Jump to content

שורה

משתמשים רשומים
    71
  • Last visited

Everything posted by שורה

1. אני תקוע אצל מישהו בלי כבלים חייב שידור אחים שלי
  2. הוא לא כזה טוב בטח לא פנטזייה ביסטר יא אח יקר
  3. מדהים איך בשני חלונות הדיבור משתנה כאן. מדברים על פרוספקטים של חיפה ולנו יש ביצים. כל הכבוד לצוות המקצועי.
  4. מהקצת שראיתי את את קאסיירה - מדובר במפלץ בסדר גודל של נוואקמה. כל דריבל שלו הצגה. קשה לי מאוד להאמין שאפשר להביא דבר כזה
  5. ואף אחד מהם לא היה אמיתי הם הורידו זר אחד אחרי חצי שעה שבכלל התברר שחתם בקבוצה אחרת לפני שבועות שפורסמה הכתבה
  6. זה מה שצריך לעשות מבחינת רכש ומקווה שיצא לפועל. -4 שחקני רכש- חלוץ זר קשר 10 זר קניקובסקי ובלם זר אם הרננדס עוזב. במצב כזה- רוטציה בליגה שלפעמים ג'ראלדש ינוח לפעמים גררו או ה10 המיועד. קניקובסקי נכנס מושלם לסיטואציה כזו כי הוא יכול לשחק את ה10 וה8 בצורה שווה וטובה.
  7. אני גם עשיתי הרכב בטוויטר ויצא לי שישה זרים - אחד מהבאים תהיה התפשרות ישראלית חלוץ בלם שחקן קישור שמחליף את פרץ
  8. דבירטופ אח יקר אתה הזייה דור פרץ שחקן העונה - עזב פשיץ החלוץ הבכיר - עזב טיבי הבלם הכי טוב שלנו בשנים האחרונות - עזב ריקן שחקן סגל בכיר - עזב שכטר חלוץ שני - עזב בלקמן חלוץ שלישי - עזב ובנתיים השוער והמגן השמאלי שלך לא קרובים להישאר. אבל הייייייייייייייי עזב אותנו שחקן אחד
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.