Jump to content

HeN

משתמשים רשומים
    15
  • Last visited

Everything posted by HeN

1. 1) 1 2) X 3) 1 4) ב 5) א [ואף פעם לא הבנתי,אם אני יעשה ה' ואף סעיף לא יתקיים,אני עדיין יקבל את מלוא הניקוד?] 6) א
  2. HeN

שאלהה

למה אין היום הניחוש ה-12? * עלה כרגע. בהצלחה (:
  3. מישהו יודע במקרה מתי יוצאת שבת?
  4. יס פתחו במיוחד להיום את ערוץ 122 שנקרא "sat 1" לצורך שידור המשחק. ככה שלמי שיש ממיר של יס,יכול לראות את המשחק בערוץ 122
  5. קוראים לזה מיקה,אבל החולצות שלהם זה של דלק.. וזה ליד שוק ראשון,לא יודע כמה עולה שם,לא יצא לי ללכת לשם. ולזה שצריך את השתיה, מאיזה אזור אתה?
  6. זה בגלל שהסרטון צריך להיטען כנס ליוטיוב ותעשה מה שאמרתי לך,אתה תראה מין פס בצבע אחר שנטען שם[איפה שזה מראה לך את הזמן של הסרטון] כשהפס הזה מגיע לסוף,זה לא יתקע לך יותר כל הסרטון. ככה גם רואים סרטים בצפייה ישירה. יש את אותו פס גם בספורט5..רק שאותו אתה לא תראה
  7. תפעיל אותו, ואז תעצור אותו. תחכה כמה שניות/דקות[אם תחכה פחות זמן רוב הסיכויים שזה יתקע לך עוד פעם] ואז תפעיל את הסרטון עוד פעם.
  8. אומרים שהקומץ - הורס תיציע עושה בלאגן ו- לקבוצה רק מפריע אבל כל אחד פה - היום כבר יודע שאין כמו הקומץ - שהוא משתגע דאלה הו דאלה הו, דאלה הו דאלה הו, דאלה הו דאלה הו, דאלה הו דאלה הו אומרים שאוסישקין - הלב של הפועל אמרו זה הבית - ישנו שם באוהל אבל כל אחד ש- עובר שם ברחוב יודע אוסישקין - צבוע צהוב הוא צהוב הוא צהוב, הוא צהוב הוא צהוב, הוא צהוב הוא צהוב, הוא צהוב הוא צהוב
  9. http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fold...643&lang=HE
  10. החלטתי לבוא עם חבר רק לפני חצי שעה ולא שילמתי להסעות במשחק נגד אשדוד. חבר שלי רוצה ללכת עם האולטראס אבל לא בראש שלי לנסוע בהסעות שלהם.[גם אם נתחשב בזה שהם לוקחים 85 על כרטיס נוער+הסעה בעוד שזה אמור לעלות 75 כי ההסעות שלהם זה 35 שקל. בקיצור,יש עוד אפשרות לשלם להסעות? אם כן איפה ומתי?
  11. באמצע הקונטרה התחלנו שיר על שבחון["תן ליוסי לשחק"] וזה הרס קצת.. אבל בקטנה,היה נדירר..
  12. לפני שעה קניתי 2 נוער שער 8
  13. באיזה שעה יפתחו את הקופות במשחק היום?
  14. איך אני יודע אם אני מגיע לגוש של של האולטרס או לגוש שלנו? איך אני יבדיל?
  15. מתי בערך נגמר הצום? [מתי יסיימו לקרוא את המגילה בערך]
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.