Jump to content

HeN

משתמשים רשומים
    15
  • Last visited

Everything posted by HeN

1. כל הזמן אני אומר לעצמי שאני ישחק עם שמירות..אבל לפני שאני בא לשמור אני אומר לעצמי שאני יצא ילד טמבל אם אני יעשה ככה.. ומשחק חופשי..[ובראסמי זה משתלם..יש לי הפסד אחד ו-2 תיקו..כל השאר ניצחונות]
  2. 2.אני רוצה לקנות שחקן[נגיד שחקן ממנצ'סטר יונייטד] איך אני מגיע לתפריט שחקנים שלהם? אפשר תשובה?
  3. מאיפה כסף למקרייב.. הוא עולה בסביבות ה-3 מיליון
  4. כשיהיה לי כסף להרחיב ספסל[קשרים על רמה] אני ישחק בשיטה שלך..עד אז יש זמן
  5. אני משתמש בייני כמגן שמאלי והוא בסדר בנתיים.. טעות אחת לא ראיתי מכל ההגנה שלי מתחילת העונה[כ-10 משחקים..ההגנה שלי זה ייני--דין מורי--טומאסיץ'--שפונגין]. הגולים הספורים שקיבלתי זה בגלל טעויות הגנה של הקישור..[בהתקפות מסודרות של הקבוצה היריבה]
  6. 2 שאלות על המשחק[אין לי עדיין שבוע שהמשחק על המחשב אז אני לא מבין כל כך]. 1.איך אני מגדיל את התקציב שלי?כל עונה התקציב גודל לפי ההצלחות?או שיש תקציב קבוע שמתווסף למה שנשאר בעונה שלפני? 2.אני רוצה לקנות שחקן[נגיד שחקן ממנצ'סטר יונייטד] איך אני מגיע לתפריט שחקנים שלהם?
  7. רק אצלי קמנאן טוב? מתוך 3 מחוזרים שהוא שיחק הוא שם 5 גולים ויש לו 2 בישולים.. אותו דבר איליה יבוריאן[3 מחזורים מתוך 4 ששיחקתי] שם 5 גולים ויש לו 2 בישולים. יניב עזרן..2 משחקים ו-2 גולים. עמנואל מאיוקה,מתוך משחק 1 גול 1. מכבי כבר לא בית קברות לחלוצים?
  8. מה שאמרתי היה רק כדי להיכנס לציטוט 1) 2 2) 1 3) 2 4) 4..שלושה חילופים 5) ב 6) המכוערררר
  9. מאיפה אתם מורידים? יש מצב להורדה בפרטי? תודה..
  10. למחשב? יש בטורנט לינצ' בטח..אני יכול להשיג לך הורדה.. והורדות ישירות יש בטח עם הרבה חלקים.. אם מישהו מוצא עם קצת חלקים שישלח בבקשה
  11. לך לרב תשאל אותו למה לנעל קוראים נעל.. תאמין לי שהוא ידע לענות לך.. [ואני לא צוחק]
  12. מחפש 3 כרטיסים לשער 11 או 8..שכולם יהיו לאותו שער אבל.. ליצור קשר בפרטי בבקשה
  13. אני מעדיף את הטבלה כשהיא משקרת.. 1) 2 2) 1 3) 2 4) 4 שלוש חילופים.. 5) ג' 6) הרעע
  14. יש בעיה לטורנט שלי..הוא לא מוריד לי קבצים כבר.. [פעם הוא היה מוריד ועכשיו אני לא נכנס אליו אז הוא עושה עליי חרם ולא מוריד לי דברים ]
  15. יש למישהו הורדה עד 10 לינקים? תודה..
  16. תביא לי גם לינק להורדה ישירה.. שלחתי לך פרטית.. תודה.
  17. מישהו יכול להשיג לי לינק שעובד ולא צריך כסף לשרת? לא יותר מדי לינקים.. גג 4-5
  18. זה הדבר היחיד הנכון בכתבה בסופו של דבר כולם תמיד קינאו בשם, בתארים, בקהל ובשחקנים של מכבי.
  19. כמה אנשים יכולים להיות מטומטמים?? http://www.one.co.il/Article/126292.html "עוזי שעיה אמר לשחקנים כי הוא מצפה מהם ל-120%, וכי כמו נמני, הוא בטוח שהקבוצה תגיע להישגים. מספר אוהדים הגיעו לקרית שלום, והגישו בלונים לאבי נמני, חלק אחר ומצומצם יותר, קילל את השחקנים בעודם מתאמנים." מזל שהחלק הזה באמת מצומצם
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.