 26 ניצחונות, שש תוצאות תיקו ושלושה הפסדים בלבד (אחד, כזכור, בגארבג' עם חנצ'ינסקי בשער). סה"כ בדיוק 80 (!!) אחוזי הצלחה. מאזן שערים: בשנת 2013 מכבי כבשה 93 שערים רשמיים (1.98 שערים למשחק), מתוכם 77 בליגה (2.2 למשחק). מנגד, ספגנו בשנה החולפת 34 שערים רשמיים (0.72 למשחק), כשמתוכם 22 בליגה (0.63 למשחק). המאזן הכללי - 93-34 (59+). בליגה - 77-22 (55+. יצא מספרים יפים). כובשים: הכובש המצטיין הוא, איך לא, השולף הכי מהיר במזרח התיכון - ערן זהבי עם 22 שערים רשמיים. אחריו הוויקינג, פריצה, עם 14 שערים. אחריהם, למרות שלא נמצא איתנו בעונה הזו - אלירן עם 9 שערים. ואחריהם בסדר יורד - יצחקי (8), ראדי/דאבור (7), מיכה (6), טב"ח (5), מושיקו/גונזאלו/אלברמן/מיטרוביץ' (2), ושרן/גורי/טיבי/בן הרוש (1). היו גם שלושה שערים עצמיים. את השנה פתח ראדי, וסגר ראדה. בישולים: מתוך 90 שערים שמכבי כבשה (הורדתי שערים עצמיים), בושלו 55 שערים, כלומר 61% מסך הכיבושים. נתון מעניין הוא שתחת אוסקר 66% מהשערים באו מבישול, בעוד אצל סוזה השיעור ירד ל-56.5% מסך השערים. עוד נתון מעניין שמעיד על הבדל בין המאמנים הוא החלוקה בין הבישולים - אצל אוסקר היו 12 מבשלים שונים, בעוד אצל סוזה ישנם שמונה עד כה. ההבדל בא לידי ביטוי בעיקר בכל הקשור לבישולים של שחקני הגנה - אצל אוסקר באו חמישה בישולים מחוליית ההגנה (שלושה שחקנים שונים), ואצל סוזה שני בישולים (שחקן אחד). המבשלים: במקום הראשון ראדי עם 11 בישולים. אחריו דיי מפתיע אותי - פריצה עם תשעה. אחריהם מיכה עם שבעה בישולים. ואח"כ, בסדר יורד - זהבי (6), דאבור/טב"ח (4), זיו (3), עטר/לוגסי/בן הרוש (2), ואלברמן/ייני/ורד/גונזאלו/יצחקי (1). גם כאן פריצה סיים את השנה, ואלברמן פתח.
  11. הגעתי להטעין כרטיס בפאקינג רבע ל-7 ונכנסתי בדקה 17.
  12. השמועה אומרת שיענקל'ה שרק מהיציע והשופט פשוט זרם.
  13. הם רצו לקבוע את השחקנים, ההנהלה, המגרש, התוצאה, ולא נתנו להם. אז הם הגשימו את המערכון של הגשש באופן שונה מבית"ר.
  14. בשיא הרצינות, אחי - מה אתה עושה כשאתה מביא בחורה לחדר הזה? נראה לי קצת מלחיץ לזיין מישהי ככה. יעני, מהצד שלה כאחת שלא ממש אכפת לה מזה (רוב הנשים בארץ).
  15. חחחחחחחחחח זו החרטא הכי גדולה שקראתי. התקציב של ב"ש הוא בערך 30 מיליון שקל. הם מוציאים שישית ממנו על שחקנים? ואגב, אבראו ולרואה קיבלו בוודאות יותר מזה. אם אני לא טועה דובר על בערך 800 אלף דולר..
  16. אני מוכן לשלם לערוץ הספורט כדי שיעסיקו אותך במקום פרימו.
  17. יש עיתונאים אוהדי מכבי שדיי נותנים קונטרה. נגיד טל בן יהודה שכותב בדה באזר ובמקומון של ידיעות בשישי.
  18. כי מפעילי החבובות ומפעילי החרצופים בעבר היו סלבריטיז מטורפים!
  19. הראה לך תמונה של הבנאדם מתפעל את הבובה.
