Jump to content

חרישי הוא הלילה ואפל

משתמשים רשומים
    45
  • Last visited

Everything posted by חרישי הוא הלילה ואפל

1. סק ״הטוב ביותר שהיה פה!״ עם גול עצמי איטן עם שער יפהפה בדיוק דקה אחרי שיעקוב אמר שלא הרשים אותו בנבחרת ניצן חחחחחחחחחחח עודדדדדדדד לאנוס אותםםם
  2. תענוג אמיתי הסרטונים האלה, כל הכבוד לארגון! מעניין לראות בלוח תוצאות באירופה הסמל של מכבי בשמאל ובארץ בימין
  3. ביתר נגד הפועל חיפה בבלומפילד. מה. אוהדי הפועל חיפה עם פירו
  4. אנחנו חיים בסרט שהוא אוהד רק שלנו ובכלל כל העמוד שלו משחקי כדורגל של ביתר של חיפה
  5. שינוי מבורך, ככה צריך. לא באנו לשמוע גלגל״צ, באנו לראות ולשמוע מכבי.
  6. אני עליתי ישר אחרי העבודה בשדרות יהודית ב17:26, ב18:00 כבר הייתי בתור של שער 11. עליתי על R1 לכיוון הקוממיות, תסתכל על התמונה היא תעזור לך להבין איזה קווים יש ובאיזה תחנות הם עוצרים (שניהם לשני הכיוונים). לא משנה יצא לי מטושטש הצילום מסך, אבל מישהו אחר פה פרסם לפניי בנושא
  7. איינשאללה שתיכן תרדו ליגה איזה קבוצות מסריחות. הפועל לא מנצחת ואייבינדר נפצע מעצמו? התחלה טובה לשבוע :-)
  8. עוד אחד יא סכנין יאללה המומנטום איתכם וזה הדקות שהפועל בדרך כלל מקבלים גולים השנה
  9. הפועל ינצחו את הנוער של סכנין בש לא אמורים להיתקל בבעיה לא מפתח ציפיות השבת
  10. זה סתם עוצר את הטירוף של הגול הדיבור הזה של 4-5 שניות ורק אז המוזיקה מתחילה…
  11. מוקדם לקבוע, יש בשלב ה32 האחרונות קבוצות שנופלות ממקום 3 באירופית
  12. מאמין שזה באיזור ה70:30 ליאנג בויז אחרי הערב איך כשלא הולך להם הם נלחצים כל כךךך רק תראו את פיירו איזה עצבני שרי הג׳נטלמן המושלם מקבל צהוב אחרי שחטף קריזה… תנו לחיפה שלושה-ארבעה מחזורים כאלה בליגה שהם לא שמים את הגול בדקה 10 ומישהו אשכרה בא לשחק מולם והם לא מנצחים ומד הלחץ יתפוצץ ודגו בבית עוד לפני דצמבר
  13. אתם קצת עפים… לחיפה היו את המצבים שלה ליאנג בויז היה את המצבים שלה זה משחק ביתי לחיפה והקהל מאחוריהם אבל אני חושב שהיום זה 50:50.
  14. אני עם דלקת גרון מהמשחק בחמישי מרוב שצרחתי שם,לא יוצא מהבית מראשון בתקווה להחלים עד חמישי הקרוב אבל אם יש מחאה או משהו נגד השרמוטות האלה אני בא.
  15. יום יבוא ומישהו יפתח את הפה. זה יקרה אחרי שיענקלה ילך לעולמו וגם אז לא ישר אלא רק כמה שנים אחרי זה, אבל היום יבוא ואז אנחנו וכל המדינה נגלה הכל. אני מנחש שיובנטוס 2006 יהיה בדיחה ליד מה שקרה פה בכמה שנים האחרונות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.