Jump to content

חרישי הוא הלילה ואפל

משתמשים רשומים
    45
  • Last visited

Everything posted by חרישי הוא הלילה ואפל

1. הפועל רעננה - הפועל באר-שבע, שבת ב 17:00, איצטדיון נתניה X הפועל חיפה - מכבי פ"ת, שבת 18:00 קרית-אליעזר. 1 בני-יהודה - עירוני קרית-שמונה, שבת 19:00, בלומפילד. X הפועל עכו - עירוני אשדוד, שבת 19:00, עכו. 2 בית"ר ירושלים - בני סכנין, שבת 19:30, טדי. 2 הפועל ניר "תרדו כבר ליגה" רמת-השרון - מכבי חיפה, ראשון 20:15, גרונדמן. 2 שאלת בונוס מספר 1 - לזכות ב״ש שאלת בונוס מספר 2 - לזכות בני יהודה קדוסי
  2. יורם ארבל:״והנה בלו קולע את זה לא טוב״ (הכדור לא נכנס)... נחנקנו יורם נחנקנוווווו
  3. ״אתה רוצה סקופ?? (כן!) שאט דהה פאקקק!השעה-17:63 בלילה,עבדך הנאמן מתחבא בתוך הבאר של קפטן הצהובים שרן ייני..״ ומיכה יש לו פרצוף מסטול מאז שהוא עלה לבוגרים אמרתי את זה...
  4. הכל גמור במשחקים היום גם ריאל מחר... חבל שליגת האלוםות מעניינת רק משלב החצי...
  5. יאללה עכשיו התירוץ של ״חוסר מודעות לקראת העונה הבאה שפוגע ביכולת המשחק״ לא תקף עכשיו שיחזור לעצמו!
  6. אחי ההגרלה הייתה רק ל11 ל8 זה של הפועל... תרשום בשדים אולי תמצא...
  7. עוד מישהו שם לב שבשיר של הפרויקט בסוף קאלה בא ומרים לפרוספר את התוגה חחחחחחח
  8. חייב להתעורר במיוחד עכשיו בפלייאוף
  9. מת עליו תגידו תודה באיטליה הכרוז צועק את השם של הכובש 10 פעמים
  10. צודק מאה אחוז עברתי את הסדרן הראשון שבודק שאתה באמת בשער שאתה אמור להיות, הייתי עוד עם תיק באתי כבר להניח אותו על הרצפה כדי שיעשה קודם לי בדיקה ואחר כך לתיק הוא עוד צועק עלי:״מה אתה שם את זה על הרצפה?? כנס כבר אתה מעכב את כולם״ והוא לא בדק את התיק ולא עשה לי בכלל בדיקה גופנית...
  11. כוסאמא של פלאפון אני שומע שיש לי הודעה כולי באטרף מחפש ת'נייד בסוף "פלאפון חוגגת 5 שנים ויש לך הטבה של5GB חינם" לכו תזדיינו!
  12. הם מנסים לחקות את ארץ נהדרת עם ה"מבזק" רק שאצלם יש אולי בדיחה אחת שמעלה בי גיחוך קל...
  13. הוא דורך את הנשק אחי חכה לשבוע הבא הוא גם ירה בו
  14. עזוב את זה מישהו לידנו בא שאל אותי אשכרה באיזה מקום מכבי ומי מקום שני והוא לא צחק שאל ברצינות...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.