Jump to content

שורה

משתמשים רשומים
    71
  • Last visited

Everything posted by שורה

1. המאמן הכי טוב שאפשר להביא לפה.
  2. אם היה למישהו שם מוח,היו מביאים עונש נטו לפגוע באוהדים ולא בקבוצה, משהו כמו- מכבי מארחת את כל דרבי בשנתיים הקרובות, תאמינו לי, זה יפגע בהם חזק. כל דבר שיפגע כספית באלי טביב אז הנבלות הרוויחו.
  3. וואלה להעיף אותו אחרי שני משחקים היה ממש חכם, רב"ש השתפשף , הוא מבין כדורגל ברמה גבוהה, תן לו שנה במכבי ( שנה אני לא מדבר על לבנות תשתית כמה זמן שהוא ירצה) ואז תשפוט אותו. אני לא רואה שום מאמן יותר ראוי ממנו . ואל תגיד קשטן, הוא חי עוד בשנות ה90
  4. כרגע אין מאמן בעולם שבעונה אחת יעשה מאיתנו אימפריה, זמן וסבלנות זה שם המשחק. אם תיהיה לך הנהלה חזקה שתתן לך גב, אם גולדהאר יהיה יותר סבלני. רב"ש הוא האיש ..
  5. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  6. חייבים כמה שיותר מהר להתחיל לבנות את העונה הבאה, יש לנו בסיס של צעירים תותחים אחד אחד, אם רק יהיה כיוון, רק תיהיה הנהלה חזקה, העתיד יראה צהוב מתמיד. אני עדיין חושב שמקומם של עטר ויצחקי לא צריך להיות כאן, אני לא סטייק, ועל הזין שלי הגול שלו אתמול - הוא וההודי חייבים לעוף. אני דווקא לא בעד קשטן, לדעתי הוא פאסה, אם יהיה אפשר להביא את רב"ש אז בכל הכוח שבלב. אסור לדעתי להביא אנשים מחו"ל, אני לא רוצה מאמן/מנהל שבשביל לדעת מה זה מכבי הוא צריך את הויקיפדיה. למנות אנשים כמו : אמיר שלח, גדי ברומר שהמכביזם זורם אצלם בדם.. נ.ב כמה סימלי שבחג הפורים אוהדי הפועל הורידו את התחפושות של יפי הנפש וראו כמה זבל הקהל שלהם. שמאלנים מזדיינים, תמותו.
  7. זה היה הרגע הספורטיבי הכי גדול שיצא לי להיות נוכח בו.. באתי ישר מהצבא אחרי שתפסתי שני אוטובוסים, וכל הדרך שכנעתי חבר בטלפון למה כדאי לו לבוא. הוא אחרי המשחק הודה לי, וגם כשהוא לא אוהד מכבי ( פשוט לא אוהד שום קבוצה), הוא אמר שהוא בחיים לא הרגיש משהו שדומה לזה. באמת, אחרי כל החרא שאכלנו השנה ממכבי רגל, מכבי עף הוכיחו לנו שהמכביזם לא ימות אף פעם..
  8. אנגליה: : ניוקאסל ספרד:: בארסה, מאז ימי לואיס אנריקה הגדול שגרם לי להתאהב איטליה: :שונא את הליגה הזו גרמניה: : איכס צרפת: : כנ"ל טורקיה:: כנ"ל יוון:: כנ"ל סקוטלנד:: כנ"ל ברזיל: : סנטוס ארגנטינה:: אין. ישראל חוץ ממכבי:: המשטרה הבריטית
  9. שחקן אדיר.. באמת אדיר.. אבל אני לא סובל אותו, ואני נגעל מהמחשבה שהוא הקפטן שלנו..
  10. להחתים כמה שיותר מהר, יהיה נחמד לראות את עטר ויצחקי נותנים הקשב
  11. אין ספק שזהו השחקן שיש סביבו הכי הרבה הייפ בשנים האחרונות בנוער, כל משחק נוער כובש+ מבשל+ סוחט אדום+ השם יודע מה, למה הוא לא עולה לבוגרים? ואם זה קשור לשמועות סביב החוזה שהוא לא רוצה לחתום עליו? אסור לוותר על היהלום הזה!
