Jump to content

סלבה

משתמשים רשומים
    57
  • Last visited

Everything posted by סלבה

1. מזל טוב חן טל! הגדלת את הפער בינך לבין האדם השני הכי דוחה בעולם.
  2. אני מתקשה להאמין שיגיע קשר 50-50. אמנם זה נחוץ, למרות שהעמדה עמוסה, אבל זה פשוט קשה למצוא שחקן בעמדה הזו ברמה טובה ושכר שמכבי מוכנה לשלם. שתי העמדות שכנראה הכי קשה למצוא בהן שחקן טוב במחיר סביר הן מגן שמאלי וקשר 50-50. בבית''ר למשל בואטנג קיבל יותר מיצחקי היום, בסביבות ה-650 אלף יורו.
  3. זה לא זול, אבל גם לא יקר. בגדר הסביר.במיוחד כשלוקחים בחשבון שכרטיס למשחק כולל גם את הפעילויות האלה מסביב לאצטדיון, שרובן לא עולות תשלום נוסף. צריך גם לקחת בחשבון שעלות שכירת האצטדיון מהעירייה היא יקרה ביחס לערים אחרות.
  4. ההנהלה ממש לא מזיינת אותנו.תקזז את מחירי הכרטיסים בחצי, ותקבל חצי מההכנסות מכרטיסים. תקבל חצי מההכנסות על הכרטיסים, וגולדהאר יצטרך להוציא מכיסו עוד כמה מיליוני שקלים (הוציא 54 מיליון שקל שנה שעברה), ואולי יבוטלו חלק מהדברים המדהימים שההנהלה עושה עבורך. אתה שונא צביעות, ואני לא מסוגל לסבול את זה שאנשים מסתכלים רק על עצמם ולא על התמונה הכוללת. אחת הסיבות לכך שמכבי רוצה אצטדיון זה גם כדי להקל על האוהדים ולהוריד מחירים, אבל כרגע אני לא מוצא לנכון להתלונן.
  5. אני לא רוצה להרוס לכם את החגיגה, אבל בכל זאת. בארץ אנחנו קצת חיים בסרט ותקועים מאחור. 100 שקל, בשיא הרצינות, זה לא מחיר סופר יקר למשחק כדורגל כפי שמתייחסים לזה פה, ובטח כשאין מדרגות עלות והאצטדיונים קטנים. אני ממליץ לכם לבדוק מחירי כרטיסים למשחקים ממוצעים ברחבי אירופה - רק היורו גורם לזה להיראות זול. אז נכון שהכדורגל בארץ ברמה נמוכה, אבל חלק מההתקרבות לאירופה הוא זה. פשוט התרגלנו פה במשך שנים למחירי בדיחה. ולא, אני לא אדם עשיר ואני צריך לחשוב, כמו כולם, על כל שקל שאני מוציא, ואפילו אין לי הורים עשירים שאולי יעזרו לי. הבעיה במדינה היא מחירי המחיה, לא מחירי הכרטיסים לכדורגל, ואני לא חושב שמנהלי הכדורגל צריכים להתחשב בזה. באמת שלא.
  6. אוהדת חיפה, בדוק בלייקים. (כוסאומו אני סטוקר)
  7. האולה של באר שבע מביך, חצי מהיציע ריק. והדס *לב* *לב*
  8. אוהדים של קבוצה שמוסרת פעמיים בממוצע להתקפה, אחרי 20 נגיעות של שחקן, עושים אולה. לגיטימי..
  9. מבחינת חומר שחקנים חיפה סבבה. מבחינה טקטית זו הקבוצה הכי גרועה שראיתי בארץ, בלי להגזים. מה שמדהים זה שאוהדי חיפה כל כך טיפשים, ומתלוננים על שחר, כשבנאדו מבחינתם סבבה.
  10. רק האיש המפגר בעולם מכניס ילד בן 17 במצב כזה.
  11. טוואטחה כל כך מטומטם. עושה דריבל, השחקן מולו מושך שמאלה, צד ימין שלו חופשי לגמרי, והוא עדיין הלך שמאלה.
  12. אוהדי באר שבע שרו עכשיו שיר שצביקה הדר שר פעם בשמש.. באמת התרגשתי.
  13. אני לא יודע איך לתאר את זה, אבל דני נוימן מבטא את האותיות כ' ו-ק' באופן ממש מעצבן.
  14. התקפת מעבר ומתפרצת זה אותו דבר, מונחים נרדפים. אין עם זה בעיה.
  15. מדהים כמה שבנאדו לא מאמן. אין בחיפה טיפת טקטיקה.
  16. כוס אמא שלהם. זו לא קבוצת כדורגל, זו קבוצת כדורנייח.
  17. אני לא מבין מה אתה מופתע. נאתכו קשר אדיר, עזוב את הנבחרת. מתאים במיוחד לדרג ב' וצמרת דרג ג' של אירופה, ומילאן היא קבוצה שנמצאת שם היום.
  18. סבבה... זה עדיין מאפשר להחזיק שתי קבוצות. פשוט לא את כל שחקני הקבוצה המשנית רושמים גם לראשית, אלא רק את המרכזיים.
  19. בן בסט משחק בכנף בעיקר בנבחרת. בליגה הצרפתית הוא משחק בחוד..
  20. כי רוצים אותו ברומא, בולוניה, שאלקה וגלאטסראיי. בקטנה
  21. קבוצת ב' זו לא קבוצת בת. זה חלק מאותו המועדון, ולכן לא צריכה להיות בעיה ברישום. פשוט כדי להקים קבוצות ב' צריך לשנות את החוק בהתאחדות. בספרד למשל אין עם זה בעיה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.