Jump to content

HeN

משתמשים רשומים
    15
  • Last visited

Everything posted by HeN

1. אה נכון.. בגלל זה ניצחנו את הפועל ואת חיפה בסיבוב הראשון..
  2. אה כן זה היה מוזר לי כי הבנתי נס זמיר הזה מהפסנתר..
  3. אם יש מצור כללי על עזה והודעה של ישראל שעד שגלעד לא חוזר המצור לא מופסק,הם לא יהרגו את גלעד[אלא אם כן הוא כבר מת]. אבל זה רק אם הם חכמים..כי אם הם הרגו אותו,למה לנו להפסיק פעולות מבצעיות שם?למה לנו לעשות איתם הסכמי שביתת נשק?
  4. יכול להיות יש לו אח קטן? בן 14-15 בערך? אתה יודע משהו? למה יש לי חבר שלאח שלו קוראים נס והוא שחקן כדורגל.. אבל חבר שלי מפרס נובל.. בכל מקרה,אם לא תענה עד מחר אני ישאל את אח שלי כשהוא יצא שבת.
  5. אם אתה מתכוון לתיקון הכללי אז יש לי אותו.. תגיד אם אתה מתכוון אליו אני יעלה אותו
  6. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3635894,00.html בכתבה הזאת היו הרבה דברים בריאל שמזכירים את מכבי ת"א.. כמו הקטע שהבאתי,כמו זה שפיטורי מאמנים יש אצלנו בשפע. וכמו זה שאין הרבה כבוד לשחקני עבר[ולצערי זה דבר שלא נמצא רק במכבי]: מה גם שמבחינת תאבון להצלחות[מבחינת הקהל] וחוסר היציבות במערכת של ריאל הם דומים לנו.. מתפתחת פה ריאל מדריד קטנה?
  7. 1) 1 2) X 3) X 4) 1 5) א' 6) המכוער..כי בובליל לוקח את המיליון.. פעם ראשונה שאני שם X בהימור..וזה בגלל שלאט לאט אני מתחיל להבין שאין תקווה לליגה הזאת
  8. ת'אמת? ההסבר הכי ברור פה
  9. עדיין לא הבנתי מה זה ריג'ן חחח אחד שיש לו תמונה?כי אם כן יש לי ים כאלה.. איזה בית באסה קיבלתי באלופות.. יש לי את ארסנל ושאלקה באותו בית וביחד עם זה את מוסקווה שאני לא יודע את הרמה שלהם
  10. נימני הלב של מכבי.. אם לא במגרש אז על הקווים
  11. תודה..אני אדע את זה לפעם הבאה.. כבר התחלתי את ליגת האלופות לצערי לא הבאתי הרבה חיזוק.. רק את שכטר ואת עומר גולן[שדרך אגב מתגלה כפלופ עם הזמן..כבר 2 משחקים ואין לו אף גול או אסיסט]
  12. מישהו יודע איך אני מזמין קבוצה למשחק אימון? אני באמצע פגרה עכשיו..הליגה מתחילה עוד 52 יום
  13. מחפש חיזוק טוב בחלק הקדמי.. יש לי תקציב כללי 3 מיליון וכל הצעה שאני מציע על כל מיני חלוצים נדחת..עדיין לא קניתי אף שחקן חיזוק והמשחק הקרוב שלי הוא עוד 9 ימים.. אני מעדיף חלוץ שיתן תפוקה.. יש מקום לזר אחד..
  14. עזרן הרס משחק שבחון לא בא לקבל כדור ואת ז'אן לא ראיתי..[לפחות מהיציע לא ראיתי שהוא נגע בכדור..אולי בטלוויזיה כן]
  15. גם אם כן.. מה רע בדנין? גם אם לא מגן ראשון ולא מגן שני..למכור ולעשות כסף..
  16. לאט לאט מתחילות לצאת כתבות על מכבי ועל העברות שיבואו בינואר.. מה גם שהידיעות לא הגיוניות.. סלים טועמה למכבי? אסוס תמורת דנין? רודי תמורת זנדברג? מאיפה אתם מביאים את החארטות האלה תגידו לי? ועוד יותר גרוע שאתם מאמינים לזה..
  17. אני..ואני יעשה את זה.. אני רק מקווה שהמשחק יהיה אחרי צאת השבת
  18. כן..כנראה שאני לא היחיד שחשבתי שצריך לסגור את האתר הזה..
  19. שרמוטות.. אין לי מילה אחרת.. למי שצריך שידור http://myvod.celebplus.info/sport1.html אני סגרתי את השידור כבר עכשיו..תהנו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.