Jump to content

סלבה

משתמשים רשומים
 • Posts

  57
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About סלבה

 • Birthday 16/02/1988

Recent Profile Visitors

1,586 profile views
 1. הוא נראה כמו אחד שיודע שהוא עומד להיפרד מכוסות חמות של מאפייה במחירים מופרכים.
 2. החתיכת אידיוט הזה עושה חילוף כפול ביתרון במחצית, אבל כשזה מזעזע הוא מחכה עשרים דקות כדי לעשות את החילופים הכי מטומטמים שאפשר. שולח אותו ברגל לסניף רולדין הקרוב ובינתיים מכניס מקררים אליו הביתה שיארזו הכל. שרלטן מגוחך, שונא אותו כמו את אבוקסיס.
 3. אין בעיה לא להילחם על תואר עונה אחת אם זה מחויב המציאות, מה שקורה היום הוא לא כזה. למכבי יש סגל טוב, כלים טובים להצלחה, והמאמן עושה עבודה פשוט מזעזעת, אז ראוי שילך הביתה, ככה זה עובד.
 4. הוא נחות פיזית בעיקר בגובה, וזהו. חזק, יציב וזריז. מבחינתי הוא עדיף על ביטון בקישור ואפשר גם לשחק במשולש גלזר-קניקובסקי-ביטון בלי בעיה. בטרנר היה לו קשה כי מכבי לא קבוצת כדורגל ובאר שבע שיתקה לנו את הכנפיים לחלוטין.
 5. אתה בפירוש לא ממש מכיר את גבי קניקובסקי. עושה אחלה הגנה, שחקן פגז.
 6. מעולם לא ראיתי במכבי מאמן שהוא כזה שילוב בין יכולת אימון גרועה, חוסר גמישות וניהול סגל מחפיר. מעולם. וידיגל, דוניס, שוטא, ג'ורדי, כולם כיבדו יותר את המקצוע מהעצלן המביך הזה שמזיק למועדון בצורה שלא תתואר.
 7. מוכן לפתוח הדסטארט שיממן סניף של רולדין בבעלותו, רק שיעזוב אותנו.
 8. תשמע זה לגמרי אוף טופיק, אבל אתה פשוט המצאת משהו על זברות. לא לוחמנית ולא נעליים, חיה צמחונית שמתמחה בלברוח.
 9. הוא פשוט ראה שניצח בשבוע שעבר, אמר לעצמו "יאללה, נעלה אותו הרכב", וזהו. שום התאמה, שום הכנה, חתיכת אפס. יאללה הביתה, יכל לעשות את זה בסטייל, עכשיו יעשה את זה עם הפסד 3-1.
 10. אין לנו מאמן, לא היה גם שבוע שעבר.
 11. נראה שאספרייה נכנס למשבצת הראוי לברכייה לפנים אחת לפחות במשחק שהותיר ז'וסואה.
 12. לפני כמה שנים הייתי במועדון בפראג, לא חוויה כל כך יוצאת דופן שיש מה לספר עליה באריכות, חוץ מעל ישראלי שנראה על התפר בין בן ביטון לפוף של מילגה, שבמשך משהו כמו חצי שעה ניסה להתחיל עם פצצה צ'כית בשמלה צמודה קצרצרה. זה היה היסטרי והפך לקאלט בין החברים שלי, הסתום לא עזב אותה. רמת המודעות העצמית של אוהדי מכבי חיפה זהה לשלו באותו ערב. "באו להרוס את העיר", חבורה של דגנרטים. חשבתי שינצחו אותנו, באמת, אבל כמה מטומטם אפשר להיות? קוואס שד, גם פריצה, דן ביטון שחקן מעצבן רצח שמצליח להיות יצירתי ולקדם את המשחק אבל גם לשחק בטיפשות יוצאת דופן (לפחות מהתרשמות מהיציע). עידן נחמיאס הולך לשחק פה שנים, דעת הקהל לגביו תשנה כל חודשיים בערך. אנחנו עדיין לא נראינו כמו קבוצה מאומנת.
 13. יאללה, לך הביתה בסטייל. אין לקבוצה משחק קישור בכלל, ניצחון הזיה.
 14. זה אפילו לא קרוב לסיום, הוא פשוט חוזר לפעילות בזמן השיפוצים.
 15. הוא נכנס אתמול אחרי שחקן שנתן משחק סביר עם כמה פעולות טובות, אבל גישה כללית מעצבנת שגרמה לו להראות רע מאוד, לא צריך יותר מידי כדי להיראות עדיף עליו ולקבל קרדיט. חוזז לא רק שלא הצליח לעלות על אלמוג, הוא למעשה ממש גמר לנו את המשחק, אגף שלם ללא יכולת לבצע שום דבר.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.