Jump to content

החולצה עם הסוס

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by החולצה עם הסוס

1. אכן מסומן. אין אכיפה של סדרנים, אבל ברוב המקומות יעירו לך אם תשב במקום של מישהו. אבל מה שכן, בגושים שמעל הקרן (419-420) תמיד יש קרחות ואם תשבו שם, נראה לי שזה לא יפריע לאף אחד.
  2. "זה סוף החדשות מקול ישראל" "קול ישראל - כל החדשות" בווווםם גולללללללללל!
  3. שמינית קונפרנס: חוץ 07.03.24 שעה 19:45 "בית" ( באצ'קה טופולה) 14.03.24 שעה 22:00
  4. הלפני אחרון. האחרון זה נגד הפועל חיפה בבית.
  5. פניתי ללאן בווצאפ, הבוט אומר שהבקשה תטופל תוך 2 ימי עסקים. בקיצור... נתקעתי ביציע תחתון נראה לי. עריכה: וממש באותו רגע שאני כותב את זה אני מקבל הודעה שהוחלף לעליון.
  6. יש רכבת קלה לכיוון חולון/בת ים אחרי המשחק?
  7. העבירו זיכוי על הכרטיס להפועל י-ם. גם הורידו ניקוד חוץ.
  8. אכן היו משחקים בליגה האירופית שהתחילו ב-22:05 שעון מקומי. למשל, דינמו קייב ובשיקטאש בעונת 2011/12.
  9. תתחבר למשתמש דרך מחשב או שתעבור למצב מחשב בסמארטפון. הניקוד מופיע בצד שמאל למעלה.
  10. עדיף לך לרדת מהרכבת בחולון וולפסון ולעלות לקלה בתחנת הבעש"ט שנמצאת במרחק 5 דקות הליכה.
  11. התקיימה קצת לפני הגרלת לוח המשחקים של הליגה... וואלה ראיתי את זה קורה.
  12. אפשר לבקש דחייה רק בשלב הפלייאוף.
  13. מגרילים גם את חצאי הגמר בזמן הגרלת הבתים בגביע הטוטו. העונה יצא בהגרלה שמנצחות הבתים יארחו את נציגות אירופה.
  14. מכבי תל אביב תפתח את העונה כשתתארח ביום חמישי הקרוב (20/07, 20:00) אצל הפועל ב"ש למשחק הרשמי הראשון של 2023/24, במסגרת מפגש מתמודדות אופ"א של גביע הטוטו. המשחק יתקיים איצטדיון טוטו-טרנר בבאר שבע ומכירת הכרטיסים החלה. מי זכאי לרכוש כרטיס למשחק? הקדימות לרכישת כרטיס נקבעה על פישיטת הניקוד למשחקי חוץ, כאשר אוהד/ת עם ניקוד של 80 נקודות ומעלה זכאי לרכוש כרטיס אחד בלבד. מתי תתבצע המכירה? בעלי ניקוד חוץ מתאים יקבלו מסרון ביום א' (16/07) שיבשר להם על זכאותם לקדימות ברכישת כרטיס למשחק. את הרכישה יוכלו לבצע עד יום ג', ה-18/07 בשעה 12:00. במקרה שיישארו כרטיסים המכירה תיפתח לחברי FOREVER בלבד. על משחק זה לא ינתן ניקוד חוץ. מחיר כרטיס – 60 ש"ח אוהדי מכבי ת"א יישבו בשער 9 לרכישה לחצו כאן
  15. אפשר להוסיף שעות למשחקים נגד פטרוקוב: בית 20:30 חוץ 20:00 (לפי אתר אופ"א)
  16. אפשר לעדכן שמתמודדות אופ"א יהיה בטרנר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.