Jump to content

חרישי הוא הלילה ואפל

משתמשים רשומים
    45
  • Last visited

Everything posted by חרישי הוא הלילה ואפל

1. מהאנשים האלה שאתה לא יכול לשנוא. עצוב מאוד
  2. נגמר הסיפור שלנו, גם אם ננצח פה בטעות… לקבוצה שמאבדת ככה 10 הפרש לא מגיע לקחת אליפות.
  3. בחיים לא אבין אוהדי הפועל כמו זה שעכשיו המצלמה צילמה אותו. הקבוצה שלך ב10 שחקנים, קיבלה את השלישי עכשיו בראש (שני שערים תוך כמה דקות) בדרך למה שנראה שיגמר יותר מ3-0 והוא רוקד ומחייך… מה
  4. די נו, זה אדום. בכוונה או לא, כמעט הוריד לו את הפיקה. אם זה נגד מכבי והשופט אומר להמשיך כולנו פה תוהים איזה וולוו הובטחה לו. 3 לך הפועל, אחרי השבוע הזה אני מבקש אלוהים תן לי 2 ברביעי, לא דורש יותר.
  5. ביתר כבר 1-0 איך אנחנו תמיד מסתבכים עם כל החדרות והריינות המסריחות האלה
  6. זה או שהוא הכי טוב בעולם או שהוא במשחק בלהות, אין אמצע. אפשר לתת מנוחה משחק שניים שיחזור חד יותר
  7. אני מאוד מאוד רוצה להיות אופטימי אבל אני מרגיש שאשקר את עצמי אחי 5 הפרש נמחקו בשלושה ימים, מה מבטיח לי שה5 הפרש הנותרים יחזיקו? מילא היינו נראים טוב מחמיצים אבל אנחנו פשוט על הפנים
  8. תביא איתך מטריה. שבוע שעבר אני יושב בבית, בחוץ גשם ורשום בהיר לך תסמוך על האפליקציות של מאז האוויר…
  9. צבי אומר שקר לו בראש, תסגור איזה חלוןןןן
  10. נראלי שאפשר להחזיר את ריינה למקומה הטבעי מ״הפתעת העונה - פלייאוף עליון״ ל״מסיימת במקום 11 ונשארת בליגה״. היה להם רצף נחמד אבל נגמר הסרט. כמובן שנגדנו יסחטו תיקו 1-1 כרגיל.
  11. חחחחח מה זה כפיר אדרי איזה מטומטם
  12. תודה לך מכבי! חילופים מעולים של רובי. אחלה קיקו, שרן ברנסנס. ג׳קי, המאמן ובכלל אשדוד אתם על הזין אינשאללה תתפרקו כבר. זסנו שחקן מלוכלך מסריח, לא רוצה אותו אצלנו. הלאה, יש חדרה בראשון וזה הכי חשוב העונה!
  13. דקה ראשונה פקקים לרגל של מילסון - צרצרים קןרעים ליונתן כהן את הנעל מול העיניים של הקוון - צרצרים שערוריית הגול שנפסל על כלוםםםםם מכבי חייבים להתעורר ולהפוך שולחנותתתת יש פה שחיתות ושוחד לכאורה שזועקיםםםם לשמיים!
  14. זה כאילו חוק לא כתוב בעולם הכדורגל, כמו שבכל מונדיאל יש הולנד נגד ברזיל או ארגנטינה נגד ניגריה ככה כל משחק של חיפה הוא בסמי עופר
  15. כל משחק בדקה 80 כשאנחנו מובילים ״אם מכבי תנצח זה יהיה המשחק הx ברציפות ללא הפסד״… כמה ניחוסססס בדקתי, הוא עושה את זה כל משחק!
  16. אין אפשרות להעביר את ההותר לפרסום הנוראי הזה בערב? זה גומר אותנו נפשית. אני מכיר אישית מישהו שקיבל אירוע מוחי קל מרוב כאב על החיילים שנפלו…
  17. אנחנו בעונה שעברה גם נתנו חמישיות ושישיות לריינה וחדרה, ראינו איך זה נגמר בסוף. הכי חשוב זה המשכיות וגם 1-0 ו2-1 זה ניצחון ששווה 3 נקודות וכל עוד אנחנו מנצחים, חיפה יכולים למצוץ לי את השמאלית
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.