  20. יש כאן המון מקרים של טרגדיות סטייל מני לוי (רוב המקרים של שחקן ששיחק שנתיים והפרישו את המספר שלו). את זה אפשר להבין לחלוטין. השאר נחלקים בין מספרים שהופרשו לפני הרבה שנים, מועדונים קטנים ונידחים (או כאלה שהיו קטנים יחסית, סטייל צ'לסי לפני אברמוביץ'), ואגדות ענק. יש גם הרבה דוגמאות ממקסיקו, שם הפרשת מספרים היא מאוד מקובלת (לכן רואים כל מיני שחקנים עם מספרים הזויים). סלח לי, עם כל הכבוד, אני לא חושב שאפשר להשוות את ההשפעה של קרויף על אייאקס (והכדורגל כולו), לזו של נמני על מכבי. על השוואה בין נמני למכבי לעומת משפחת מאלדיני (גם אבא של פאולו מאלדיני, צ'זרה, הוא ענק מילאנזי) למילאן אפשר להתווכח, אבל זה לא דבר שכיח במועדונים גדולים. אני חושב שמתן המספר 8 לשחקן מרכזי, כאקט של כבוד, הוא הרבה יותר יפה מהפרשת מספר. את המספר של מראדונה הפרישו בנאפולי, שם הוא יותר מאלוהים והביא להם, מועדון שלא עשה הרבה לפני, אליפויות ותואר אירופי. וואלה, נמני לא השפיע בצורה כזו על מכבי. בובי מור זה מקרה חריג לחלוטין. המספר של פלה לא הופרש בסנטוס, אלא בניו יורק קוסמוס, קבוצה אמריקאית, שזו אומה שמפרישה בערך כל שנה מספר. בבוסטון סלטיקס למשל רוב המספרים הנורמליים כבר לא קיימים (00, 1, 2, 3, 6, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 31, 32, 33 ו-35). לארסון אייקון בשוודיה ברמה שאי אפשר לתאר, והמועדון שהפריש את המספר שלו הוא סוג של הפועל פ"ת. והמספר של באג'יו הופרש בברשיה. לא בפיורנטינה, לא יובנטוס - ברשיה.
  21. לא, גבר, ממש לא. ריקלמה הוציא מיליונים מהבתים להפגין, ועדיין, אחרי שיפרוש, שחקנים ילבשו את המספר שלו בבוקה. ראול הוא אגדה. בריאל מדריד הוא בגדר חצי אל, ועדיין לובשים את המספר 7 בריאל. ואגב, עצם זה שראול לבש את המספר 7 זה גם מעיד על כך שיודעים להמשיך מסורת ולא מפרישים מספרים, כי לפניו היו מספר אגדות שלבשו את המספר 7. דל פיירו עבור אוהדי יובה הוא בערך כמו אבי. נכון, הוא כנראה לא בא לבר מצוות, אבל זה כי מדובר בתרבות אחרת (וטובה הרבה יותר, אבל זה נושא לוויכוח אחר). ועדיין, נתנו את המספר שלו לשחקן אחר. גם ברומא, כנראה, טוטי לא יהיה האחרון שלובש את המספר 10. וטוטי הוא וואחד סמל. אבי היה גדול. ענק. פנומן. אבל הוא לא היה גדול יותר מג'רי, גלזר, שפיגל (גם אם העזיבה לאירופה הייתה בטונים לא משהו), אבי אחר שאתמול (או בעצם שלשום) צוין יום השנה השלישי ללכתו, ועוד לא מעט אגדות שלבשו את החולצה הצהובה הרבה לפניו. אז נכון, לנמני היה קשר מטורף עם הקהל. אבל זה רק משום שהוא יותר דחף לזה ונתן לזה לקרות (האמן לי, אוהדי מכבי רצו להיות קרובים כך לכל האגדות שציינתי לעיל). לטעמי זה גם לא היה קשר בריא והוא מעיד על כל דבר חוץ מתרבות ספורט נורמלית. ואגב, זהבי ממש לא מתקרב למורשת של נמני. והשלט של הפנאטיקס הוא נטו התרסה ועקיצה להפועל. באותה מידה יכל להופיע שם חנצ'נסקי אם היה עושה להם פיו פיו.
  22. לפי וואן דדי בן דיין משחק כדורסל בסאן אנטוניו:
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.