Jump to content

החולצה עם הסוס

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by החולצה עם הסוס

1. יום אחד זה יקרה כמו שבמשך שנים התנגדו באופ"א/פיפ"א לטכנולוגית קו השער והנה זה קורה עכשיו באנגליה.
  2. "השער" לעולם לא יכול להיות חוקי מהסיבה שלפני שהכדור חדר אל הרשת הוא עבר את קו השער, מהרגע שהכדור עבר את הקו הוא מה שנקרא 'לא במשחק' מבחינת חוקת הכדורגל. מעבר לקו הכדור הוא בעצם חפץ חסר משמעות ולא יכול להשפיע על המשחק בשום דרך.
  3. כבר קרה מקרה דומה לפני שנתיים. שיחקנו מול בני יהודה בליגה ביום שני וביום חמישי מול סטוק באירופית.
  4. הוא יישאר שם לתמיד שום דבר לא הצליח למחוק אותו גם לא החורף של 1992
  5. הצליח לשיר הפעם את 'הולכת על המים'?
  6. אם ככה אז לא הפסדתי יותר מדי... היה חשמלי או אקוסטי כמו בשוני?
  7. יום שבת: הפועל חיפה - בני יהודה 1 הפועל באר שבע - עירוני קרית שמונה X בני סכנין - מ.ס אשדוד 2 הפועל רעננה - הפועל עכו 1 מכבי פתח תקווה - מכבי חיפה X יום שני : בית"ר ירושלים - הפועל תל אביב 1 שאלת בונוס א - ב. ישרקו לכל היותר 2 פנדלים, כולם יכנסו שאלת בונוס ב- ג. יובקעו לכל היותר 3 שערים
  8. מה שמתחשק ללוזון באותו שבוע, בהתאם למצב המו"מ על הסכם השיווק עם הטוטו.
  9. סידור העבודה של בלומפילד מאתר היכלי הספורט על המשחק של בני יהודה באותו המחזור רשום שזרוע על המשחק שלנו אין שום הערה מיוחדת. מחזור אחר כך במשחק של ההם שוב יש שזרוע
  10. צריך לשלם למכבי 50 אלף בשביל לעבור לעכו
  11. מהזיכרון. ואם אני אחפור ממש טוב, נראה לי שיש לי את העיתון מאז איפשהו בבית. ודרך אגב, את אותו משחק באשדוד הפסדנו 1:0 מגול בדקה 90.
  12. החל מהתקנת השערים האלקטרונים קיימת מערכת בקרת כניסת קהל ככה שאמורים לדעת במדויק כמה קהל יש באיצטדיון
  13. אשדוד לפני שבוע. משחק בחמישי מבטיח רק שהמשחק לא יהיה בשבת. למרות שאם נלך ממש ממש אחורה לעונת 1994/5 נגלה ששיחקנו בחמישי בגביע המחזיקות ז"ל נגד קפלאביק (איסלנד) בר"ג ובשבת שוב שיחקנו, משחק חוץ ב...... אשדוד.
  14. היה פעם איזה אחד, יענקל'ה שחר העדיף להיות עם מכבי בפיינל פור בפאריס בזמן שהקבוצה שלו מקבלת צלחת בטדי....
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.