Jump to content

Tomer_R

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by Tomer_R

1. יוו אני עדיין בהלם איזה שחקן זידאן לא עשה כלום במשחק אבל ב-2 דקות הביא ניצחון
  2. איזה ילדים או אנשים מצחיקים אתם
  3. אני בעד אבל כבר מחר תשכח כבר מהרעיון אבל יש לך השפעה להביא איתך עוד אוהדים מיציע ג' ?
  4. A.C.A.B די לאלימות המשטרה
  5. יש גם דברים טובים כמו : 1)לא תיהיה להם ביתיות מכוון שהם לא יכולים למלאות את 4-5 או 10-11(מה שהם יבחרו) 2)במשחק בית שלהם נגדו ככה יוכל לבוא יותר קהל מצדנו מכוון שזה יהיה כאילו עוד משחק בית שלנו
  6. די לאלימות אני לא מצדיק אותם,אבל לבן אדם הזה מגיע לקבל מכות במשחק שלהם נגד נתניה חבר שלי היה שם והוא אמר לכולם ללכת אליהם ולהרביץ להם הוא מנהיג אחרים ללכת להרביץ לאוהדים אחרים גם מה שקרה בקרייה בסיבוב הראשון אני בטוח שהוא הנהיג אותם
  7. אני זוכר שכולם ברחו למטה
  8. אם זה היה "מזמן מזמן" אז לא היה שעון . בבלומ-ילד אין הרבה זמן שעון ..משהו כמו שנתים שלוש יש תשעון הזה . לא היה שעון אוטומטי !!!
  9. אחחח איך אני זוכר את זה במחצית הייתי כזה עצבני אבל אחרי הגול של פרוחננקובס ושל הולצמן יוווו איך שמחתי חזרתי עם חבר והאחיות שלו נרדמו ואז קיבלתי ידיעה מאוד קשה אנחנו לא נוסעים לחגיגות !! לא זהלא קורה לי עוברות 7 שנים אחרי האליפות עם זוהר והקלטת שמכרו לכולם ו-8 שנים מהדרך שחזרנו מבאר שבע עם חלק מהקורה
  10. שליי היה מזמן מזמן בלומפילד דרבי אחד המשעממים נגמר 0-0 ודבר אחד אני זוכר שהשעון נתקע
  11. אל תגיד דברים שאתה לא יודע יש נוער בשער 8 וגם בשער 13 וכניסת נשים חינם לוני לא יכול לשים כל משחק ואם תשבר עכשיו אתה והילדים שלך תקבלו מכות מהמשטרה
  12. איך שפרימו אמר שאבי נימני הביא את האליפות כל הכבוד לו הוא היחידי שנכנס בקלינגר ואיך אבי רצון ביקש מהאבטחה שיעיף אותכם היה מזה מצחיק ועוד בשידור חי
  13. בעזרת השם מכבי תבנה קבוצה טובה לעונה הבאה
  14. פשוט ביזיון שהם עדיין ממשיכים לשקר מה שהיה שם זה אחד הביזיונות ביותר שהיו במגרשי הכדורגל מצד אלימות המשטרה אין לאף אחד תמונות או סרטים של אחד האירועים ???
  15. במילה אחת :ביזיון אבל הגוש היה מרגש
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.