Jump to content

Tomer_R

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by Tomer_R

1. כן אבל נראה לך שהגיוני שהפאנטיקס צריכים לריב עם ההנהלה בשביל זה. וזה לא שהקהל הרחב עוזר להם, הם לבד במערכה.
  2. תמיד יהיו את אלה שיבואו. אם נביא חצי מהכמות שהבאנו בסיבוב הראשון עשינו את שלנו.
  3. הוא התכוון שזהבי החזיק שקית של מכבי
  4. במדריך הוא מבקש להוריד את האפליקציה הזאת : multiscreen live wallpaper וב play store אני לא מוצא אותה יש דרך להוריד אותה ?
  5. סבבה תודה אתה אומר להזמין את הגרסא הרגילה ולא את השחקן נכון ? סבבה תודה אתה אומר להזמין את הגרסא הרגילה ולא את השחקן נכון ?
  6. כל אלה שהזמינו דרך האתר footballshirtkit, מה ההבדל בין player version לגרסא השניה, מה האיכות יותר טובה ? ואם להזמין אותה מידה כמו שאני בארץ ? תודה.
  7. מישהו פה הצליח להזמין דרך האינטרנט ? שאני מנסה לסמן שער 13 הוא כותב לי: "אין מקומות זמינים באיזור זה"
  8. יש לי בעיה בפיפא יש לי פיפא במחשב,בהתחלה זה עבד טוב,אבל אחרי כמה ימים,שאני בא לשחק המשחק לא עולה וישר יוצא החוצה. פתרונות בבקשה.
  9. כל פעם אני מתעצבן איך לוני הטיפש הזה היה קבוע נותן לחיפה,הפועל ובית"ר את 4-5 ו-7.
  10. אה סליחה קוסטה אתה הכל יודע נכון.תמשיך להיתפס בקטנות. כל עוד מיצ' לא ימנה מנכ"ל,וימשיך לתת אמון בג'ק הקבוצה הולכת לאבדון. הנזק שהוא עושה,אמנם לא מרגישים אותו עכשיו,אבל לאט לאט הוא גומר את הקבוצה.
  11. עם כל ההאהבה למיצ' הוא מרסק את המועדון.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.