Jump to content

yuvaltenne

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

1. מחפש מנוי למזרחי עליון ממי שלא מחדש מכרתי את שלי שנה שעברה בגלל הצבא והשנה יותר מסתדר לי להגיע 0547466131
  2. מעוניין לרכוש מנוי למזרחי עליון ממישהו שלא מחדש 0547466131 יובל.
  3. אהלן אני לוחם שסוף סוף יוצא שבת שיש מכבי מחפש כראיס למשחק מול בש למזרחי עליון 0547466131
  4. מחפש כרטיס לדרבי לאוהד שבשנת שירות עדיפות לשער 11 פלאפון - 0548020359
  5. השגתי לצפוני אז אני מוכר את הדרומי שלי ב150 שח פחות ממחיר עלות מי שרוצה- 0547466131
  6. מחפש מנוי לשער 8 או 11 ממש חשוב במי שיש לו שישלח בפרטי הודעה .. תודה.
  7. מחפש מנוי עדיפות ל11 או 8 תכתבו בפרטי
  8. מחפש דחוף מנוי לאחד מן השערים בשביל אבא שלי.. שלחו פרטית למי שיש
  9. הפועל באר שבע - בני סכנין 1 קרית שמונה - מכבי חיפה X שאלת בונוס א - הפועל באר שבע שאלת בונוס ב - אחמד עאבד שאלת בונוס ג - חלאילה שאלת בונוס ד - ברדה
  10. הפועל רעננה - הפועל באר-שבע, שבת ב 17:00, איצטדיון נתניה 2 הפועל חיפה - מכבי פ"ת, שבת 18:00 קרית-אליעזר . 1 בני-יהודה - עירוני קרית-שמונה, שבת 19:00, בלומפילד. X הפועל עכו - עירוני אשדוד, שבת 19:00, עכו. 2 בית"ר ירושלים - בני סכנין, שבת 19:30, טדי. 1 הפועל ניר "תרדו כבר ליגה" רמת-השרון - מכבי חיפה, ראשון 20:15, גרונדמן. 2 שאלת בונוס א- בני יהודה
  11. תעתיקו לפייסבוק חשוב שהרבה יראו
  12. יום שבת: מכבי פתח תקווה - בני סכנין-X הפועל עכו - בני יהודה-2 הפועל רעננה - מ.ס אשדוד-2 בית"ר ירושלים - עירוני קרית שמונה-1 יום ראשון : הפועל תל אביב - מכבי חיפה-X יום שני : הפועל באר שבע - עירוני ניר רמת השרון-1 שאלת בונוס א : מתייחסת לכל המשחקים למעט המשחק של מכבי ת"א 4. מה זה הסעיפים ההזויים האלו? אף אחד מהם לא יתקיים. 3. במשחק יהיו יותר קרנות מאשר במשחק המרכזי
  13. יום שבת : רמת השרון - הפועל עכו 2 מ.ס אשדוד - הפועל חיפה X בני סכנין - הפועל באר שבע 2 עירוני קרית שמונה - הפועל רעננה 1 בני יהודה - הפועל תל אביב x יום שני : מכבי חיפה - בית"ר ירושלים 1 בונוס א ג. לפחות שני שחקנים יכבשו צמד או יותר בונוס ב ד. עזוב אותי מהימורים , אף סעיף לא התקיים. תן לי לשיר גם בתקופות הכי קשות ולהנות מהמשחק.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.