  12. אם היה מנהל מקצועי שיודע לכוון, הכל היה בסדר
  13. http://one.co.il/Article/192025.html עוד שעה יעקב בוזגלו מאשים את מכבי בפיגוע, ושזה היה בעצם מיץ' ואנגלידס שניסו להוריד את מאור
  14. אי אפשר להגיד שזו ריאל הכי טובה אי פעם, כי קבוצות בניגוד לשחקנים נמדדים לפי תארים ושיטת משחק. בנתיים השיטה של ריאל לא מבשרת שום דבר, לא משהו חדשני , לא משהו שלא ראינו כבר. ו"התואר" היחידי של הקבוצה הזו זה גביע המלך.
  15. שחקן אפריקאי צעיר שפשוט לא בא להם טוב בעין, להגיד לשחקנים לא למסור לו, ולהחרים אותו, לגרום לו לבכות.. נכון, הם לא החברים הכי טובים.
  16. במבט שני על הנושא, אנחנו פשוט נכנעים.. הם ניצחו אותו, הם קיבלו את מה שרצו, הוא מחוץ לקבוצה והם נשארו, וימשיכו לעשות מה בזין שלהם. חייבים לעשות משהו, אני לא חלק מהשחקן ה-12 אבל אנשים בעלי השפעה פה חייבים להרים את הכפפה.
  17. ברור לי שצריך לקרות משהו חריג בשביל שזה יקרה.. בשביל זה אנחנו כאן אחי! וזה בהרבה יותר משחקן שהם לא יסתדרו איתו.. זה חמור, גזעני, ומביש.
  18. עדיף לשחק עם ילדים מנערים ג' ולא עם הבני זונות האלה, זה הרבה מעבר ל"יכולת" וכדורגל, זה פשוט גועל נפש, והם חייבים לשלם.. מצידי שישבו כל העונה ביציע!
  19. בנים של זונות צריך לצאת למאבק, כמו אז שרצינו להחזיר את אבי. להעיף את כל הרעל הזה מהקבוצה שלנו. מי הם חושבים שהם ? הם פוגעים במועדון שלנו, הם משתינים עלינו, הם ערסים מזדיינים שחייבים ללכת הביתה. לעשות חרם על בחור בן 18?, זה כבר הרבה מעבר לכדורגל, זה גועל נפש וגזענות. שברק האפס הזה והשודד זקנות ילכו הביתה, אני נגעל שאנשים ברמתם נמצאים במועדון הכי מפואר בכדורגל הישראלי. לא אכפת לי שעטר הוא תותח על, הוא בנאדם קטן וטיפש, ומגיע לו לעוף לאלף עזעזעל. אותו דבר ברק. אי אפשר לשתוק על זה.. פשוט אי אפשר..
  20. תודה מוטי.. אני מקווה שהשחקנים ישלמו על זה...
  21. כן.. זה רק מה שחסר לנו.. אחרי הדרבי הוא יגיד שניצחנו את המחצית השניה 0-1
  22. הוא בא לכאן בגישה שהוא מסי, שהוא מעל למועדון, שהוא השחקן הכי טוב שנחת פה אי פעם. החתיכת אפס הזה לא שווה כלום מקצועית, אבל נעזוב את זה. הוא חתיכית זין, בנאדם שיוצא ככה על המאמן שלו .. צריך לשרוף אותו, ובמקום להעיף את המזדיין בתחת הזה, העדיפו לפטר את מוטי ( ברור שלא רק בגלל התקרית עם האריס) אני נגעל המתקופה הזו שעוברת על המועדון.. וכואב לי שמוטי הלך הביתה.. אבל סבבה הצעד כבר נעשה, הדבר הראשון שהמאמן שיבוא צריך לדרוש, להעיף את החתיכת חרא הזה. באמת בחיים לא יצאתי ככה על שחקן של מכבי , אבל השרמוטה הזה הגזים יותר מדי. אנחנו בתור קהל חייבים לפעול .. לא הגיוני שהפרימדונה הזו יעשה מה בזין שלו ואנחנו נשתוק.. אם לא היה לו כבוד למוטי, לא יהיה לו כבוד לאף מאמן שיבוא, להעיף אותו = מסר לשחקנים!!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.