Jump to content

חרישי הוא הלילה ואפל

משתמשים רשומים
    45
  • Last visited

Everything posted by חרישי הוא הלילה ואפל

1. נראה שגם להפועל אין יותר מדי שלטים ביציע… מכבי האש עובדים שעות נוספות.
  2. אנחנו אחרי ניצחון עליהם בטוטו, ניצחון על חדרה בגביע ומהפך מול הפועל ירושלים. הם באים אחרי הפסד לנו בטוטו, הארכה מביכה אחרי שקיבלו 3 שערים מהמקום האחרון בלאומית והפסד לבש פלוס פיירו מורחק. הרכש שהביאו לא כל כך עוזר בנתיים פרט אולי לחמד שכבש צמד שלא מנע הארכה מביכה בגביע ועוד אחד בטעות בטרנר. הלחץ שם אטומי. חייבים לנצח, זה ירסק אותם.
  3. קר למות, לא כמו ראשון בגביע אבל קר. מבול עם מופע ברקים בחימום, במשחק נאדה. מהפך קשה לצפייה, אין לנו הגנה, בקושי התקפה אבל מנצחים. קיקו היה חיייבבבבבבב לשים את זה ולהרגיע אותנו עוד לפני המחצית, גם תורג׳מן בחצי השני. הפער עולה ל4 (בפועל 3 תורידו לנו נקודה). הלאה לסמי. טקלההההה
  4. אוהב מאוד את אחים לסמל, יחד עם זאת צר לי, זו הייתה ועדיין מחאה של קוקסינלים.
  5. חיפה יעברו מה קרה לכם אין סרט שלא, גם אם מגיעים לפנדלים אין סיכוי בעולם שהם מפסידים פעמיים בשבוע בפנדלים. אגב דין דוד ירק על שחקן של כפר סבא עכשיו, אליאס קיבל על זה אדום בדרבי כשירק על סבוריט.
  6. https://www.facebook.com/share/v/Xmpq9VP4tPGmfsRi/?mibextid=KsPBc6&startTimeMs=14283000 רדיו חיפה פלוס הפנדלים מומלץ עם הקפה של הבוקר
  7. נכון שאנחנו נראנו מאוד מאוד מוגבלים בהתקפה וחייבים לעבוד על לתת את הפס לגול כי בלי זה אין תכלס אבל עדיין הגענו ל3-4 מצבים מסוכנים (דור פרץ לבד יכול לסיים עם צמד, הנגיחה של רביבו, זהבי בזווית קשה וכו) בעוד שמכבי חיפה הגדולה והמפחידה לא עברו את החצי. לא ברור לי איך דגו לא הכניס את רפאלוב או חמד לפחות לפנדלים אבל למי אכפת, שידחוף אצבע לתחת. ישששששש 1 מתוך 3.
  8. שחקנים אנמיים, נתקעים אחד בשני… אין משחק אגפים, אין רעב, אף אחד לא רץ באמוק על השופט אלא ממשיכים כאילו כלום… אין מחשבה יצירתית קצת פאקינג פאול וכל צד ימין ריק ואף שחקן לא עושה תנועה קצת שונה ומפתיעה… שוב הרמות שלא עוברות את הראשון… חיפה לא עוברים את החצי ובסוף ישימו לנו מאיזה הרמה גול מסריח… קדימה תביאו לנו את זהההה
  9. אם אני לא טועה יש להם 2 נקודות על תנאי
  10. החילוף של ביטון ושינוי המערך הרג אותנו
  11. העונה היום נגמרה. אין אופי לקבוצה הזאת לצערי. איזה שלשול.
  12. אני באמת לא מבין את הקהל המטומטם שלהם. ״דרבי, קיבלנו גול בדקה הראשונה, מה נעשה? נדליק פירו!״. ״דרבי, זהבי זיין אותנו עם צמד עם פיו פיו לכיווננו, מה נעשה? נשיר לו זהבי מת כשנכנסו בו בתיקול שהוא קם ממנו אחרי דקה!״. אשכרה הגענו לימים כל כך טובים כאלה שהם ׳שמחים׳ שהשחקן שכבר כבש נגדם צמד שוכב פצוע למשך דקה על המגרש. וגם אתמול הם ׳שמחים׳ שקיבלו רק 4. רק תסתכלו על התגובות לפוסט תוצאה… ״גברים!״ ״גאים בכם!״… יש לי חברים אוהדי הפועל שמספרים שכל דרבי שנגמר ב3-0 ומטה הם יוצאים עם תחושת הקלה כזאת. איפה היינו בין 2008-ל2012 ואיפה אנחנו עכשיו… כמה מרור הם האכילו אותי בתיכון ומה עם הכלב ישרמוטותתתת תעריכו כל דקה ודקה!
  13. מילא מוזיקה, למה לא לשים שירים שקשורים למכבי? למה אני צריך לשמוע נועה קירל וקולדפליי? יש את עשו בלאגן, את הדיסק פנאטיקס הראשון, אפילו מכבי לבד הוציאו גירסה למי כמוך באלים עם פיטר רוט… לא מובן בכלל… ודי לטילטיל במחצית, הוא כל כך חסר כריזמה ומביךךךך! ״אנחנו מזמינים אתכם לעקוב אחרי מכבי ברשתות החברתיות!״ בחייאת יש פה מישהו שלא עוקב? איף יש יש יששששש איזה רכבת הרים רגשית היה הערב הזה וואו תמונת המשחק שלי (שמצטרפת לרשימה מכובדת - קובי מוסא עם הברכיה לפנים של השמוק האדום, דן גלזר מסתכל על שחקן אדום על הרצפה ובן חיים מפוצץ בלון אדום) היא דור פרץ דורך לאייבינדר על הביצים. תענוג. אגב אופסייד ברור בגול השני שלהם
  14. בלי אבוקות בבקשה, אל תתנו להם סיבה להוריד לנו נקודות
  15. יאללה שיפסידו משחק הבא ויודחו ושיצא באדום
  16. מהאנשים האלה שאתה לא יכול לשנוא. עצוב מאוד
  17. נגמר הסיפור שלנו, גם אם ננצח פה בטעות… לקבוצה שמאבדת ככה 10 הפרש לא מגיע לקחת אליפות.
  18. בחיים לא אבין אוהדי הפועל כמו זה שעכשיו המצלמה צילמה אותו. הקבוצה שלך ב10 שחקנים, קיבלה את השלישי עכשיו בראש (שני שערים תוך כמה דקות) בדרך למה שנראה שיגמר יותר מ3-0 והוא רוקד ומחייך… מה
  19. די נו, זה אדום. בכוונה או לא, כמעט הוריד לו את הפיקה. אם זה נגד מכבי והשופט אומר להמשיך כולנו פה תוהים איזה וולוו הובטחה לו. 3 לך הפועל, אחרי השבוע הזה אני מבקש אלוהים תן לי 2 ברביעי, לא דורש יותר.
  20. ביתר כבר 1-0 איך אנחנו תמיד מסתבכים עם כל החדרות והריינות המסריחות האלה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.