Jump to content

סלבה

משתמשים רשומים
  • Content Count

57
  • Last visited

• Days Won

51

2 Followers

About סלבה

• Birthday 16/02/1988

Recent Profile Visitors

1,013 profile views
  1. מיטיולן, לא מיידטלנד. שפה מוזרה, אבל גם אודגארד זה אדגור בכלל, ככה זה סקנדינבים.
  2. מה שפרץ עשה עכשיו לקבהא מעליב רצח. "פותח מבע..."
  3. אנחנו לא ממש יכולים לדעת על מועד ההצעה המדוברת (ציטוט של סוכן לשעבר, לא הנוכחי), ונאמר שרצה לקבל יותר, כך שזה כלכלי כנראה.
  4. אין מנוס, תלבושות גרועות גוררות תוצאות גרועות.
  5. בית"ר העתיקו לגמרי את המדי משבצות של ברצלונה והדביקו סמל של יומברו. אפילו לא טרחו לשנות את הצווארון שלא מתאים להם.
  6. זה חצי קומי, פסקול פצצה ובימוי טוב ממש, אבל הסיפור בעונה השנייה לא הכי עבר לי. תתחיל.
  7. לא סגור על מה אני חושב על אקדמיית המטרייה.
  8. האמת שיצא לי דביל. לא משנה את העניין. תוקן
  9. על פי מה קבעת שהלבנונים מראש עם קל יותר איתנו? אני לא מצליח להבין. על בסיס כמה אלפים בודדים של צד"ל? יש אנשים ששירתו בלבנון בנובמבר 95 ונודעו לרצח רבין אחרי ששמו לב שכל האיזור זיקוקים. היה הסכם מול לבנון שהחזיק קצת יותר מחצי שנה לפני שהפרו אותו. הקולות הלא מבוטלים האלה זה בדיוק כמו השמאל בישראל. לוקחים מפלגה כמו מרצ הופכים אותה לכוח משמעותי למרות שמדובר באיזה 5%.
  10. לטעון שזה הביא תועלת בעולם מזכיר לי עקרת בית נודניקית שהזמינה מלא אורחים אליה והגישה להם בצלחות חדשות ויקרות. זה בטח הרשים אותם, היא מספרת לעצמה. לא הבנתי על מה אבו עלי הזה מבסס את טענותיו חוץ מסיפור סיפורים. האופן שבו הציג את הקבוצות בלבנון קצת חושף כמה הוא רחוק. הוא, כמובן, כתב את הנוצרים קודם, זה בטח מביא תקווה! רק מה? לפי ההערכות (אין בדיקה רשמית כבר עשורים במדינה המתקדמת הזו!), שתי הקבוצות האחרונות שציין הן משהו כמו 70% ושונאים לנו את הנשמה. הרוב מתנגדים לחזבאללה זה גדול בהתחשב בזה ששיעים הם הקבוצה הכי גדולה במדינה וגם הכי ענייה בה (איזו מדינה מפותחת!), וזה לא שהשנאה מתנקזת רק להם, אפשר להגיד שכסוג של ברירת מחדל כולם חוץ מהמארונים (20% בערך, באמת מיעוט גדול) שונאים אותנו, אצלם זה רק איזה 75%.
  11. יהיה מעניין אם גם לכדורגל וגם לכדורסל יהיה מאמן זר מאותה מדינה.
  12. ביבי בא חד אבל לא ממש דיבר עניינית (יאמר לזכותו שלא הכי מאתגרים אותו לזה והוא לא היחיד). יאיר לפיד בנאום שכולו חוסר מודעות. הכל סבב סביב זה שביבי אגואיסט שרק שומר על הכיסא ומרגיש בעל בית וכל השיט הזה, ומנגד הוא רק עשה לעצמו שם תעמולה עם "כשאהיה ראש ממשלה". לא אמר כלום. היחיד שדיבר לעניין, אמנם עם קצת יותר מידי פאתוס אבל עם אמירה אמיתית ותוכן, זה נפתלי בנט. הוא איש ציבור שחייבים להעריך, חבל שהוא מספר 2 קלאסי. מעניין אם הוא יתאחד מתישהו עם אגף גדעון סער בליכוד.
  13. מושיקו מור זה באמת בושה וחרפה, תשמע.
  14. קבילה ישראלית אין, וגם הקהילה היהודית לא חיה בביטחון מוחלט.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.