Jump to content

סלבה

משתמשים רשומים
    57
  • Last visited

Everything posted by סלבה

1. החולצה הכחולה היא פשוט מאוד שמרנית, אני דווקא אהבתי. מה שכן מדאיג זה כמה היא סופחת זיעה, ראו את ההבדל מול המדים של לרנקה.
  2. כשרונאלדו הלך לסעודיה זה ביאס ודי הגעיל אותי. כשמסי חתם במיאמי זה עבר לי הרבה יותר חלק בגרון. עכשיו יצא לי לראות קצת, ואפשר גם קצת לעקוב אחרי התפתחות הליגות, וזה מרגיש לי קצת הפוך. מסי חוגג שם על ליגה שלא נראה שתתקדם יותר מידי (לצערי, האמת) עם מסחור מקסימלי (הבן אדם חוגג גולים כמו דמויות של מארוול כי מארוול חתמו על חוזה פרסום עם הליגה, זה משהו שלא זכור לי), ומנגד הליגה הסעודית צוברת המון תאוצה, יותר מסים בזמנו, וזה קצת מלחיץ האמת. בסוף הכי מבאס שהם לא הלכו לספורטינג וניואלס. כסף זה לא משאב שיחסר להם לעולם הרי.
  3. קניקובסקי צריך לראות משחקים של מכבי מהטלוויזיה.
  4. ברור שזכותו להתקיים, וזכותם של גופים במשק לא לפרסם בו, גם אם המטרה שלהם היא לגרום לו ליפול מנכסיו. למה זו דיקטטורה? שוק חופשי. ארי שמאי אולי אמר את זה גם במקומות אחרים, אבל בהם זה לא היה במסגרת פאנל שלא הגיב לזה בכלל, והוא לא קיבל על כך מחיאות כפיים מהקהל בנונשלאנט. מחזות כמו להעלות פרופסור למשפט חוקתי מרייכמן לדבר על הרפורמה, לצעוק עליו כי לא תומך בה, לא לתת לו לדבר ואז להוריד אותו משידור כדי לדבר על זה שהוא סוכן כאוס בפאנל הומוגני במשך עשר דקות, לא ראיתי בשום ערוץ אחר. מספיק עם ההשוואות ל-11-13, לערוץ הזה אין מתחרים ברמת הזלזול בצופה.
  5. אין שום דבר מאפיוזי בארגונים שמחליטים שהם לא יפרסמו בערוץ טלוויזיה. זו בחירה חופשית בדיוק כמו הבחירה הסופר לגיטימית של ערוץ 14 לפעול כמו שפועל. יחד עם זאת, לפחות לדעתי (ולדעת רבים), על אף שלגיטימי מבחינת ערוץ 14 לפעול ככה, מדובר בפח אשפה טלוויזיוני - החדשות שם (שזה בגדול 95% מהערוץ, כן?) אינן באמת חדשות, הם לא דוגלים באתיקה עיתונאית ובתרבות דיון. אתה רוצה לצפות בערוץ שבו סרטוני גולשים תופסים נתח נכבד ממהדורת חדשות, שבו שחרור יגאל עמיר הוא לא חתיכת נושא שנוי במחלוקת ושבוע כל מי שלא מקדם אג'נדה מאוד ספציפית לא מקבל את הזכות לדבר בלי שיצעקו עליו? תפאדל, אל תתלונן על אחרים, כולל תאגידי ענק במשק הישראלי, לא רוצים לתת לזה יד. מקשקשים על "לשמאל יש את 11-12-13" וזו הבושה הכי גדולה. ערוץ 14 לא מייצג את הימין, אלא את מפא"י המודרנית, מקארתיזם ופופוליזם. חלק גדול מאוד מהימין הישראלי יושב כיום באופוזיציה. ההזדהות הכל כך גדולה של ציבור מסוים בישראל עם ערוץ הטלוויזיה הזה, עד כדי פעולות פתטיות כמו תיעוד של שבירת מכשירי תמי 4 וכד', היא חתיכת דבר מסוכן וזה לגמרי שייך לחלקים מוזרים ועצובים מאוד בהיסטוריה האנושית. אני חייב לציין שאפילו אם זה לא היה ערוץ כל כך מוטה, אני לא מבין מה יש לצפות בערוץ טלוויזיה שבו בכל רצועה במהלך היום יש סיכוי גבוה שתיפול על מניפסט מתקרבן שמפנה אצבע מאשימה כלפי ציבור שלם.
  6. מה זה לחנך ערוץ? מדובר בערוץ חדשות שמקודם על ידי השלטון הנוכחי, הערוץ עצמו מקדם את אותו השלטון ומציג מציאות שהיא, בעדינות, מעוותת לחלוטין. בכל מדינה נורמלית השוק החופשי מחרים את הערוץ הזה, זה פסע מתשדירים בצפון קוריאה, ואין שום דבר שמאלני באמירה הזו.
  7. הם מתייחסים לזה שהם שרים יואב יצחק כמו YNWA בקטע תיירותי ולא טלוויזיוני, בקביעות כשזה שידור של וייץ פשוט מראים את זה. האמת שהם עושים את זה יפה, אבל כשהטלוויזיה מתגייסת להציג את זה זה חריג ואני לא חושב שקיים בעוד מקומות (האמת שקצת חבל אם תשאל אותי).
  8. צריך פשוט גג מרחף, לא מסובך במיוחד וגם בהרבה מקרים זול יותר. בחיפה יונה יהב פשוט רצה דאווין, אני די בטוח שבמקור לא תוכנן הגג ככה.
