Jump to content

חרישי הוא הלילה ואפל

משתמשים רשומים
    45
  • Last visited

Everything posted by חרישי הוא הלילה ואפל

1. אני במחשבות רעות על תקופת היורו/אולימפיאדה. מרגיש לי שהם מתכננים לנו משהו נוראי.
  2. אחד מגדולי המכביסטים. לא עם הכי טכניקה, לא הכי טוב, לא הכי רע, אבל עם הכי עם לחימה, הכי עם אמונה, תמיד נותן את הכל. גוף בנוי כמו פסל של מיכאלנג׳לו - בדיוק כמו שאני מדמיין ״מכביסט״. לאבא שלי היה את ויקי פרץ, לנו יש את דור. ביום שיפרוש נעריך אותו יותר.
  3. באתי להתענג על התקציר של חדשות הספורט ולהנות לראות אותם בוכים (וגם לראות את ביתר עוברים את הפועל בטבלה) ואז - ״אסור לנו להראות לכם את תקצירי המשחקים מהערב עקב איסור של מנהלת הליגה״ אלי אילדיס. מה קרה קניאס יודע דברים על העורך מה זה השכונה הזאת חחחחחח
  4. ״אם שחקן שלי יתנהג ככה אני אעיף אותו מהקבוצה״. יעקב שחר על זוסוואה. והם עוד באו על זהבי שצעק להוא בקהל לעודד
  5. 57-20 ״למכבי אין הגנה״ 56-20 ״הגנה אירופאית של חיפה!״ אנחנו מובילים באחד +37 לנו, +36 להם.
  6. 3 אליפויות רצופות, ליגת אלופות, אירופית, קונפרנס, נצחונות בדרבים של חיפה ללא הפסד פלוס על היריבה הכי גדולה בצהוב. מדברים על רשימות המתנה למנויים וזורקים רעיונות להרחיב את סמי עופר האירופאי כי מפוצץ כל משחק. פיגור 2-0 נגד ריינה במאני טיים והם הולכים הביתה בדקה 78. ״הקהל הטוב בליגה״.
  7. לא קרה כלום חברה ריינה רק צימקו ל5-2 תכף חיפה לוחצת על הפתור גול והחגיגה המרגשת תחזור לסמי עופר האירופאי
  8. סטטיסטיקות בסוף מתיישרות, לא רואה סרט שריינה מנצחת אותם או מוציאה תיקו מחיפה ב3 שנים הקרובות.
  9. סך הכל תיקו זו תוצאה שגם טובה לנו, בטח עדיפה על הפסד… תיקו זה כאילו לא קרה כלום ועוד משחק עבר=פחות נקודות בשביל חיפה בקופה. מה גם שאנחנו אחרי איבוד פער 10 פלוס הם היו ב2 הפרש זאת אומרת 12 נקודות הבדל שהלכו לפח ואנחנו בלחץ לאבד את זה… לדעתי מחשבה על תיקו היא ליגיטימית. בטח מול קבוצה שהפסדנו לה פעמיים השנה. אגב בכר עשה את זה בהצלחה. תמיד היה בא לבלומפילד גם בבש וגם בחיפה במאני טיים של העונה כדי להעביר את המשחק ולהוציא תיקו - לא כדי לנצח. אני זוכר יפה מאוד תיקויים 1-1 עם ב״ש ו2-2 עם חיפה ועוד 0-0ים פה ושם בעוד משחקים הוא ידע שאת הנקודות שלהם הם יקחו במקום אחר ושאנחנו נבעט בדלי. בכל מקרה, אמרתי לפני הפלייאוף שלהערכתי 6 נצחונות מתוך עשרת המשחקים יספיקו לצלחת. 1/6.
  10. הרבה זמן לא התפרצתי ככה אחרי גול. מצאתי את עצמי שתי שורות למטה על אנשים שאני לא מכיר מתחבקים הכי הכי חזק שיש. לידי היה מישהו שפתח את האף והדם זרם והוא לא הרגיש בכלל. בסיום כבר דמעתי. איזו עונה אנחנו עוברים… לא זוכר עונה סוחטת רגשית כזאת. אין לי קול. יש 3 נקודות. חיפה והבכיינות על הזין. תודה לך מכבי, לנצח את אהבת חיי.
  11. הפועל חיפה כל כך גרועים… לא תופס מהם ומרוני לוי בכלל. לא ברור לי איך הוא אחד המועמדים לאימון הנבחרת.. אין בו כלום כבר כמעט 20 שנה. באר שבע ב10 שחקנים מדקה 5 והם לא מגיעים למצב אחד נורמלי… עכשיו גם שחקן שלהם בטיפשותו נתן מכה לפנים של שחקן ב״ש בירידה למחצית וכנראה יקבל אדום בלי קשר למשחק בכלל… 0 טביעת יד של מאמן, 0 משמעת… והליגה כל כך חלשה שהם נאבקים על מקום 3… העיקר נגדנו נותנים את החיים שלהם.. אגב גם גרינפלד השופט חתיכת אפס, שחקן אחד נותן מכה בפנים לשחקן אחר בירידה למחצית, השחקן הנפגע שוכב על הרצפה מקבל טיפול עם קרח והוא בורח לחדר הלבשה… הלו מעבר לכרטיס שצריך להישלף פה אתה צריך לשמור על בריאות השחקנים לאן אתה בורח יסמרטוט
  12. מילאתם לי את החסר בשבוע המשעמם הזה, תודה על כל רגע!
  13. אללללללללההההההההההההההה לבוא במוד טירוף כמו נגד הפועל חיפה
  14. כאמור אין להם קייס משפטי ועדיין מפתיע ביותר. יאללה מכבי, 6-7 ניצחונות יספיקו לצלחת!
  15. הם מודעים לזה שלא הורידו להם את הנקודה כעונש מהתקנון החדש?
  16. אני באמת לא מבין למה שיבטלו להם את הפחתת הנקודה? זה לא עונש שהורידו עליהם מהשמיים - זה עונש שכבר היה קיים ופשוט היה על תנאי ועקב העמדה לדין על אותה עבירה - הופעל, איזה טיעון משפטי יש להם?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.