Jump to content

סלבה

משתמשים רשומים
    57
  • Last visited

Everything posted by סלבה

1. https://www.facebook.com/events/1416795061895141/ חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.. משהו באוויר הצחיח של הנגב לא עושה להם טוב!
  2. אמרו לי את זה פה כבר חח.. לא ידעתי, וזה ממש לא קריטי..
  3. הקהל של הפועל פתח תקווה טוב יותר משל בית''ר, למשל. הקהל הרביעי או השלישי באיכותו בארץ. יש להם תפאורות מדהימות. בדרבי הראשון שלהם במושבה הם פרסו דגל ענק על כל היציע (של סטלמך נראה לי), וגם בתקופת הבחירות עשו דגל עם חור בצורת קלפי ומישהו אשכרה עמד מלמעלה והכניס לשם שלט ענק בצורת כרטיס.
  4. חשבת לעצמך פעם למה מנצ'סטר יונייטד נקראים ככה? אתה מודע לזה שבעברית השם שלהם הוא איחוד מנצ'סטר, נכון? באנגליה לא חסרים דברים כאלה. רק לאחרונה ווימבלדון ששיחקה בפרמיירליג לפני עשור, התאחדה עם קבוצה נוספת, והם עברו למילטון (קיינס דונס). בעקבות זה אפילו קמה קבוצת אוהדים בווימבלדון. וסתם, דרך אגב - הוב זו עיירה ליד ברייטון, שאוחדה איתה ב-1997.
  5. מעטות המטרות שלא מצריכות תואר בימינו, ורובן לא מתגמלות.
  6. כן אבל... ספציפית, במונוסון, לא ממש תמצא אוהדי בית"ר. אני אומר את זה בתור אחד שהעביר את הילדות עם אנשים משם. זה לא מקום של טחונים בלבד. יש שם גם שיכונים ובנייני רכבת, אבל גם שם יש בעיקר אוהדי הפועל. זה יישוב אדום כמעט לחלוטין, כשיש כמה אוהדי מכבי/חיפה.
  7. סאחית, אבל הוא דיי צודק. אוהדי הפועל, בחלקם היותר בולט, הם דיי היפסטרים בהגדרה.
  8. חלק זה רק תעודה, וחלק זה תואר BA לכל דבר. לפחות אחרי בדיקה קצרה בגוגל..
  9. משפטים לפי מה שאתה אומר אתה לא ממש יכול לעשות לדעתי (אני לא יודע מה אומר תיק סמים לגבי תעודת יושר), אז באמת כדאי לך משהו בסגנון פסיכולוגיה/סוציולוגיה. אם אתה ממש אוהב מוזיקה, ורוצה לעסוק בזה, אתה גם יכול לבר את האופציה לגבי זה במוסדות השונים. ברוב האוניברסיטאות/מכללות יש לימודי מוזיקה שכוללים גם לימודי הפקה מוזיקלית (לפי מה שאני יודע באוניברסיטת חיפה, למרות שאני לא מת על המוסד, יש תכנית שאולי תתעניין בה. חפש בגוגל), ויש גם בתי ספר למוזיקה סטייל רימון/Muzik. אני לא יודע מה תנאי הקבלה, אבל תבדוק..
  10. זה נראה לי אמור להיות עקיצה לאוהדי בית"ר. יעני הם ערסים שהולכים לחאפלות ומדביקים שטרות לזמר קריוקי או משהו כזה.
  11. בואנה... עכשיו שמתי לב: פידלף דומה לדאבור באופן מוזר.
  12. פאולו סוזה שואף למשחק עם תשוקה ורגש, אבל הוא מנהל את המשחק באופן שכלתני ולא רגשי. אחד המאמנים הכי מחושבים שהיו פה. אפשר לומר עליו הכל חוץ מזה שהוא מנהל לפי רגש.
  13. מכבי של אחרי ינואר שנה שעברה כבשה פחות פר משחק ממכבי של לפני ינואר. סתם שתדע. מה שהיה מרשים בקבוצה בחלק השני של העונה זה העובדה שבמשחקים גדולים סטייל דרבי נתנו הצגות. בין לבין היינו ברמה לא שונה בהרבה ממה שמשחקים היום. אתה זוכר את התוצאות מול הפועל ובית"ר, אבל שוכח שניצחנו בלחץ את ר"ג, ואת רמה"ש ניצחנו 1-0 קטן, וחיפה דיי שלטה נגדנו ב-0-0 בבלומפילד, והפסדנו בגביע, וגם ה-3-2 של לוגסי שהיה מרגש בא אחרי משחק לא הכי טוב שלנו...
  14. בוני הוא פסאודו-אינטיליגנט. רק קצת פחות דביל משאר חברי הפאנל.
  15. כי פאולו סוזה מחליט. וטוב שכך.
  16. כל העולם בערך מסכים שמכבי העונה טובה יותר אפילו משנה שעברה. עובדתית אנחנו כובשים השנה יותר פר משחק עד כה ואחוזי ההצלחה שלנו טובים משל שנה שעברה. אבל מה? ביציע טוענים שהשנה אנחנו פחות טובים.
  17. זו גלישה ביזיונית. עם שתי רגליים לעבר השחקן בלי ניסיון להגיע לכדור בכלל. עזבו צהוב, יש מצב שזה שווה אדום..
  18. מיד אחרי שהוא אמר את זה כל שאר הפאנל סינן: "הוא הכי טוב בארץ". האיש מטומטם ברמה אחרת..
  19. היה צריך להרים את ייני על הכתפיים ולרוץ לקהל אחרי המשחק. אבוחצירה עשה את זה על הרבה פחות.
  20. מרגוליס השמין טיפה, לא? בכל אופן - הוא לא עשה היום הרבה כששיחק, אבל עדיין ראו שהוא שחקן ברמה גבוהה: משחק מהר, בנגיעה (שיחרר איזו מסירה קטנה וחכמה לייני, גם שתי מסירות עומק טובות), בניגוד לשחקנים צעירים אחרים הוא לא תוקע את המשחק, וכשהוא רץ עם הכדור הוא דבוק לו לרגל. ומיכה אל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.