  9. גם אם היינו הקבוצה היחידה בעולם עם כדור גדול וסמל מכבי, היינו צריכים להחליף את הסמל. על מה שעשו בפועל אפשר להתווכח.
  10. שמע, באמת קשה להתווכח, אבל מה שמשותף לרוב הגולים הגדולים שלו זה סיומת קטלנית שגורמת לך לתפוס את הראש מהביצוע. במקרים מסוימים אין מה לעשות וקשה להתעלות על זה (נגיד הגול מול חיפה עם הפצצה של יצחקי, זה הגול הכי מטורף שראיתי משחקן בארץ, במלוא הכנות, קשה להסביר כמה זה לא גול סביר), אבל נגיד המספרת נגד פתח תקווה, מטורפת ככל שתהיה (זה בכלל לא היה מצב למספרת!), פחות יפה ממה שעשה אתמול. מדובר בסלאלום בשלוש נגיעות, זה צ'אק נוריסי, ואז הסיומת מ-18 מטר עם החלשה. מה זה הדבר הזה? גם במדד התגובתיות. אתה לא סתם תפסת את הראש, אני בטוח. זה היה רצף של "יואוו... וואו. נוווו" *תפיסת ראש* זה רצף תגובות למהלך קבוצתי עם דאבל פאסים על סף ה-16, והוא עשה את זה לבד.
  11. אתה לא מרגיש קצת מגוחך כשאתה מצמיד סיסמאות כאלה בומבסטיות לעניין כזה? אני מודה בפתיחה זו מסורת ארוכה ונחמדה ו... זהו. איך תגדל אם תשנה אותה?
  12. זו הייתה תלבושת מעולה, אבל בכל מקרה זה לא באמת דומה לזו של נאנט - לא בנוכחות של הצהוב וגם לא בפסים.
  13. אני קניתי חולצה של ז'איר יומיים אחרי שחתם, מה שממצב אותי כיחיד עם חולצת Jair jr עם פסים. עד היום מרגיש קצת מטומטם כי העונה אחרי הייתה הגדולה שלו. בשנה שעברה לא קניתי חולצה של יוריס אחרי יומיים כלקח. יש מצב שהשנה המעגל יסגר והוא ירוויח אותה בזכות.
  14. שני הגולים של זהבי אתמול במשחק רץ התחילו מזה שהוא קיבל כדור 40 מטר מהשער, מסר בנגיעה וחצי תפנית לאגף ורץ לעומק. אחד לאחד פשוט, עם מסירה כל פעם לאגף שונה. זה מחרמן בצורה בלתי רגילה.
  15. המדים באמת אחלה, אבל יש שתי קבוצות שלובשות צהוב-ירוק שיכולנו לשאוב מהן השראה לסטים. נוריץ' עם פסים לרוחב מאוד אלגנטיים שבקלות יכולים להיות כחולים עם מכנסיים כחולים: ונאנט עם סט להן מפגר לחלוטין, גם הירוק כאן יכול להיות כחול בקלות: גם הבית שלהם יפה אבל פחות מיוחדת.
  16. ממש קשה לי עם זה. גם אין לי מושג מה זה דוניה.
  17. זו בעיה של הרשויות, ובכל מקרה לא צריך לכוון מכתזית בכינון ישיר כמו שהיה שם. המפגין הזה ספציפית גם לא בכה על זה, אפילו אמר שהיה מוכן לאבד את הראייה בשביל המטרה (מוגזם בטירוף, כן), הלעג כלפיו לאור הסיטואציה זה בושה וחרפה, אפילו לא שאלה של ממלכתיות אלא של אנושיות בסיסית.
  18. אני לא חושב שאפשר לרדת עוד הרבה מהתגובה בכנסת של דודי אמסלם על מפגין בעשור השישי או השביעי לחייו שכמעט איבד עין מפגיעת מכתזית. לעומתיות על תגובות לאלימות נגד מפגינים חרדים (היו קריאות לוועדות חקירה מימין ומשמאל אם נצמדים למציאות) ולגלוג עליו כ"צפונבון שנשרט ליד העין". זה שאותו מפגין הוא גם טייס קרב בדימוס שלחם בכמה מלחמות ישראל זה בכלל בונוס פיקנטי. איזו בושה.
  19. פרט מיותר בחולצה - הפסים בגוונים שונים, אחד כהה יותר מהשני. עדיף היה שיהיו אחידים.
  20. יונתן כהן לבש שם חולצת פומה ישנה שאני מניח שריפררו אליה, רק שהיא הרבה יותר יפה ורציתי כזו, כנראה שזה יהיה הרטרו. בכל מקרה, כל הסרטים יפים, ונראה שיש אחלה דיטיילינג. חייב עם מכנסיים כחולים.
  21. קחו את המדים של חיפה ותדביקו עליהם את הסמל של, סתם נגיד, מקרון/ג'יבובה/יומברו/פילה ואין כאן אחד שמדבר על הפשטות המדהימה. זה טמפלייט נחמד מאוד שלהם, אבל זו באמת סתם חולצה שאפשר לקנות בכל חנות ספורט ב-150 שקל. סתם חולצות קטלוג פשוטות, החולצה החלקה שלנו לפני שתי עונות אלגנטית הרבה יותר לצורך העניין. די עם הקשקוש הזה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.