Jump to content

סלבה

משתמשים רשומים
    57
  • Last visited

Everything posted by סלבה

1. אשבור את רצף הטעויות ואתן הימור שלא מבוסס על שום דבר: בית - הומאז' לזה: הפוטנציאל למכנסיים כחולים לא ימומש אבל זה יראה טוב. חוץ: קצת תאכזב אבל לא תהיה כמעט בשימוש, יהיה שם סמל במונוכרום (שזה דווקא נחמד מאוד) אבל האיזון בין נייבי, כחול רויאל וצהוב לא ירגיש כל כך מכבי. לא תהיה דוגמה הרפתקנית כמו השנה וכנראה שנראה פסים דקיקים שהמרווח ביניהם יהיה קצת רחב מידי. שלישית: נשארים עם התכלת אבל יפרסמו גם לבנה בהמשך עם נוכחות גדולה של כחול רויאל, קריצה לרטרו שנות ה-20 אבל רק בקונטור ולא בבלוקים שלמים. רטרו: על אף שכרונולוגית לגיטימי לחזור לאליפות של נמני, לא יקרה. זה או הגביע של 87 או הכחולה עם השרוולים והמכנסיים הצהובים).
  2. שרון ניסים מזכיר קצת את מאיר איינשטיין כשהוא פותח את הגרון ברגעים דרמטיים.
  3. תכונות של חיות שאפשר לשלב בבני אדם הן לא כאלה שאפשר לראות בהכרח. ראייה ושמיעה של מלא בעלי חיים עדיפה משמעותית משלנו, זבוב כנראה רואה בסלואומושן ויכול לבצע פעולות מהירות יותר בזכות זה, יש מלא דברים מטורפים.
  4. עברנו ארבעה סבבים של בעלות פרטית - הראשון החזיק קצת יותר משנה, השני המשיך מהראשון והיה די קטסטרופלי בראייה רחבה (איך אמרת? שנות האלפיים המקוללות), השלישי היה טוב ומבטיח אבל גם החזיק קצת יותר משנה עד שברח, וברביעי זה גולדהאר שהוא זכייה בלוטו.
  5. השאלה מה עושים עם גיאגון, כי על הנייר הוא יכול פתאום לפרוץ ולהתפוצץ, הבעיה שזה הימור והוא די מפגר. אני קצת תוהה מה סדר העדיפויות מבחינת הזרים. סביב סבוריט יש הרבה שאלות בעיני, אני לא רואה סרט שירד לספסל ולא חושב שמגיע לו, אבל במקרה כזה עדיף שלושה בלמים, ואז חייב בלם זר (וגם ישראלי כי ייני על סף פרישה ופיבן במשבצת של הבלם החדש התורן בהפועל חיפה). הבעיה שחייב גם מגן ימני, ואז מה עושים עם הזר הנוסף? צריך גם לכנף וגם לאמצע, אלא אם מאתרים מפלץ אמיתי. אני חושב שזו לגמרי עונת מעבר נוספת כי אני לא מצליח לחשוב על סנריו שבו מצליחים להתמודד עם כל הבעיות בסגל. מכבי אוביס לגמרי, יש עוד מלא שומן עודף.
  6. הוא יחנוק למוות כתבת קווים ויתאבד בתלייה מול המצלמה אחרי משחק אחד לא טוב. מאמן לא רע בכלל, אבל זה גדול עליו.
  7. גורדנה נתן עונה משוגעת האמת. יש סוגיה מאוד מוזרה סביב ספורי בעיני. מצד אחד ברמת הכדורגל אני חושב שהוא שדרוג לעומת דן ביטון, אבל מספרית זו אמורה להיות ירידה. זה בערך מסכם את דן ביטון.
  8. מצאתי רק שחקנים בליגה ג' שעונים לשם. מרגש. לגבי זרים - לא צריך לעוות חוקי מדינה, למרות שזה לגמרי נחמד אם שחקן ייחשב למקומי כשהוא כבר ותיק בקבוצה ובליגה. מה שצריך זה פשוט לפתוח את המכסה, כמו בכל מקום נורמלי.
  9. היה שווה להשקיע בסרבים. כוס אמא של הווירדוז מאיסלנד.
  10. האנטישמיות האוקראינית והמולדובנית מרימה את הראש.
  11. הפולניה תגלית מפחידה ממש. האמת שלאור הביצועים נועה קירל באמת בטופ 3, אבל אני חושב שפינלנד עדיפים. שוודיה גנרית רצח בעיני, באמת לא מובן.
  12. הוא נכנס לנעליים שגדולות עליו וזה לא עבד, אבל סך הכל אחלה גבר. מאחל לו שיהפוך לסוכן, מתאים לו ממש. אנחנו הולכים לקיץ מאוד משמעותי, אני מהמר שיום אחרי המשחק האחרון יודיעו על קראנקה ומנספורד כבר עובד על מאמן חדש. זה שמדברים קצת על מדוניאנין זה מרגש וממש סמלי.
  13. אין בנו כלום ונפסיד פה 3-1. קבוצה עם 4-3-3 שלא יודעת להניע כדור.
  14. הוא בלי תחרות בכלל המאמן הכי חלש בתולדות המועדון.
  15. נגיד שלוקחים בחשבון את האצטדיון המוזנח והמגרשים, זה יכול להיות אחלה מתקן נוסף האמת. האופציה היחידה שהופכת את זה לממש אטרקטיבי זה אם איכשהו פתאום ייסגר הקאנטרי שם, אבל זה לא סביר. יש שם תשתית קיימת לקומפלקס מטורף, כולל אופציה לביטול חניון גדול שעל חשבונו אפשר להקים עוד מגרש. אבל שוב - מופרך לגמרי.
