Jump to content

סלבה

משתמשים רשומים
    57
  • Last visited

Everything posted by סלבה

1. אי אפשר לתאר כמה זו עקיצה לתקשורת. גאוני. יהיה מצחיק אם בסה"כ מביאים סחורה חדשה של חולצות, ובינתיים יפורסם באתרים שרכש גדול (שידובר עליו רבות!) בדרך למכבי.
  2. כל אירופה "מסתירה" GPS מתחת למדי המשחק. בהחלט, עבירה על התקנון.
  3. החל מהעונה הבאה הסופרקאפ הישראלי חוזר (היה בשנות ה-80), וזה נחשב תואר של עונה קודם בד"כ.
  4. המגרש בקריית שמונה קטן בהרבה מבלומפילד. שימו לב שהשנה היינו טובים בקריית אליעזר לדוגמה, שם המגרש בגודל דומה לבלומפילד, ופחות טובים במגרשים סטייל אשדוד. ככה זה. במגרש קטן קל לקבוצות להסתגר.
  5. קיים בארגנטינה ובחלק משידורי ה-BBC (שם אפשר לבחור בין שדרים של הטלוויזיה, שידור של הרדיו או בלי שדרים בכלל).
  6. נמצאה הסיבה להפסד של מכבי. תודה לך.
  7. מתלוננים כאן, ובצדק, על זיו, אבל טיבי מהגרועים במגרש.
  8. תמצא שחקן בסגל שלנו שקופץ ומזיז את הידיים באופן לא מוגדר לצלילי שירי אוהדים של קטמון. רק תמצא!
  9. רק אותי מצחיק שהוא בועט יותר טוב מרוב החלוצים בליגה?
  10. כשאתה בטוח שאימון כדורגל זה לדעת רצף של שלושה מספרים שאחד מהם לפחות הוא 4, אז ברור שתחשוב שכולם מבינים את המשחק באותה מידה. טקטיקה שמקטיקה, הכל זה השפיץ של הנעל.
  11. מה אתם מופתעים שאבוטבול נשוי לדבר הזה? הבחור ערס שהתחיל להקריח בגיל 13. יש לו ס' דגושה סטייל זאב זלצר וגם ככדורגלן הוא מעולם לא היה כוכב. דוגמניות נמשכות לכדורגלנים בעקבות תהילה, כסף, מראה טוב ויתרון המשכל שלהן עליהם (בעיקר בארץ). לאבוטבול יש, אולי, רק אחד מהדברים. זה לא מספיק.
  12. האמת שהם לא יודעים לעשות את זה. אצלנו תלו במסגרת הסרטים וזה נשאר קבוע ומתוח. הם מרימים את זה במשמרות משחק שלם וזה תמיד מתקפל פנימה.
  13. בעיקר שחקני התקפה ספרדים משתלבים בליגות האירופיות, בין אם חלוצים ובין אם קשרים התקפיים. זה גם אומר הרבה.
  14. היה חלוץ פנטסטי גם אז ותמיד היה גולר (קצת יותר מחצי גול למשחק), השחקן הכי טוב שלהם יחד עם חסוס נבאס שגם הגיע לסיטי, אבל אף לא היה נראה שהוא שייך לקבוצות כמו מנצ'סטר סיטי.
  15. אולי שכחתם, אבל בבאר שבע יכלנו גם לקרקס אותם עם שישייה, אפילו שביעיה אם שואלים את אבי מלר. מספיק עם הלחץ - זו קבוצה עם המון מזל בסה"כ, ולא מעבר. הם לא קבוצה יוצאת דופן מבחינה טקטית, ובבלומפילד אנחנו בהחלט יכולים להביס אותם.
  16. אני ימני בדעותיי, אבל מבין את הצעד. זה צעד כואב, אפילו מאוד, ואני בטוח שגם לו זה הפריע. אבל צריך להבין שזו הייתה החלטה בטחונית, וגם כלכלית, טובה, ואפילו מאוד. אני מעריך שאתה זוכר את התקופה, שאף אחד לא היה רוצה לחזור אליה בלשון המעטה. לפעמים כדי להתקיים צריך להתפשר, ואפילו קצת ללכת נגד הדעה האישית שלך. זה קיצוני אפילו יותר כשמדינה שלמה על הכתפיים שלך. יהי זכרו ברוך. שרק יהיו אנשים כמוהו בפוליטיקה.
  17. אין שחקן בעולם עם פחות קלאסה ממנו (לא כולל חלאילה). שחקן אדיר, אבל סבל לראות אותו. הבחור רץ כמו ארנבת.
  18. לבית''ר יש תופעת קהל קצת דומה לזו של חיפה. יש להם המון אוהדים שמעידים על עצמם ככאלה, אבל הם לא פעילים - לא צופים במשחקים ולכל היותר מתעניינים בתוצאות, ובעונות גדולות קצת יותר מעורבים. לשם השוואה להפועל יש הרבה פחות אוהדים, אבל כמעט כולם נחשבים אוהדים פעילים, בין אם מגיעים למגרשים ובין אם תופים בטלוויזיה. במכבי זה איפשהו באמצע, אבל עם פוטנציאל עצום.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.