Jump to content

סלבה

משתמשים רשומים
  • Content Count

57
  • Last visited

• Days Won

41

2 Followers

About סלבה

• Birthday 16/02/1988

Recent Profile Visitors

756 profile views
  1. מעריך את זה כשזה מגיע ממשתמש בשם רוברטעוד.
  2. הסמל לא ככה במקור, בשנה שעברה זה נורא הפריע לי כי הסמל היה גם ככה בלבן ולא בולט. השנה זה יושב בול ויותר יפה מהמקור. המגן דוד צהוב, המסגרת כחולה, מכבי קלאסי. חייבים לעלות עם הסמל הזה תמיד, יפהפה.
  3. משחק אימון בקריית שלום נגד רמת השרון, כמובן. גויאגון יוסיף עוד אחד.
  4. בצער רב, זה כנראה הכי ימין שאפשרי כרגע בישראל. אנחנו מדינה אדומה באופן בלתי רשמי. גנץ מדבר על העברת סמכויות לוועדות ופקידים וכל מיני פופוליזם על מהפכה במערכת הבריאות מכסף מומצא, והשותפים שלו סוציאליסטים מוחלטים. לא מבין איך הוא אשם גם בזה. העם פה לא רוצה כלכלת ימין. ביבי דווקא מהבולטים בקידום כלכלת ימין בתולדות המדינה.
  5. גם אני חשבתי על זה, אבל נראה כבר יותר מידי קונספירציה. זה מסוג הדברים שאפשר לחטוף עליהם בראש חזק מאוד אם מתגלים, סוג של הרצת מניות נוסח הפיירפליי.
  6. 39 גולים ב-29 משחקים, אבל שחקנים מסוגו עושים רק נזק כשבתקופה פחות טובה.
  7. נתניהו שועל. להזמין את גנץ לעימות עכשיו זה ווין-ווין קלאסי. יסכים והוא יאכל אותו כמו במבה, יסרב והוא ייצור ספין לטובתו.
  8. גם בן גוריון לא היה נואם גרוע. בן אדם מאוד חריף ואינטיליגנטי. רבין כן היה קצת צנון אבל גם אליו גנץ לא מתקרב בכלל, מקרה ממש חריג. יש מן קטע כזה שמתארים את ביבי באופן סיסמתי כנואם טוב לוקחים את זה משמאל באופן מקטין כ"הוא יודע אנגלית ומדבר טוב מול קהל אז מצביעים לו", וזה מגוחך בקטע אחר וממש לא מה שמתכוונים אליו. גם יאיר לפיד מתבטא מצוין מול קהל, זו לא הנקודה. היכולת להעביר מסר מבוסס, לדון בנושאים מורכבים, היא לא משהו פשוט, ולנתניהו יש את זה גם אם לא אוהבים אותו. הוא מאבד את זה עם הזמן ומתעסק בשטויות, אני לא בעדו, אבל מעבר לנאומים כאלה ואחרים אפשר לפנות לכל מיני תשובות שלו לאורך השנים למטחי האשמות ופופוליזם שספג במליאת הכנסת לאורך השנים, מקרים בהם יכולות הדיבור שלו היו נחוצות כתד מגיב, והוא שתל שם לא מעט פעמים את הצד התוקף בלי יכולת להגיב פרט לחזרה על טענות בטונים גבוהים יותר, כי הוא ענה בחדות וענייניות, עם ביסוס לדבריו, בלי לתכנן יותר מידי. יש סרטון מפורסם שבו הוא עונה לזהבה גלאון שאני מניח שהרבה כאן נחשפו אליו. גנץ מגמגם מול מראיינים לא תוקפניים במיוחד, בתשובות שאמורות להיות פשוטות. ראש ממשלה אמור להוביל קודם כל דרך יחסי אנוש ויכולות התנסחות, בין אם מול התקשורת, מול קהל או מול מנהיגים של מדינות אחרות. כשמועמד מתחיל למלמל כשהוא בסך הכל מנסה להגיד שהותירו ליריב הפוליטי שלו כרטיס צהוב בריאיון מוקלט, זה מעבר לחוסר יכולת לנאום או כל דבר בסגנון, זה קצת פתטי.
  9. גם כי יש לנו פיירפליי עד סוף שנה הבאה וגם כי יש דיבור די רציני על 8 זרים, אני מאמין שגם גויאגון יגיע לבוגרים. יש מצב גם לעידו שחר תוך שנתיים-שלוש.
  10. לא לזה נועדו התקנות ולמה שהן כן נועדו, שזה יציבות כלכלית, זה לא תרם בכלום. כל מה שזה עושה זה לתת למועדונים הכי גדולים בעולם להיות גדולים יותר בהשוואה לאחרים.
  11. סלבה

קעקוע

רק כדי להבין את הסגנון, זה משהו כזה עם קצוות פחות ברורים ופחות מרובעים, אפשר גם עם פחות פסים. אני פעם חשבתי על דבר כזה עם שלושה פסים, בין אם צהוב (גוון פחות זוהר)-כחול-צהוב או כחול-צהוב-לבן.
  12. סלבה

קעקוע

לך על אלמנטים בצהוב-כחול פשוט. בברזיל יש סגנון יפה ממש של אוהדי פלמנגו שעושים פסים באדום ושחור כמו משיכות מכחול, בכל מיני מקומות שונים וסגנונות, בכחול וצהוב זה יכול להיראות גם טוב, פעם חשבתי לעשות בעצמי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.