  16. רפאלוב לא יחזור לארץ ובטח לא למכבי, אבל למרות הגיל יכול להיות רכש פצצה. יודע לנווט את המשחק בהתקפה מעולה ומסיים טוב.
  17. זה לא שטח גדול בצורה יוצאת דופן מקריית שלום (גם אם מחשיבים את האצטדיון), ככה שאני מעריך שאם הדבר נכון זה אומר באמת הפרדה בין הנוער לבוגרים. המתחם בחולון הוא ממש ליד מקווה ישראל, אולי ירצו להקים שם פנימייה, אופציה. בכל מקרה, זה ממציפר, אז כנראה ששום דבר לא נכון. אגב, אפרופו "מה חולון?" - זה בערך 1 ק"מ אווירי, ההפרדה המוניציפלית היא רק על הנייר.
  18. הרצף ייגמר וזה יהיה איזה 3 חתיכות, הדביל הזה גמר אותנו.
  19. איזה טרלול, תמיד מפתיע מחדש. אגב, גם כל הסרטונים והתמונות של פוליטיקאים על ניקיונות פסח זה טרללת על מלא מלא, פופוליזם ברמה הכי בסיסית ונחותה. מירי רגב העלתה סרטון שבו היא מספרת בפאתוס כמה זה מרגש אותה לנקות את המקרר לקראת פסח וכמה זה סמלי, ובפועל היא בכלל תעביר אותו בחו"ל.
  20. שרת "ההסברה", סופרת די מוצלחת בעבר, מנסחת ציוץ שהשורה התחתונה הכתובה שלו היא שיש יותר דומה משונה בין הצדדים של המפגינים. איך היא עושה את זה? ברטוריקה של "אנחנו והם". זה חומר למחקר מטורף במדעי ההתנהגות והחברה. https://twitter.com/GalitDistel/status/1641697947694911488?t=t3y-tPpfA1zzTNzmT0GtyA&s=19 אגב, היא אמרה פעם שאסור עליה במסגרת תפקידה להתבטא בכל מה שקשור לרפורמה. אני מניח שמתייחסים לטוויטר כעמוד אישי ואז הכל מותר.
  21. אני מסכים שהם קשים לצפייה, אבל לא כי הם מפמפמים אג'נדה מסוימת, אלא כי הם צהובים והמון פעמים לא ענייניים. הלוואי שערוץ 14 היה ברמה של יציע העיתונות. זה הזכיר לי יותר מהכל ערוצי תעמולה כמו שמוצגים בסרטים דיסטופיים סטייל ונדטה. השבוע ראיתי במקרה כמה דקות של החרא הזה - אחרי ששני כתבים הציגו בתורם כל אחד 3-4 סרטונים שצילמו צופים בטלפון כעדות מגוף ראשון לאנרכיזם של המפגינים (זה הסתכם בצעקות "בושה", יש לציין) וניהלו על זה "דיון" (משהו כמו "תראו את החצופים האלה" בעשר וריאציות שונות), העלו בתוכנית של שרון גל מומחה במשפט חוקתי מאוניברסיטת רייכמן לדבר על הרפורמה המקודמת כשהשאלה המרכזית היא למה זה מקוטלג כמהפכה שלטונית. לכאורה דיון ראוי ומפתיע מצד ערוץ שמקדם אג'נדה מסוימת. רק שבפועל לא נתנו לו להשלים משפט בלי שצעקו עליו, הוא התלונן על זה, הורידו אותו מהשידור ואז דיברו במשך 5 דקות שני "פרשנים" בגנותו ואמרו שהוא סוכן כאוס מסוכן שמדגים את הסכנה שברשות השופטת בישראל כיום. אותו דבר עשו לצ'ייני בתוכנית אחרת.
  22. בפורום שבו אין הגבלת כתיבה או זמן ואפשר לכתוב מניפסטים שלמים - אי אפשר להציג תשובה בהירה ומנוסחת היטב בנוגע לסוגיה מורכבת. ביציע, באצטדיון רועש והומה אדם, רגע לפני משחק כדורגל - אפשר, המקום האידיאלי.
  23. כמה חוקים דחה בג"צ? תפירת תיקים זה קונספירציה. יש עם בג"צ הרבה בעיות שאפשר לדבר עליהן, הכותרות הללו שאתה נותן הן ספינים. רפורמה היא הכרחית, אבל מהסיבות הנכונות. התקשורת - ללא ספק קיימת הטיה מסוימת, היסטורית ודי ברורה, אבל לא קיצונית כמו שמתארים. לקטלג את הערוצים הללו כתעמולה כשערוץ 14 קיים זה מגוחך באמת. השלטון כרגע לחלוטין מסית יותר נגד הגורמים הללו (ומעודד את ערוץ 14 באופן ביזיוני) מאשר הפוך. אנשי תרבות, אומנות ואקדמיה אומרים בצדק מבחינתם שיש בעיה בממשלה כי הממשלה הזו יוצאת במישרין או בעקיפין נגדם. וככלל, בן גביר, סמוטריץ' וחלק נרחב מהייצוג הדתי בכנסת הם באמת חשוכים ופרימיטיביים, בן גביר ספציפית בכלל לא צריך לקבל שביב של לגיטימציה וההלבנה שלו היא סמל מובהק לאובדן עשתונות.
  24. זה אחד הערבים הכי מטורפים בתולדות המדינה, הולך להיות פה כאוס בזמן הקרוב. צריך לעלות על בית ראש הממשלה עד שיהיה שינוי, זה מעבר לחוצה גבולות.
  25. איזה טרלול, באמת. זה בטענה לאחריות כשר הדתות. הוא היה שר הדתות 6-8 שנים לפני ובפועל לא ניהל את המשרד.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.