Jump to content

8אבי נמני המלך8

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. קשור קשור אחת מהמתנגדות עלתה לראיון אצל גבי גזית ברדיו בסוף השיחה שהוא שאל אותה לא היא מתגייסת היא צעקה את זה שהיא לא מתכוונת להתגייס בשום אופן מכיוון שהאידאולוגיה לא מתאימה לה או משהו בסגנון קיצר אין לי שום בעיה שיזרקו אותם לעזה או משהו בסגנון אין שום הבדל בינהם לבין הערבים הישראלים שמרגלים
  2. אף אחד לא שאל אותך אם בא לך או לא כל זבל היום מחליט שאין לו זין ומשתמט זה כבר נהיה מוגזם כמו שאני או כל אחד אחר עושה גם אתה תתן תחוב שלך על זה שחיית פה בחינם כל השנים יש אנשים שזרקוים בשטח ומסכנים תחיים שלהם בשביל ש0 כמוך יחיה בשקט אז גם תורך הגיע ולא ממש שואלים אותך.. כל האלה שמשתחררים על 21 ו90% מהם כשירים הצבא לא פועל נכון שיחייב מי שמשתחרר על 21 ללכת להתאשפז במוסד
  3. יש הרבה דברים שאנשים לא יודעים זה לא רק לאסוף מודיעין לפחות לא בעזה זה גם חלק אבל שיש מבצעים וכניסות לעזה אז זה לא העבודה
  4. יש הבדל גדול בן הצוותים הרגלים לשאר החיל מודיעין שדה זה משהו כללי זה הרבה יחידות שאוחדו רק הצוותים הרגלים זה משהו רציני ששווה ללכת אליו וזה לפרופיל 82-97 טירונות 04 הכשרה אחת הרציניות בצהל הרבה יותר קשה מכל גדוד חי"ר http://news.nana.co.il/Article/?ArticleID=...D=1&sid=126 כנס ללינק תראה תכתבה (כנס לסרטון) אם הפרופיל שלך פחות מ82 אז אם תגיע תשובץ לטירונות 03 ותהיה רקוניסט שזה גועל נפש
  5. מנווטים עם 77 וכל מסע יוצאים עם 77 אחרי 8 חודש בתור קשר ממ וכל ניווט החרא הזה על הגב
  6. היום בבוקר ראיתי את אופירה אסייג ואת גיא עזורי הם ישבו בארומה ברמת גן איזה שעה וידברו ישב איתם בשולחן עוד אחד שלא היכרתי לדעתי את הסיפור הזה סיפר גיא עזורי למרות שרשום שהוא לא רוצה להגיב(אחרת מה הם עושים ביחד?) בטח עזורי עשה את זה דווקא בעיתוי הזה כדי להרוס לקאנן(היו שמועות שהיה בינהם ריב והם לא מדברים) סתם כתבת חטטנית ומגעילה
  7. כי בדרך הזאת הוא יזיק לו יותר איך זה פתאום התפרסם בעיתוי הזה מענין.... ואני בטוח שגיא עזורי סיפר לה ולא ה"מקורבים" כולם שקרנים שם
  8. היום בבוקר ראיתי את אופירה אסייג ואת גיא עזורי הם ישבו בארומה ברמת גן איזה שעה וידברו ישב איתם בשולחן עוד אחד שלא היכרתי לדעתי את הסיפור הזה סיפר גיא עזורי למרות שרשום שהוא לא רוצה להגיב(אחרת מה הם עושים ביחד?) בטח עזורי עשה את זה דווקא בעיתוי הזה כדי להרוס לקאנן(היו שמועות שהיה בינהם ריב והם לא מדברים) סתם כתבת חטטנית ומגעילה
  9. אאאאאךךךךך איזה ילדים קטנים ומושפעים יש פה יאללה אתה עכשיו מתלהב מהשטויות האלה כי אתה ילד קטן נראה מה יהיה עוד כמה שנים שתכנס למשפחה של החברה שלך בפעם הראשונה עם קעקוע של מכבי מה יגידו עליך...
  10. אחי אני מחפש תהופעה של שלומי שבת בקיסריה כבר הרבה זמן מאיפה אני יכול להוריד?
  11. חחחחחח איזה מופשע צא מהסרט
  12. הוא נראה לי היה לא חוקי בהתחלה שהוא היה בארץ הוא היה משחק נגדנו בנוער היה שמן ממש שקל איזה 85 קילו והיה הכי תותח
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.