Jump to content

Tomer_R

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by Tomer_R

1. אני מקווה שמישהו יוכל לעזור לי יש לי ווינדוס 10 64 ביט הדרייבר שמותקן לסאונד הוא ל- 32 ביט איך אני יכול לסדר את זה כי כרגע אין לי קול במחשב תודה
  2. הורדתי את השדרוג מהלינק שהבאת. עכשיו הוא מבקש ממני product key מה עלי לעשות?
  3. הרגשתי שאני בחזרות טקס סיום בית ספר יסודי.
  4. אלה הלקוחות שמכבי מטפחת
  5. אלברמן חייב לרדת לספסל. ראדי חייב לעלות ליציע.
  6. עמיתקו מה חזרת לפה ימסכן עוף עוף מפה
  7. חדי העין ישימו לב שכל שלושת השערים של ק"ש נגד חיפה היו על הראש של דגני, לרבות השער השלישי שבא מבישול ישיר שלו.
  8. אתם יכולים לבכות, להאשים ולהתלונן כמה שבא לכם בסופו של דבר הכדור היה ברגליים של ראדי שאייגבור היה על הרצפה.
  9. הרכבות יהיו מפוצצות באנשים לא נראה לי שיהיו בכלל סדרנים לדעתי תקנו את הכרטיס הזול ביותר
  10. מי שבא עם מנוי של הפועל הם שואלים אותו שאלות או ישר מוכרים לו ?
  11. יותר עצוב הלחן והמילים מהבן של...
  12. אנשים מסכנים שהייתי מאחל להם קבוצה בתחתית אם לא הייינו אוהבים את אותה קבוצה.
  13. אז מה אתה בא להגיד ? שהוא באמת יכול להחליף את התכולה של הפחיות ?
  14. גם אם יהיה משחק הדבר האחרון שהמשטרה תרצה שתצא רכבת חזור לת"א מחיפה עם אוהדי מכבי והפועל ביחד.
  15. עוד למישהו זה נראה מוזר ששלושה ספרדים עוזבים את ישראל בגלל המצב ושלושה ספרדים אחרים מחליפים אותם בתפקיד. עדיין יש למישהו ספק אם אוסקר עזב בגלל המלחמה או לא
  16. גולדהאר וג'ורדי במהלך חכם של משא ומתן על מנת להוריד את המחיר. מצד אחד הפועל לחוצים למכור, ומצד שני ב"ש וחיפה לא ששים לרכוש אותו. כך שבת'אכלס רק מכבי כרגע יכולים לרכוש אותו, ועכשיו המטרה רק להוריד את המחיר רכישה.
  17. ממש רציתי בשביל ראדי שיבקיע, אבל אי אפשר לצפות משחקן שלא מצליח למסור פס מדויק להבקיע פנדל דקה 90.
  18. לכתב של ידיעות קוראים נדב. וזה לא זה שבתמונה.
  19. בוואטסאפ שלחו לי תמונה עם הטופס של ההרכבים. כמו שזה נראה אף שחקן של מכבי לא מדליף, אלא מישהו מההתאחדות או השופטים שמקבל את הטופס.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.