Jump to content

P.Maldini

משתמשים רשומים
  • Content Count

130
  • Last visited

• Days Won

4

3 Followers

Recent Profile Visitors

2,642 profile views
  1. משחק מדכא, הנחמה היחידה שלי היא שאנחנו אפילו לא ב30% יכולת, וכל אחד מהפצועים שלנו אמור להיות שדרוג גדול לעומת אלה שבהרכב כרגע. ג'ראלדש - עם כל האהבה וכל הרצון הטוב, העובדה שאני מחכה לקנדיל כמו שאני מחכה לגולסה ולאצילי לא מבשרת טובות. הוא עושה רושם של אחלה מגן אבל כרגע הוא לא נראה כמו מגן שמתאים לסגנון המשחק של קבוצה שנמצאת 70 אחוז מהזמן ב30 מטר של היריבה. מקווה שישתפר, לקראת סיום המשחק הוא התחיל לשחק על הקרקע במקום סתם לזרוק כדורים לרחבה וזה היה הרבה יותר מועיל. פרץ וגלזר 90 דק מול חדרה שבאה במוד כזה זה מיותר, אם גולסה יהיה כשיר ליותר משבועיים ויוציא אחד מהם מההרכב זה יעשה פלאים להנעת הכדור שלנו, בפרט מול בונקרים מהסוג הזה. אם ניקוליץ יתברר כשחקן, אני שם אותו במקום מיכה ומעביר את האחרון חזרה לקו. מיכה יודע איך לקרוא את ההגנה וליצור עומס באמצע בטיימינג הנכון (ולשחרר את הקו לסבוריט/קנדיל), כלי חשוב שאיבדנו ברגע שזה נהפך לעמדת המוצא שלו ומקל על ההגנה לקבל אותו. 25,000, בלומפילד באור יום, שבת, מפוצץ ילדים, חוויה. חבל שלא שלחו אותם הביתה עם 3-0.
  2. מישהו נוסע למשחק מאזור השרון ויש לו מקום?
  3. חחחח השוער הטוב בעולם לגילו? יותר כמו השוער הפח לגילו! לא ככה חבר'ה תנו בלייק
  4. הסוכן של רז שלמה גאון הכי חלש על המגרש
  5. ליד אמאדור ופיבן הוא נראה פיקה עם הכדור
  6. P.Maldini

NFL 2019

רדיט ב5 לייב יש היום צ'יפס - ריידרס
  7. אם הוא באמת בן 18... יש פה פוטנציאל
  8. צעד שיעזור מאוד לכדורגל הישראלי ולכן לא יקרה
  9. ממש לא אלא אם כן אתה מגדיר "יכולה להיות" כעונה שעלית לבתים ומכרת שחקן כמו ראייקוביץ ב5 מליון יורו (עדיין לא בטוח)
  10. אתם מדברים על זה שיוני לא שחקן קו כאילו הוא באמת דבוק לקו כל המשחק, מול בני יהודה (בעיקר בחצי הראשון מסיבות מובנות) הוא שיחק רוב הזמן ליד בלקמן כשג'ראלדש היה אמור לתפוס את המקום שהוא פינה. כשהוא בשמאל הוא באמת יותר מרווח, וגם אני מסכים שזה בזבוז להשתמש בו בצורה הזאת.
  11. אולי די עם החארטה הזאת? (לגבי מיכה, על עטר מילא)
  12. "אם הוא לא היה ישראלי לא היו מסתכלים עליו" זה פשוט טיעון שלא יכול להיות תקף במציאות הקומוניסטית שנקראת הכדורגל הישראלי. 90 אחוז מהליגה היו עובדים בבנק בלי הגבלת הזרים. בלקמן זאת החתמה טובה לנוכח המציאות הזאת ולנוכח מצב הסגל (גיל, חוזים וכו') שהמכבייה פירט. כשמכבי תגיע לעונה, הוא גם יתרום.
  13. גם וידאר לא היה מצליח במכבי הנוכחית, המשחק שלנו לא שוטף וכל הקישור ומעלה בכושר לא טוב. אם אין איזו הברקה של מיכה לא קורה כלום. מי שסובל מזה הכי הרבה זה החלוץ. עד שיוכח אחרת השלישייה ההתקפית הזאת לא יכולה לשחק ביחד, שלושה שחקנים שמתקשים להפעיל אחרים או בכלל לתרום לשטף המשחק. אצילי גולסה וניקוליץ הפצועים כולם שחקנים שעל הנייר יכולים לתרום לנו בפן הזה ולהכניס קצת חיים למשחק ההתקפה המדכא שלנו מפתיחת העונה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.